سازنده Bulletstorm: سخت‌افزار اکس‌باکس جلوی ما را گرفته است

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Adrian Chmielarz از سازندگان Bulletstorm در مصاحبه اخیرش با سایت MSXBox World گفته است سخت‌افزار اکس‌باکس کمی برای آن‌ها دست و پا گیر شده است.

در پاسخ به این‌سوال که آیا سخت‌افزار اکس‌باکس پس از پنج سال گذشت از زمان عرضه آن،‌ جلوی آن‌چه می‌خواهند انجام دهند را گرفته است یا خیر؛ می‌گوید: بله. اما در عین حال تصریح می‌کند که این حرف را همه سازنده‌های دیگر نیز خواهند زد. او می‌گوید حتی اگر 128 GB رم نیز داشته باشیم باز هم کافی نخواهد بود.

Chmielarz در ادامه می‌گوید: هرچند هنوز نیازی به نسل بعدی حس نمی‌شود. کیفیت بازی‌های عرضه شده روی هر دو کنسول باعث شده‌اند تا سازنده‌ها هیچ فشاری برای آغاز نسل بعد حس نکنند.

Chmielarz معتقد است جنگ کنسول‌ها دیگر بر سر قدرت سخت‌افزاری نیست؛ و محدودیت‌های اکس‌باکس و یا پلی‌استیشن دیگر تعیین کننده نخواهند بود؛ بلکه پرسش سازندگان در مورد این دو کنسول حالا به سوالاتی خیلی ساده‌تر مثل این‌که مخاطب PSN را بیشتر ترجیح می‌دهد یا Xbox Live؟ کدام دسته برای مخاطب‌تر راحت‌تر است؟ و دیگر سوالات از این قبیل؛ خلاصه شده است.

او در نهایت می‌گوید مردم این نسل را دوست دارند و هنوز فضای زیادی برای نوآوری و کشفیات جدید در بازی‌های رایانه‌ای برای این نسل وجود دارد.

Logo.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
محدود بودن سخت افزاری رو من وجود نداشتن بلوری می بینیم! هاا ربطی به قدرت نداره!:d :-" بدبخت ها برای فشرده سازی پدرشون در میاد!
یکی هم بهش بگه اگر دست و پات رو بسته برو برای این کنسول خز دیگه بازی نساز!
ولی نمی دونم چرا بیشتر بازیها رو با X360 نمایش می دهند چرا؟
فقط نگید من فنم هااا فقط برای رها سازی تایپیک از فشار موجود بود!:d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
راست میگه دیگه این برادر!:d
من خودم 360 دارم و دوسش هم دارم ولی از لحاظ گرافیکی وقتی مقایسه ی جزء به جزء مشخصات سخت افزاریشو دیدم یقین کسب کردم که PS3 از لحاظ گرافیک قدرتمند تره!
اما واسه ی اینکه بگم طرفدار PS3 هم نیستم میگم که همه چی گرافیک نیست که!
___
ممنون حاج امیر بابت خبر.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
منكه فكر نكنم نفاوت آن چنان فاحش باشه.چون تقريبا تكنولوژي ساخت هردو كنسول نزديك و اگه قرار باشه كهنه بشن با هم ميشن.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
حالا خوبه همه میدون UE رو PS3 مث آدم اجرا نمیشه !
این بیانیشون ازون بیانیه ها بود !
فروش اینها بخاطر کلیفی بی رو 360 تضمین شدست :biggrin1: میخوان یه بازارگرمی هم برا PS3 کنن تا از هر دو جناح در حد بسیار مطلوب سود ببرن .:d
تقریبا درسته ... ;)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حالا خوبه همه میدون UE رو PS3 مث آدم اجرا نمیشه !
این بیانیشون ازون بیانیه ها بود !

فروش اینها بخاطر کلیفی بی رو 360 تضمین شدست :D میخوان یه بازارگرمی هم برا PS3 کنن تا از هر دو جناح در حد بسیار مطلوب سود ببرن .:d

سر و تهش پي سي از همه بهتره !
این که معلومه :D

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
راست میگه بنده خدا
اگه کنسولها هم مثل pc قابلیت ارتقا داشت خیلی خوب میشد
البته نه به اون گستردگی که ما در pc میبینیم
مثلا یک سال و نیم یه دفه ماکروسافت یه سخت افزار ( GPU ) استاندارد میداد بیرون و میگفت جایگزین سخت افزار فعلی کنید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
راست میگه بنده خدا
اگه کنسولها هم مثل pc قابلیت ارتقا داشت خیلی خوب میشد
البته نه به اون گستردگی که ما در pc میبینیم
مثلا یک سال و نیم یه دفه ماکروسافت یه سخت افزار ( GPU ) استاندارد میداد بیرون و میگفت جایگزین سخت افزار فعلی کنید
نه بابا!من یکی از دلایلی که کنسول خرید در رفتن از ارتقا بود.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان و عزیزان آرامش خود رو حفظ کنند :)

این یه تیکه خیلی باحال بود . .:d

خوب انتظار نداشته روی 360 یا PS3 بیان براش 16 گیگ رم بزارن اینش خوبه .:d

اینم که دوستان هم گفتن تنها مشکل 360 برای سازنده همین DVD هستش .

بیشتر قدرت کار تیم سازنده رو به خودش میگیره همین فشرده سازی تازه مجبور میشن که بعضی وقت ها از بعضی چیز ها بزنن .;)

چند وقت دیگه اون طرف هم میگن PS3 برای ما محدودیت ایجاد کرده اما هنوز جفتشون خیلی راه دارن که اون محدوده تنگ و تنگ تر بشه یعنی اون نیازی که به PS3 و 360 بود در آخرای زمان PS2 الان هنوز احساس نمیشه .

درسته برای 360 درایوش احساس میشه اما بقیه چیز ها نه هنوز .

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
همينجا ها هست كه معلوم ميشه pc بهترين مكان واسه انتشار بازيهاي پرگرافيك و پرهزينست.:">
هميشه كنسول محدود بوده و همين باعث ميشه كه بعد از يك مدت ديگه كارايي قبلي رو نداشته باشه!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
چند وقت دیگه اون طرف هم میگن PS3 برای ما محدودیت ایجاد کرده اما هنوز جفتشون خیلی راه دارن که اون محدوده تنگ و تنگ تر بشه یعنی اون نیازی که به PS3 و 360 بود در آخرای زمان PS2 الان هنوز احساس نمیشه .
فاصله زیاد گرافیکی که بین کنسول های Xbox و GC با Ps2 بود تو این نسل شاهد نیستیم! شاید این باعث شده که رقابت تنگاتنگی به وجود بیاد!. به نظرم بهترین شاخص در حال حاضر برای بقا کنترلر جدید و نوآوری است که نینتندو با سخت افزار نسل قبلی توانست گوی رقابت را بدزده! ولی باز هم نمی شه حدس آخر این نسل چه اتفاقی می افته یا چه موقع به پایان می رسه!
ولی اگر اسمی برای این نسل بخواهیم بگذاریم نسل تحول در کنترلر ها هست که بعد گذشت نسل ها در کنترل ها تغییر اساسی ایجاد شد .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه چرت و پرت میگه بخدا. خوبه مقایسه تصویری دموی بازی اومده بیرون. مثل 90% بازی های مولتی پلتفرم کیفیت تکستچر ها روی 360 بهتره. دورنما هم که بازم توی 360 بهتره. اما در یک نگاه گذرا یکی هستن.

• Like
Reactions: bardia67m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر