ساخت یک سری ویدئویی بر اساس Crysis 3 توسط Albert Hughes

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
20121203_crysis_3.jpg

استودیو Crytek و کمپانی EA همکاری با فیلم ساز، آقای Albert Hughes برای ساخت یک سری ویدئویی آنلاین بر اساس عنوان Crysis 3 تحت نام The 7 Wonders of Crysis 3 را اعلام کردند.

این سری سینماتیک بر اساس آخرین عنوان از سری Crysis خواهد بود و اسلحه ها، دشمنان و گیم پلی ای که برای این سری جدید خواهد بود را معرفی خواهد کرد.

آقای Hughes در این رابطه اذعان داشت: " وقتی که EA و Crytek به سراغ من آمدند تا در ساخت The 7 Wonders of Crysis 3 با آن ها مشارکت داشته باشم، من از ایده خلق داستان های احساسی توسط تصاویر کامپیوتری بسیار خوشم آمد. چالشی همانند ساخت چیزی توسط انسان بی آن که انسانی در صحنه حضور داشته باشد، بسیار قانع کننده بود."

آقای Hughes عناوینی هم چون Dead Presidents، From Hell و Book of Eli را در کارنامه دارد و با تیم سازنده در Crytek به صورت نزدیک مشارکت داشته است. آقای Hughes در نوشتن متن داستان، داستان پردازی و برنامه ریزی برای ساخت ویدئوهایی که در بازی به نمایش درآمده است، به این تیم سازنده کمک می‌کرده است.

اولین قسمت در این سری ویدئویی تحت نام Hell of a Town در تاریخ 12 دسامبر منتشر خواهد شد. تیزر این ویدئو را می‌توانید در لینک منبع مشاهده کنید.
Crysis 3 فوریه سال آینده برای هر 3 پلتفرم اصلی منتشر خواهد شد.

منبع

======================================

آپدیت:

Episode 1: Hell Of A Town

[video=aparat;ONVX0]http://www.aparat.com/v/ONVX0[/video]

لینک مستقیم دانلود

آخرین ویرایش:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
همین الان میخواستم خبرو بزنم :D

موسیقی رو تیزر منو کشت :D اسمش Memories هست واقعا شاهکاره یه حس آرامشی به آدم میده ....

لینک دانلود موسیقی :Memories.mp3

02d1305678a8.png

مثل نسخه قبل اهنگسازش آقای Borislav Slavov هست امیدوارم تم اصلی رو بدن زیمر بسازه :)

به نظرم این سری سینماتیک ها هم چیز خیلی شاهکاری میشه :D

به امید هرچه گسترده تر شدن Crysis>:d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
13675026566359391643.png

ViewMedia

برای دانلود تیزر اینجا برید:
The 7 Wonders of Crysis 3 - Gamersyde

چی بگم دیگه! :| قراره یه شاهکار دیگه رو تجربه کنیم! :d

راستی این اسمش (7Wonders) از محیط های بازی میاد. این گنبدهای نانویی دور نیویورک که برای بلاک کردن نیروهای Ceph ساختند (البته واقعیت چیز دیگریست! :d) باعث شده هر بخش نیویورک یه نوع آب و هوا و پوشش گیاهی داشته باشه. یعنی 7 تا محیط متفاوت داریم که بیابون هم جزوشه!

موسیقی رو تیزر منو کشت :biggrin1: اسمش Memories هست واقعا شاهکاره یه حس آرامشی به آدم میده
روی تِک دموی چند وقت پیش هم بود! واقعا زیباست! :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
The 7 Wonders of Crysis 3 شماره یک:
شما قراره بازی رو بخرید که روی هیچ سیستمی به درستی اجرا نمیشه، سولپرایز (:D).
--------

گذشته از اینا بخش Cinebox ـه Cryengine 3 فوق العاده ست. البته اگر قراره با این بخش کار کن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
The 7 Wonders of Crysis 3 شماره یک:
شما قراره بازی رو بخرید که روی هیچ سیستمی به درستی اجرا نمیشه، سولپرایز (:D).
این یه تفکر اشتباهه که بین خیلی ها (مخصوصا غنسولی ها:D) رواج پیدا کرده؛ قرار نیست همه، روی بالاترین تنظیمات بازی رو اجرا کنن. اون همه آپشن گرافیکی واسه قشنگی گذاشته نشده. اونا برای اینن که هر کسی با توجه به قدرت سخت افزارش، تنظیمات گرافیکی رو جوری انجام بده که فریم مطلوب بگیره. حالا شما انتظار داری رو همه سخت افزار ها، بالاترین تنظیمات بهت 60 فریم بده، انتظار بی جای خودته:D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ایده ایده ی قشنگی بود کاش که واسه همیه ی بازیهای معروف همین کارو انجام بدن مثلا دد اسپیس که قرار بود فیلمش تو 2012 - 2013 بیاد و هیچ خبری نشد دیگه ازش و کلا بدست فراموشی سپرده شد!

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
ممنون بابت لینک دانلود ویدیو و خبر!

از وقتی اون تریلر 6 دقیقه ای از گیم پلی Crysis 3 رو با حجم 1.3 گیگ و کیفیت 1080p دیدم ، خواب و خوراک ندارم ! بهترین و با کیفیت ترین GamePlay Video یی بود که چند سال اخیر دیده بودم! خودتون حساب کنید من که شخصا گرافیک یه بازی واسم بعد از داستان و گیم پلی ، تو الویت سوم قرار داره ، بی نهایت شیفته گرافیک این شماره شدم! بحث فقط گرافیکش نیست ! طراحی اسلحه ها و فیزیکشون و همچین فیزیک به کار رفته در محیط دیوانه کننده است ! فریم بازی هم که دیگه سکوت کنم بهتره!:d

فقط برام جای سواله قیمت اون سیستمی که این بازی رو داشت اجرا می کرد چند $ ؟؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر