شایعه ساخت Syphon F.i.l.t.e.r جدید؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
904045_big.jpg

استودیو Bend که از زیر مجموعه‌های سونی محسوب می‌شود، اخیراً به دنبال استخدام برنامه نویس دارای تجربه برنامه نویسی برای کنسول‌های PS3 و Xbox 360 است.

Bend با ساخت سری بازی‌های Syphon F.i.l.t.e.r مشهور است و از 8 عنوان اخیر ساخته شده توسط این استودیو 7 عنوان آن Syphon بوده است.
بنابراین می‌توان امیدوار بود که بالاخره یک عنوان نسل جدید از سری Syphon F.i.l.t.e.r ساخته شود.

این استودیو هم اکنون در حال کار بر روی Resistance: Retribution است که امسال برای PSP عرضه می‌شود.

منبع

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سادس، میخوان تجربه برنامه نویسی در بازی های نسل جدید رو داشته باشه.
نه سیاوش جان منظورش اینه که bend زیر مجموعه ی سونی هست پس اگه syphon هم ساخته بشه باید اختصاصی PS3 باشه پس به برنامه نویس 360 نیازی نیست !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب سیاوش هم منظورش همین بود دیگه :D
خب وقتی میگن یه برنامه نویس مخصوص 360 یعنی هم میخوان برا 360بازی رو بدن هم PS3 در حالی که devloper از زیر مجموعه های سونیه و انتشار بازی برا 360 رو غیر ممکن میکنه ! اگه اختصاصی برا Ps3 میخواستن بدن دیگه احتیاجی به برنامه نویس 360 نبود !
اینش تعجب داشت کیوان جان :biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب وقتی میگن یه برنامه نویس مخصوص 360 یعنی هم میخوان برا 360بازی رو بدن هم PS3 در حالی که devloper از زیر مجموعه های سونیه و انتشار بازی برا 360 رو غیر ممکن میکنه ! اگه اختصاصی برا Ps3 میخواستن بدن دیگه احتیاجی به برنامه نویس 360 نبود !
اینش تعجب داشت کیوان جان :biggrin1:
نه! نگفتن برنامه نویس مخصوص 360 می‌خوان :D توی شرایط استخدام ذکر کردن که باید تجربه برنامه نویسی برای 360 و PS3 داشته باشه.

اون که مشخصه استودیو زیر مجموعه سونی برای 360 بازی نمیسازه :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نه! نگفتن برنامه نویس مخصوص 360 می‌خوان :D توی شرایط استخدام ذکر کردن که باید تجربه برنامه نویسی برای 360 و PS3 داشته باشه.

اون که مشخصه استودیو زیر مجموعه سونی برای 360 بازی نمیسازه :D
حیف شد :biggrin1:
کاش یکی IP رو از سونی میخرید :biggrin1:
دلم لک زده برا syphon هایی که رو PS1 بازی میکردیم !
خب اگه ساخته بشه باز هم به لیست بازیهای اختصاصی عالی که PS3 داره مثل HR - Gow - KZ2 -Unchartedو MGs یه بازی محشر دیگه هم اضافه میشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من فقط با یک نسخش حال کردم باقیش خیلی خوب نبودن متوسط بودن
فکر کنم شماره 2 بود که قشنگ بود
همونی که اولش وارد یک هتل میشی و میری اتاق (فکر کنم)213و...........:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من فقط با یک نسخش حال کردم باقیش خیلی خوب نبودن متوسط بودن
فکر کنم شماره 2 بود که قشنگ بود
همونی که اولش وارد یک هتل میشی و میری اتاق (فکر کنم)213و...........:love:
تا جایی که یادمه شماره ی 3 بود میرفتی تو هتل و بعد باید با اسنایپر ساختمون مقابل رو میزدی و ...

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
ممنون
اگر تایید بشه خبر خوبی هست
اون موقع من Syphon F.i.l.t.e.r شماره 3 رو با PS1 بازی کردم .
همه اطرافیانم که این بازی رو بازی کردند هی میگفتند عجب بازی هست , حتی چند بار هم تمامش کردند .
ولی من به اندازه اونا ازش تعریف نمیکردم , ولی بازی خوبی بود .
یادمه چند روز کامل فقط سر مرحله اولاش بود که تو هتل بودیم باید یه اتاق رو پیدا میکردیم بعد ادمی که ما کنترلش میکردیم تو هتل بود دشمنانمون تو ساختمون روبرویه بودند . باید از تو هتل شلیک میکردیم اونا رو بکشیم , گیر کردم , تا یکی اومد برام اون تیکش رو رفت .
حالا این شماره جدید اگر بیاد با دقت میشینم بازیش میکنم تلافی اون نسخه 3 رو درمیارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر