سازنده Witcher 3: کوئست ها و داستان Skyrim معمولی بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
91

آیا میتوانید پنج کاراکتر از Skyrim به یاد آورید؟!

Konrad Tomaszkiewicz کارگردان بازی Witcher 3 نمی تواند! وی این RPG گردش آزاد را در اغلب اوقات معمولی و عامی خواند.

او نمیخواهد Witcher 3 دارای چنین ضعف هایی باشد. با به کار بردن مهارت های داستان گویی در دو بازی اول می توان Witcher 3 که حالا Open-World شده است "را به RPG کامل تبدیل کرد."

"درس هایی که از Skyrim یاد گرفتیم به شما میگوید همیشه باید به غوطه وری اهمیت دهید."
"در بازی وقتی یک کوئست را انجام دادید بار دیگر میتوانید آن را تکرار کنید و NPC اصلا متوجه آن نمی شود. این اصل غوطه وری باید گونه ای باشد که NPC ها به آنچه شما انجام می دهید عکس العمل نشان دهند."

دومین چیزی که در Skyrim باید به آن فکر کرد آنها خیلی کاراکترهای خوبی نداشتند."
"سعی کردم 5 کاراکتر از Skyrim را به یاد آورم و اسمشان را به زبان بیارم اما نتوانستم به خاطر آنکه داستان گویی بسیار معمولی بود. گشتن در دنیای بازی جالب بود ولی یک چیزی کم داشت."

وی ادامه داد:
"قطعا ما باید از آنها نحوه Open-World ساختن را یاد بگیریم."
"اما ما آن را با دانش خود ترکیب میکنیم تا یک RPG کامل را عرضه کنیم."

وی همچنین با اشاره به بازیهای Fallout و Assassin's Creed III گفت که "Open-World ها طرفداران زیادی دارند."

Witcher 3 برای کنسول های نسل بعد و PC عرضه میشود.

http://www.eurogamer.net/articles/2...ev-says-skyrims-story-and-quests-were-generic

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
وحید عزیز قبل از تهیه یک جواب ترور شخصیتی به پست بنده ، اونرو کامل مطالعه می کردید و بعد به بنده القاب مختلف نسبت می دادید.بازی های Bethesda مشکل دارند، من هم اینرو قبول دارم.از نقص های فنی گرفته تا یکنواخت شدن و سطحی بودن و ... .منظور بنده از بخش اول پستم این بود که دلیلی نداره شما یادتون باشه اسم خدمتکار Jarl وایتران چیست و امثال اینها و باز هم میگم قبول دارم بازی های Bethesda ضعف دارند اما همین کارگردان ویچر که شما اینقدر به سطح بالا بودنش می نازی (که حق هم داری چون واقعا بازی فوق العاده ای است) گفته که ما باید از بثسدا هنوز هم چیزهایی رو یاد بگیریم و هر RPG ساز ، بازی خودش رو با عناوین این سازنده مقایسه می کنه . قضاوت با شما
قسم بعد هم به هیچ وجه قصد لاپوشانی ندارم.دارم یکی از ایراد های بازی رو میگم که سازنده ی ویچر هم بهش اشاره کرده.NPC های بازی از لحاظ بازخورد مشکل دارند.من متوجه نمیشم چطور از پست من پی بردید که قصد دارم عیب بازی رو پنهان کنم
قسمت آخر پستتون رو هم جوابی ندم بهتره فط ذکر کنم که در ElderScrolls.Wikia فعالیت می کنم پس فکر کنم بدونم کجا بازی ضعف داره و چه قسمت هایی نقاط قوتشه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
وحید عزیز قبل از تهیه یک جواب ترور شخصیتی به پست بنده ، اونرو کامل مطالعه می کردید و بعد به بنده القاب مختلف نسبت می دادید.بازی های Bethesda مشکل دارند، من هم اینرو قبول دارم.از نقص های فنی گرفته تا یکنواخت شدن و سطحی بودن و ... .منظور بنده از بخش اول پستم این بود که دلیلی نداره شما یادتون باشه اسم خدمتکار Jarl وایتران چیست و امثال اینها و باز هم میگم قبول دارم بازی های Bethesda ضعف دارند اما همین کارگردان ویچر که شما اینقدر به سطح بالا بودنش می نازی (که حق هم داری چون واقعا بازی فوق العاده ای است) گفته که ما باید از بثسدا هنوز هم چیزهایی رو یاد بگیریم و هر RPG ساز ، بازی خودش رو با عناوین این سازنده مقایسه می کنه . قضاوت با شما
قسم بعد هم به هیچ وجه قصد لاپوشانی ندارم.دارم یکی از ایراد های بازی رو میگم که سازنده ی ویچر هم بهش اشاره کرده.NPC های بازی از لحاظ بازخورد مشکل دارند.من متوجه نمیشم چطور از پست من پی بردید که قصد دارم عیب بازی رو پنهان کنم
قسمت آخر پستتون رو هم جوابی ندم بهتره فط ذکر کنم که در ElderScrolls.Wikia فعالیت می کنم پس فکر کنم بدونم کجا بازی ضعف داره و چه قسمت هایی نقاط قوتشه

بازی که فوق العاده اعتیاد اوره و کشش داره تعجب می کنم چرا می گین سطحی .در مورد سطحی بود من مخالفم این بازی اگه سطحی بود منو و خیلی های دیگه رو بیش از یک سال پاش نمی شوند شاید کسایی که اسم شخصیت هارو یادشون نمی یاد ب خاطر بالا بودن تعداد کارکترهای بازی هست و یا اینکه مدت زیادی از عرضه بازی گذشته . در مورد اسم کاملا باتون موافقم تمرکز بازی روی یک فرد خاص و شخص خاص نبود که از اول بازی تا اخر بازی همش روش تاکید بشه و اسمش مدام تکرار بشه ک تو ذهن نقش ببنده مثلا سزار یا پاپ یا لوسی تو اسایسینس که نبود که ما از اول بازی تا اخر بازی صد ها بار این هارو ببینیم و همیشه همراهمون باشن یا همش ازشون کات سکن ببینیم و اسماشونو بشنویم این بازی بیشتر ماجراجویی هست و اشنا شدن با صدها شخصیت مختلف تو طول داستانهای مختلف و حتی در حین ماموریت اشنا شدن با شخصیت های جدید وقتی تعداد بالا باشه اینجوری هم می شه دیگه .
ولی واقعا اسکایرم یک شاهکار بود انقدر شاهکار بوده که نتونستن هیچ ایرادی مسخره تر این بش بگیرن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^نظر شما درسته اما از نظر بنده اتفاقات بازی اون عمقی که باید می داشتند رو نشون نمی دادند
اسکایریم واقعا بازی خوبیه همونطور که ویچر هست اما هردوشون ایراداتی دارند که رفع بشوند به نفع ما طرفداران RPG است

آخرین ویرایش:

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
اگه بحث به یاد موندن اسم شخصیت ها باشه،اسم شخصیت های Oblivion هم یاد من مونده(چندتا هم ازmorrowind)

ولی جریان TES با DA و Witcher که دنیای بازی و جزییات زیاد داستان پردازی رو تحویل بازیباز میدن که کم کم کشف کنه فرق داره،داستان حول محور شما میچرخه،البته داستان اصلی Skyrim کلیشه ای بود
هرکدوم زیبایی های خودشونو دارن

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
منکه با اسکایریم حال کردم
و حال میکنم
هنوز تمومش نکردم بالای 100 شده:d
ویچر 2 چرت ترین بازی و بی معنی ترین بازی بود که انجام دادم یه پایان مزخرف داشت
خیلی مسخره بود
حالا این بازی هم معلوم نیست چه چرتی از آب در بیاد

soheil743

کاربر سایت
Oct 23, 2012
4
من خودم عاشق اين بازي اسكايريم هستم ولي متأسفانه معايب زيادي داره اي كاش باحوصله تر و بهتر مي ساختنش

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یعنی بدبختر از این استدیو نیست!
عین بچه ها همش از اسکایریم بد میگه و شاخ و شونه میکشه.مردک بازی خودت چی بود؟اسمش رو گذاشتی ویچر (جادوگر) بازی اندازه یک دهم اسکایریم جادو نداره چرا حرف مفت میزنه این آخه همش؟ :-w
تا صبح برات دلیل میارم که چرا اسکایریم بهتره
حافظه شما مشنگ میزنه و یادتون نمیاد مشکل خودتونه کند ذهنی خودتو رسما اعلام کردی اسم خودتم گذاشتی سازنده RPG!!! :))
بازی حتما باید 15 تا پایان داشته باشه و 10000 تا کات سین تا شما بگید ماندگار؟
شماره 2 که ویچر که حالم بهم خورد دیگه سمت این سومی هم که می خواستم برم امتحانش کنم نمیرم

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
ادم این چند تا پست بالایی رو می خونه دلش می خواد سرشو بکوبه به دیوار:|

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بکوب بکوب راحت باش
البته قصد بدی ندارم به شما یا هر کسی.اما هیچ بازی توی تاریخ به اندازه این رو ترول نکردند چرا چون موفقه.در عین سادگی فوق العاده بزرگ و جذابه

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
خوب پربیراه نگفته، اسکایریم خوب داستان خیلی ویژه ای نداشت، با اینکه حماسه ای بود :D فوس رو دا او از این حرفا :D ولی اینکه با NPC ها نمیشد رابطه برقرار کرد رو راست میگه و واقعا کوئست هاش معمولی بود. بیا اینو بگیر ببر واسه اون، اونو بیار واسه این اون کوئست های Thieves Guild که اصلا مغز درد بود، تکراری تر از اون Dungeon هاش بودن :D
البته بگم من هنوزم دارم اسکایریم بازی میکنم خیلیم حال میده، ولی خوب اینام هست دیگه.
Witcher هم دوستان الکی از سره عصبانیت نکوبید که هرچی بگین ایراد بنی اسرائیلیه.
اسمش رو گذاشتی ویچر (جادوگر) بازی اندازه یک دهم اسکایریم جادو نداره چرا حرف مفت میزنه این آخه همش؟
62751604223419639383.jpg

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چرا عکس بیخود میزاری؟واقعیت غیر قابل انکار نیست.این همه هرجا میریم می کوبند تو سر اسکایریم حالا ما حقیقت رو گفتیم شد آرگیومنت؟؟
این کلا قانون فروم های ایرانه هرکی درجه بالاتره ترول میزاره و با یه سلام ده تا لایک میگیره و ...... این استاد بازی ها هم روش

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
چرا عکس بیخود میزاری؟واقعیت غیر قابل انکار نیست.این همه هرجا میریم می کوبند تو سر اسکایریم حالا ما حقیقت رو گفتیم شد آرگیومنت؟؟
این کلا قانون فروم های ایرانه هرکی درجه بالاتره ترول میزاره و با یه سلام ده تا لایک میگیره و ...... این استاد بازی ها هم روش

18818326822403157314.jpg
دوست عزیز لازم نیست اینهمه داغ کردی الان... خوب داستانه بازی تکراری بود.
الان چون شما داری میگی شد حقیقتو گفتن؟ دوسته عزیز شما فقط داری نظرتو میگی، منم نظرمو میگم، کسی اینجا داره حقیقت و دروغ رو تعیین نمیکنه.
Nerdrage at its finest

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
قصدت مسخره بازیه نه نظر شخصی وگرنه چیزی نمی گفتم.حالا انگلیسی می نویسی عکس میزاری هر کاری میکنی فکر نکن نمی فهمیم
اگر بنا به نظره بهتره پست هات رو نگاه کنی که کی اول داره به نظر یکی دیگه گیر میده و مسخره میکنه
آف هم دیگه نمی خوام بدم
اینکه فقط فکر نکن خودت می فهمی و مجاز به تیکه انداختن به دیگران می دونی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
استارتر بن شده! تایپیک هم برای دو ماه پیشه! متن هم مشکل داشته :d برای چی اپ میکنید خبرو؟ :d

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
از این نظر مواقم. ویچر از نظر کوئست و داستان و شخصیت پردازی از اسکایریم بسیار بالاتر بود، همونطور که ویچر از نظر داستانی از دارک سولز عقبه :d اونایی که داستان دارک سولز رو میدونن میفهمن چی میگم :-"
شِت.. ندیدم تاپیک قدیمیه :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر