سازنده 007 در بحران جدی.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
سازنده 007 Legends بسیاری از کارمندان رو را از دست داد.

استدیو Eurocom سازنده عناوین GoldenEye Reloaded و 007 Legends بسیاری از نیروهای خود را از دست می دهد. با توجه به اعلامیه سایت GamesIndustry International انتظار می رود این استدیو تغییراتی را تا پایان روز داشته باشد.

007-legends-craig-cover.jpg

Eurocom بهترین کار ممکن را در مجموعه بازی های James Bond برای Activision انجام داد. جدیدترین عنوان این استدیو 007 Legends میانگین 45% را برای کنسول Xbox 360 دریافت کرده است.

کارگردان این استدیو طی متنی اعلام کرده است :"تنها 50 کارمند در استدیو Eurocom باقی مانده اند.تمرکز و هدف این استدیو از این به بعد بروی عناوین و بازار mobile است.
"Eurocom در حال صورت دادن تغییرات و بازسازی ما کارمندان زیادی را امروز از دست داده ایم و برکنار کرده ایم."
"این موضوع شامل افراد با تجربه،با استعداد و کارمندان بسیار ماهر ما آنان را دوست داریم و از آنان تشکر می کنیم و تلاش زیاد و سخت کوشی خواهیم کرد."

"ما بسیار تلاش کردیم تا بسیاری از افرادمان در شغل هایشان حفظ کنیم، اما افت شدیدی در تقاضا از طرف خریداران برای بازی های کنسولی بوده است، تعدادی از پروژه های بازی های کنسولی هفته پیش افت شدید داشتند و این افت بی نهایت زیاد شد، برای ما هیچ گزینه ای باقی نماند. Eurocom کمتر از 50 کارمند اصلی خود را نگه داشته است و می خواهیم روند رو به رشدی را با تمرکز بر بازار تلفن های همراه داشته باشیم."

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
از يه طرف كه نقداي بازيشون منفي شد از طرف ديگه هم كه ميشه گفت واقعا تو يكي از حساس ترين ماه هاي كل تاريخ گيم از لحاظ فروش بازي، عرضه شد واضحه كه با مشكل رو به رو ميشن. البته اميدوارم كه بازم سر و سامون بگيرن رفتن هر عضو از استوديويي مثل رفتن يك عضو سازنده از مجموعه اي ميمونه كه اگه اون عضو نباشه كل اون مجموعه از كار ميوفته و يا حداقل عين گذشته نمي تونه كار كنه.
با اين اوضاع و مشكلات اقتصادي كه براي دنياي گيم به وجود اومده اين مشكل تنها براي اين استوديو نيست و تو ديگر استوديوها ديده شده و خواهد شد ولي اميدوارم كه يه روزي براي يك بار هم شده اين كمبودها از بين بره و استوديوهاي سازنده بتونن با تمام قوا به كارشون ادامه بدن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
اینکه آدم از اینطور اتفاقات خوشحالی کنه کاره درستی نیست چون چیزی به آدم نمیرسه اما اگه قرار بود بازیشون خوب فروش کنه اینا دوباره یه بازی بی کیفیت دیگه تحویلمون بدن همون بهتر که این اتفاق افتاد ...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
كاشكي يكي مثه rocksteady پيدا بشه ي بازي در شان شخصيت جيمز باند بسازه!!
مثه همون كاري كه واسه بتمن كردن....حيفه واقعا...پتانسيلشو داره

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بدنش دست ea خیلی بهتره
نه منظورم خود ساخت بازي بود....
زماني كه EA صاحب انتشار بازي بود MGM ميساخت اون ٥-٦ تا جيمز باندي كه ساخت بدك نبودن متاشونم هول و حوش ٦٠ تا ٧٠ بود...
ولي اين ديگه واقعا غير قابله تحمله!البته خودم هنوز بازيش نكردم و نخواهم كرد احتمالا

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با ساختن بازیش اعتبار سری فیلم 007 رو هم زیر سوال بردن.همون بهتر که برن به سمت موبایل.
باو دیگه کاری به فیلمش نداره:d

---------- نوشته در 10:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 PM ارسال شده بود ----------

نه منظورم خود ساخت بازي بود....
زماني كه EA صاحب انتشار بازي بود MGM ميساخت اون ٥-٦ تا جيمز باندي كه ساخت بدك نبودن متاشونم هول و حوش ٦٠ تا ٧٠ بود...
ولي اين ديگه واقعا غير قابله تحمله!البته خودم هنوز بازيش نكردم و نخواهم كرد احتمالا
باو مگه من چی گفتم:d
اگر بدنش دست ea یک استدیو درست جور می کنه براش
همون کاورش رو ببینی منصرف می شی:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
باو مگه من چی گفتم:d
اگر بدنش دست ea یک استدیو درست جور می کنه براش
همون کاورش رو ببینی منصرف می شی:d
EA همون MOH كه از اسپيلبرگ خريد گند زد بهش كافي بود!!!
EA كلا همه چيزو اين شكلي ميبينه!!$-)
قبول داري؟!:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
احسنتم الان یک ea فن میاد سراغت:d
دیگه به اندازه ی اکتی گند نمی زنه می دتش دست یک استدیو خوب
EA مگه فن هم داره؟!:d
راستي نينتندو اگه اشتبا نكنم دو تا جيمز باند منتشر كرده!!!:d
يادته golden eye رو؟!عجب شاهكاري بودانصافا ......
نميخواي بديم نينتندو بسازه بعديو؟!:d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
همون گروهی که بازی هاش رو سوم شخص میساخت باید برگرده اون عالی بود ولی جدیدا واقعا فقط به درد طرفدار های تو آتیشه میخوره و بس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر