سازنده Assassin's Creed می گوید هیچ کس به دیسک ها به هیچ وجه اهمیت ندهد

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
496360.jpg

Patrice Desilets می گوید بازی های ویدئویی دوباره سودآور خواهد بود، این که گیمر این موضوع را بپذیرد، آینده " از همه لحاظ دیجیتالی خواهد بود."

بعد از این که مایکروسافت از سیاست های نسل آینده خود در کنفرانس E3 رونمایی کرد، یک بازخورد بدی از طرف گیمرها مطرح شد، مانند بحث همیشه آنلاین بودن Xbox One که به قابلیت کلود نیز بسیار متکی است، این سیاست خشم بسیاری از گیمرها را برانگیخت تا جایی که مایکروسافت از مواضع خود کوتاه آمد.
در طی سخنرانی در کنفرانس Gamelab بارسلونا، آقای Desilets که قبلا در Ubisoft بعد THQ (بعد از آن دوباره یوبیسافت) مشغول به کار بوده، معتقد است، توسعه بازی های AAA در آینده ی دیجیتال، سودآور خواهد بود و مبارزه با آینده، درست همان کاری که گیمرها با Xbox One کردند، در واقع کار بیهوده و اتلاف وقت است.

" آره بازی ها بر روی دیسک عرضه می شوند، این را فهمیدم، شما خیلی عصبانی بودید؛ اما عمیقا، به هیچ وجه، هیچ کس به نداشتن CD ها اهمیت ندهد، آینده دیجیتالی خواهد بود، در این مورد هیچ کسی نمی تواند کاری انجام دهد."
اما این صنعت نیاز به گسترش دامنه ها فراتر از آنچه به طور معمول می گذرد دارد، وی گفت، نکاتی در مورد چهار نمایشی که در E3 وجود داشت که همه آن ها همان چیزهایی بودند که هر زمانی حکمفرما هستند، "همه ما space marines و شوترها را دوست داریم؛" اما بیایید، ما نیاز داریم در مورد چیزهای دیگر صحبت کنیم، وی ادامه می دهد " بازی سازی از یک دید فرهنگی نگاه کنیم، ما یک بازی می سازیم، به نوعی، در مورد دین اسلام است، یکی بازی دیگر می سازیم، در مورد رنسانس ایتالیا است و [Ubisoft] بازی می سازند که در مورد انقلاب آمریکا است، این یک نقطه نظر فرهنگی است که مهم و مهم تر خواهد شد، بعضی جیزهایی وجود دارد که متعلق به آنجا هستم و در مورد ان بازی می سازم [1666: Amsterdam]، من فکر می کنم که کل صنعت گیم تغییر خواهد کرد.

Desilets بر روی بازی 1666: Amsterdam برای THQ زمانی که شرکت هنوز ورشکسته نشده بود کار می کرد، بعد از آن او و بازی برای اتمام، به یوبیسافت ملحق شدند، در مدت کوتاهی پس از آن او توسط یوبیسافت از کار اخراج شد، که به دنبال آن با طرح دعوی در اوایل این ماه به منظور بازگشت حقوق بازی به وی بود.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/125474-Assassins-Creed-Creator-Says-Nobody-Cares-About-Discs-Anymore?utm_source=news&utm_medium=index_carousel&utm_campaign=all

آخرین ویرایش:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
اما عمیقا، به هیچ وجه، هیچ کس به نداشتن CD ها اهمیت ندهد،
من (و خیلی از دوستام) اهمیت میدم!!!
واقعا اون حسی که باز کردن جعبه ی بازی به آدم میده از طریق تموم شدن دانلود نسخه ی دیجیتال منتقل نمیشه

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
الان موضوع ماکرو چه ربطی داره به دیسک و محتوای دیجیتال؟
همین حالا هم بازی ها به صورت دیجیتالی عرضه میشن
آینده دیجیتالی خواهد بود، در این مورد هیچ کس نمی تواند کاری انجام دهد
بله ولی دیدی که چه اعتراض هایی شد
پس آینده ای که ازش حرف میزنی واسه این نزدیکی ها نیست....

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
الان موضوع ماکرو چه ربطی داره به دیسک و محتوای دیجیتال؟
همین حالا هم بازی ها به صورت دیجیتالی عرضه میشن

توسعه بازی های AAA در آینده ی دیجیتال، سودآور خواهد بود و مبارزه با آینده، درست همان کاری که گیمرها با Xbox One کردند، در واقع کار بیهوده و اتلاف وقت است.

بازی دیجیتالی و دیدگاه اولیه مایکروسافت از Xbox One هر دو نیاز [اجباری] به اینترنت مناسب دارند.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
بازی دیجیتالی و دیدگاه اولیه مایکروسافت از Xbox One هر دو نیاز [اجباری] به اینترنت مناسب دارند.
پس هر کس اینترنت داره دیگه بازی روی دیسک نمیخره
و ایکس باکس باعث میشه تا همه اینترنت داشته باشن و این به نفع محتوای دیجیتال هست
و اصولا کسی بدون ایکس باکس به داشتن یه اینترنت مناسب فکر نمی کنه اصلا
دنیای گیمینگ فقط منتظر رسیدن ایکس باکس بود تا محتوای دیجیتال رو به مردم یادآوری کنه
من فکر میکنم اگه ماکرو از سیاست های گیمر دوستانش دست نمی کشید الان دیسک بازی به افسانه ها پیوسته بود
و باید توی داستان پریان دنبالش میگشتیم
و خدا رو شکر دیدیم که چه استقبالی از سیاست های ماکرو شد و مردم به صورت خروشان از دیجیتالی محور بودن ایکس باکس دفاع کردن
و چقدر این آینده دیجیتالی وقتش رسیده بود... و چه قدر به موقع

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
پس هر کس اینترنت داره دیگه بازی روی دیسک نمیخره
و ایکس باکس باعث میشه تا همه اینترنت داشته باشن و این به نفع محتوای دیجیتال هست
و اصولا کسی بدون ایکس باکس به داشتن یه اینترنت مناسب فکر نمی کنه اصلا
دنیای گیمینگ فقط منتظر رسیدن ایکس باکس بود تا محتوای دیجیتال رو به مردم یادآوری کنه
من فکر میکنم اگه ماکرو از سیاست های گیمر دوستانش دست نمی کشید الان دیسک بازی به افسانه ها پیوسته بود
و باید توی داستان پریان دنبالش میگشتیم
و خدا رو شکر دیدیم که چه استقبالی از سیاست های ماکرو شد و مردم به صورت خروشان از دیجیتالی محور بودن ایکس باکس دفاع کردن
و چقدر این آینده دیجیتالی وقتش رسیده بود... و چه قدر به موقع

چرا می زنی به صحرای کربلا ! :d تو گفتی این دو مورد چه ربطی بهم داشتن ؟ ، ایشون اومده با مطرح کردن مثال آینده نگری Xbox One از قابلیت های کلود تا Always-on طوری برداشت کرده که گیمرها با آینده دیجیتالی مخالفت کردن؛ بعدش هم اومده یه طوری اون دسته از گیمرها رو سرزنش کرده که نباید با این مورد جنگید دیر یا زود اون آینده دیجیتالی اتفاق خواهد افتاد...

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
چرا می زنی به صحرای کربلا ! :d تو گفتی این دو مورد چه ربطی بهم داشتن ؟ ، ایشون اومده با مطرح کردن مثال آینده نگری Xbox One از قابلیت های کلود تا Always-on طوری برداشت کرده که گیمرها با آینده دیجیتالی مخالفت کردن؛ بعدش هم اومده یه طوری اون دسته از گیمرها رو سرزنش کرده که نباید با این مورد جنگید دیر یا زود اون آینده دیجیتالی اتفاق خواهد افتاد...
عزیز من تو خونه نشستم به جایی نزدم:d
دارم میگم مگه بدون ایکس باکس بازی های دیجیتالی وجود نداشتن؟
اگه ایکس باکس دیجیتالی بودنش رو تو پاچه ملت نمیکرد بازی دیجیتال سقوط میکرد و تمام؟
به هم ربط دارن و در عین حال بی ربط هستن
دلیل نداره به خاطر محتوای دیجیتال از سیاست های حال به هم زن ماکرو حمایت کرد
بازی دیجیتا راه خودشو میره و ایکس باکس باید راه خودشو بره...
ایشون هم درست برداشت کردن گیمر ها با آینده دیجیتال مخالفت کردن. تمام
حالا بخواد سرزنش بکنه یا نکنه،دید که زور مصرف کننده از تولید کننده بیشتره
اونم که مشخصه ولی الان وقتش نیست شاید 6 یا 7 سال دیگه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
عزیز من تو خونه نشستم به جایی نزدم:d
دارم میگم مگه بدون ایکس باکس بازی های دیجیتالی وجود نداشتن؟
اگه ایکس باکس دیجیتالی بودنش رو تو پاچه ملت نمیکرد بازی دیجیتال سقوط میکرد و تمام؟
به هم ربط دارن و در عین حال بی ربط هستن
دلیل نداره به خاطر محتوای دیجیتال از سیاست های حال به هم زن ماکرو حمایت کرد
بازی دیجیتا راه خودشو میره و ایکس باکس باید راه خودشو بره...
ایشون هم درست برداشت کردن گیمر ها با آینده دیجیتال مخالفت کردن. تمام
حالا بخواد سرزنش بکنه یا نکنه،دید که زور مصرف کننده از تولید کننده بیشتره
اونم که مشخصه ولی الان وقتش نیست شاید 6 یا 7 سال دیگه
در واقع ایشون اومده از سیاست زور حمایت کرده ، یعنی دیگه عنوان دیجتالی بازی به عنوان یک آپشن یا گزینه برای بازی نیست بلکه دیگه به کل دیسک حذف بشـــه . این چیزی که میگی به مراتب بدتره تا موردی که مایکروسافت تو این نسل خواست عملی کنه .

حذف دیسک یعنی :
اگه Always-on Console نباشه ولی باید برای تهیه بازی حتما کنسولت رو آنلاین کنی
دیگه چیزی به عنوان بازی ذسته دوم وجود نداره که بخواد حذف بشه یا قانونی براش وضع بشه !
وقتی بازی ها دیجیتال اجباری میشه متعاقبا سازنده ها به ارائه DLC های پولی بیشتر ترغیب میشن ..

و بسیار مواردی دیگر... که هر روز آرزو می کنی سیاست کثیفی (!) مثل سیاست اولیه مایکروسافت در قبال X1 برات وضع بشه.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
در واقع ایشون اومده از سیاست زور حمایت کرده ، یعنی دیگه عنوان دیجتالی بازی به عنوان یک آپشن یا گزینه برای بازی نیست بلکه دیگه به کل دیسک حذف بشـــه . این چیزی که میگی به مراتب بدتره تا موردی که مایکروسافت تو این نسل خواست عملی کنه .

حذف دیسک یعنی :
دیگه چیزی به عنوان بازی ذسته دوم وجود نداره که بخواد حذف بشه یا قانونی براش وضع بشه !
وقتی بازی ها دیجیتال اجباری میشه متعاقبا سازنده ها به ارائه DLC های پولی بیشتر ترغیب میشن ..

و بسیار مواردی دیگر... که هر روز آرزو می کنی سیاست کثیفی (!) مثل سیاست اولیه مایکروسافت در قبال X1 برات وضع بشه.
من متوجه نشدم که ایشون میخوان دیسک به کلی حذف بشه
منظور من عرضه دیجیتالی بازی ها مثل همین حالا بود

حذف دیسک یعنی :
ماکرو دقیقا همین کار رو در عمل کرد
اگه چیز دیگه ای بود به ما هم اطلاع بده
جایی برای دفاع از ماکرو و سیاست های کثیفش نیست

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
از کارمنده سابق یه شرکت دزد و دروغ گو مثل یوبی سافت بیشتر از این هم انتظار نداریم.
واقعا جالبه همین شمایی که تا 2 ماه پیش از سیاست درست و غلط یه شرکت دفاع می کردی حالا داری سیاست های درست و غلط همون شرکت مسخره و توهین می کنی! این شرکت(مایکرو) تا 2 ماه پیش پیغمبر بود حالا شده دزد؟
واقعا یه حد اعتدال گرفتن اینقدر سخته!؟!؟

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
به جای این همه اعتراض بایدبربیم اینترنت مونو درست کنیم الانم 1.2سال کنسول هابازی ها اینترنت نخوادبالاخره چی ما که نمی تونیم جلوپشرفتو بگیریم:neutral:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
در طی سخنرانی در کنفرانس Gamelab بارسلونا، آقای Desilets که قبلا در Ubisoft بعد THQ (بعد از آن دوباره یوبیسافت) مشغول به کار بوده، معتقد است، توسعه بازی های AAA در آینده ی دیجیتال، سودآور خواهد بود و مبارزه با آینده، درست همان کاری که گیمرها با Xbox One کردند، در واقع کار بیهوده و اتلاف وقت است.

کاری که گیمرها در مورد DRM و Anti-Used Game و Always Online انجام دادن، مبارزه با آینده نبود. مبارزه برای آینده بود.

این یک خواست طبیعی ـه که آدم بخواد کنترل چیزی رو که پول بابتش میده به طور کامل به دست داشته باشه. حالا هر چه قدر هم که یک عده بخوان این سیاست های تمامیت طلبانه رو تقدیس کنن
چیزی عوض نمیشه.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
کاملا مضخرف گفته حالا حالاها ما شاهد دیسک های نوری خواهیم بود
این عرضه ی دیجیتالی فقط به نفع خود سازنده هاس واسه اینکه سودشون بیشتر میشه چون قیمت که همون قیمته مثلا 60 دلار حالا اونا پولی بابت کپی کردن رو دیسک ها نمیدن دفترچه و اینا هم که نمیخواد پس کلی سود میکنن

bardia_b

کاربر سایت
May 18, 2013
40
نام
x
من (و خیلی از دوستام) اهمیت میدم!!!
واقعا اون حسی که باز کردن جعبه ی بازی به آدم میده از طریق تموم شدن دانلود نسخه ی دیجیتال منتقل نمیشه

واقعا همیشه برای من سواله که این چه حسیه که من تا به حال یک بار هم تجربه نکردم؟
شما وقتی یه بازی رو می خری جعبه بازی رو میخری یا خود بازیو؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر