ساخت یک بازی انحصاری برای Xbox One از سوی Platinum Games

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام خدمت دوستان عزیز;)

به تازگی Ntkrnl که به عنوان یک عاملی که در صنعت بازی نفوذ دارد و بمبهای زیادی رو در مورد بازی ها رها میکند خبر از ساخت یک عنوان بازی انحصاری برای Xbox One از سوی Platinum Games داده است.

طبق گفته های ایشون این بازی که با اسم رمز Project Nagano شناخته میشود , قرار است در ماه مارچ سال 2016 برای این کنسول منشتر شود.

چندی پیش عامل نفوذی دیگر به نام CBOAT نیز اشاره کرده بود که Platinum Games در حال کار بر روی یک پروژه ی جدید به صورت انحصاری بری Microsoft می باشد.

آیا این IP میتواند یکی از عنوان هایی باشد که اسپنسر گفت به زودی اطلاعات جدیدی از آن منتشر میشود ؟

http://www.gamechup.com/platinum-games-xbox-one-title-scheduled-for-march-2016-codenamed-project-nagano/

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
آقا عکس Vanquish رو گزاشتید حتی فکر میکنم این انحصاری قراره بشه شب خوابم نمیبره :| امیدوارم IP جدید باشه اینو انحصاری نکنن خدای نکرده :-s

:((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
MGR2 انحصاری نشه یه وقت! :|
بعید نیست از مایکروسافت...همه نمایش ها و معرفی تو کنفرانسشون بود،ماموریت انحصاری GZ هم که رایدن میباشد...:((

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بعید نیست از مایکروسافت...همه نمایش ها و معرفی تو کنفرانسشون بود،ماموریت انحصاری GZ هم که رایدن میباشد...:((

احتمالش کمه ولی ناممکن نیست.با توجه به اینکه MGR انحصاری نبود و اخیرا برای PC هم منتشر شد , بعید میدونم این کار رو کنن.

من فکر میکنم دارن یه IP جدید خلق میکنن :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
امیدوارم IP جدید باشه هرچی که هست :D
انحصاری از Platinum Games استقبال میشه کلا با MGR و Vanquish جز بهترین تجربه های نسلم بودن :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به تازگی Ntkrnl که به عنوان یک عاملی که در صنعت بازی نفوذ دارد
چندی پیش عامل نفوذی دیگر به نام CBOAT
میگم که Ntkrnl مگه id جدید همون CBOAT نیست !؟ :-/ :biggrin1:

پ.ن: PG و کامیا تبدیل به ساکاگوچی {2} نشن :-s
قبلاً که صحبت از یک دستگاه JRPG بود /:)

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
یکی از بهترین استدیو هایی ک بازیهای ناب و با کیفیت تخویل ملت میدن همینه
فقط فروش بازی رو ب هیچ وجه نمیشه تضمین کرد!!!:|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب من یه توضیحاتی بدم :D

Nagano اسم شهریه که کامیا توش به دنیا اومده. این شایعه هم یه جاش میلنگه به نظرم. این که PG داره یه بازی انحصاری برای X1 میسازه که فکر کنم واضح شده بر همگان، اما 2016 خیــلی دور به نظر میاد. با توجه به اینکه شایه قبلی هم خیلی وقت پیش اومده. در ضمن اینکه اسم رمز پروزه رو اسم شهری که کامیا توش بدنیا اومده بذارن به نظرم خیلی تابلوئه :D کلا امیدوارم هرچی هست بازی بعدی کامیا نباشه و دنباله یکی از IP های مایکروسافت باشه.

میگم که Ntkrnl مگه id جدید همون CBOAT نیست !؟ :-/ :biggrin1:
نه :D حداقل ظاهرا که نیست :D
پ.ن: PG و کامیا تبدیل به ساکاگوچی {2} نشن :-s

40394908694198828506.gif

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بذارید به صراحت بهتون بگم که بازی ای که قراره پلاتینیوم برای ایکسباکس وان بسازه انحصاری هست، و یک ip جدید البــته.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
واقعا مایکرو تو این چند روز ترکونده دارن به وعده هاشون عمل میکنن انحصاری از PG که میشه گفت بهترین استدیوی بازیسازی ژاپنن در حال حاضر خبر فوق العاه ایه با تشکر از قیل اسپنسر

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
اما 2016 خیــلی دور به نظر میاد. با توجه به اینکه شایه قبلی هم خیلی وقت پیش اومده.

حتما الان نیروی اصلی رو گذاشتن سریع کار بانو 2 پیش بره بدن واسه wii u بعد با خیال راحت بیان سراغ این یکی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر