ساخت بازی رنجر کاملا فارسی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gamer220:
توضیح !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آرین جان زیاد خودت رو ناراحت نکن بلاخره یه جورایی باید پست بدن دیگه 2 تا پست داده ولی هیچی در موردش نگفته آخرش هم میگه اگه خواستید توضیح بدم:cheesygri :cheesygri :D :D

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
این عکس مربوط میشه به فیلم ranger نه بازی رنجر ! بعدشم ... کسی تنهایی fps 3d نساخته . ساختن بازی اونم به تنهایی امکان نداره ( البته در حد استاندارد ) . اطلاعت دقیقی از بازیت بده ببینیم چی میخوای بسازی !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بیاید بازی بسازیم
شما فکر کردی کشک یا دوغ می خوای درست کنی که میگی بیاید بازی بسازیم
اول برید اطلاعات جمع کنید بعد بیاید بگید کشک نیست که بیاید بازی بسازید نیم ساعت بعد اماده باشه عزیز دل برادر
خوش امدی به سایت

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gamer220:
این عکس مربوط میشه به فیلم ranger نه بازی رنجر ! بعدشم ... کسی تنهایی fps 3d نساخته . ساختن بازی اونم به تنهایی امکان نداره ( البته در حد استاندارد ) . اطلاعت دقیقی از بازیت بده ببینیم چی میخوای بسازی !
آره درسته این بیشتر به فیلمش میخوره تا بازیش بعدش هم اگه ما بتونیم بازی بسازیم پس کمپانی های بازی سازان برن یه کار دیگه بکنند:cheesygri :cheesygri

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
علی رضا جون زیر رنجر نوشته فیلمی از احمد مرادپور ، این عکس حتی 0/0000001 ربطی به بازی نداره و در خود سایت سازنده هم ®* P: چیزی در مورد بازی این فیلم ننوشته . اگر قرار باشه هرکی بیاد از هر فیلمی دوست داشت بره تو اتاقش بشینه بازیشو بسازه دیگه ...... شما اگر ادعا میکنید میخواید از این فیلم بازی بسازید ، باید اول با همین شرکت سازنده فیلمش ارتباط برقرار کنید و بعد بیاید بگید بازی رو میخوای بسازید . شما تو تاپیک qop گفتید مشکلتون انیمیشن هستش ، یعنی چی ؟ یعنی انجین رو نوشتی ، موسیقی ، صدا و .... هم تنظیم کردی concept art هم آره !؟ و الان میخواید انیمیشن هارو تکمیل کنید ؟ هیچ جا نمیریم همینجا هستیم ما منتظر information هستیم
موفق باشید :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بابا چرا بحث الکی میکنین؟!ایشون میخوان یه بازی بسازن که ایده ش رو از روی فیلم رنجر که جمشید هاشم پور هم توش بازی کرده گرفتن.بعدشم شما از کجا میدونین میخواد تنهایی کار کنه؟
اتفاقا اگه کسایی که واردن کمک کنن حتی اگه به نتیجه نرسه بازم یه نکته ی مثبتی داره اونم یادگیریه.
کمپانی های بازیسازی هم از اولش اینقدر خفن نبودن.پیشناد میکنم برین تاریخچه ی شرکتBiowareرو تو شماره های سال81 بازیرایانه بخونین.
البته من نمیگم آخرشم یه یه چیزی مث کار Biwareدر میاد ولی اینطوری برخورد نکنین.
البته دوست عزیز شما هم بهتر بود لااقل یه فحش زیر عکستون میذاشتین!

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Elvish Hero:
بابا چرا بحث الکی میکنین؟!ایشون میخوان یه بازی بسازن که ایده ش رو از روی فیلم رنجر که جمشید هاشم پور هم توش بازی کرده گرفتن.بعدشم شما از کجا میدونین میخواد تنهایی کار کنه؟
اتفاقا اگه کسایی که واردن کمک کنن حتی اگه به نتیجه نرسه بازم یه نکته ی مثبتی داره اونم یادگیریه.
کمپانی های بازیسازی هم از اولش اینقدر خفن نبودن.پیشناد میکنم برین تاریخچه ی شرکتBiowareرو تو شماره های سال81 بازیرایانه بخونین.
البته من نمیگم آخرشم یه یه چیزی مث کار Biwareدر میاد ولی اینطوری برخورد نکنین.
البته دوست عزیز شما هم بهتر بود لااقل یه فحش زیر عکستون میذاشتین!
ما که فحش ندادیم آخه این دوست عزیز ما 1 تاپیک زده هیچ توضیحی هم نداده بعدش هم نوشته که میخاهید توضیح بدم یا نه آخه اینم شد تاپیک پس اگه اینطوری که شما میگید ما هم بریم یه کمپانی بزنیم بازی بدیم بیرون دیگه :cheesygri

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
به نظر من ايشون شب نشسته اين فيلمو نگاه كرده بعد جو گرفتدش تصميم گرفته از روش يه بازي بسازه :lol:

بعد ديده بلد نيست گفته يه سايت بازي پيدا كنم بهشون بگم اون ها برام بسازن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من پیر شدم ولی این علی یاد نگرفت بگه می خواهم خواهش میکنم خواستید میخورم
بابا بچه ها سرکاری بخدا ایشون همش 2 تا پست نزده
عماد جان درست میگی شما هم منم اول همین فکر رو میکردم ولی ببین باید پول باشه پشتکار باشه وقت باشه نیروی انسانی باشه علم باشه ما هیچ کدوم رو نداریم خیلی داشته باشیم وقت و علمش همین بس کی الان فکر بیاد یک بازی بزنه تو ایران که شاید 500 نسخه فروش نکنه خداییش خودت بگو

PSPMAN

کاربر سایت
Jan 15, 2007
72
;)
بیاید بازی بسازیم
شما فکر کردی کشک یا دوغ می خوای درست کنی که میگی بیاید بازی بسازیم
اول برید اطلاعات جمع کنید بعد بیاید بگید کشک نیست که بیاید بازی بسازید نیم ساعت بعد اماده باشه عزیز دل برادر
خوش امدی به سایت

چند تا از دوستان من دارن یه بازی سوم شخص میسازن. یه تیکهشو دیدم خیلی باحال بود.
ولی نمی دونم کارش کی تموم بشه:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر