ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
من احساس ريش سفيدي نكردم!
متاستفانه تو اين سايت هر كي يه علامت كاربرفعال ميخوره بالاي اواتارش فكر ميكنه شده كوجيما يا مياموتو!!!
من فقط داشتم جواب حرفهاي ابلهانه ان افراد رو ميدادم كه تو يه تاپيك واسه يه ترجمه اشتباه داشتن رضا رو الكي الكي محكوم ميكردن!!اين جا هم براي دفاع از مملكت خودم و واسه بازي ساخته شده توسط هموطن و هم خون خودم دفاع مي كردم!نه واسه دلايل شخصي!!!
درضمن منو تهديد نكن انهايي رو تهديد كن كه نمي فهمن دارن چي ميگن و كجا چي ميگن!!!

مگه من مردم؟؟
يه 360 2هزاري وچند تا بازي دارم بفروشم كه بهت بدم!
مطمئن باش اگر بشه به بابام التماسم كنم مقداري پول ميگريم بهت بدم تا اين بازي رو بسازي و يه اپرگاد مشتي بزني به اين ادمهايي كه فكر مي كنن ايراني ها نمي تونن شينجي ميكامي يا كوجيما باشن

بهزاد جان بدبختي همينه!
يه بازي درست و حسابي تاحالا با استفاده از همين بستر اماده درست نشده!!!

كجا؟جرا منتشر نشده؟؟
چون بازي اصلا در سطحي نبوده كه بخواد منتشر بشه!
نه داستان درست و حسابي نه گرافيك نه گيم پلي خوب و......
پس با همين بستر اماده هم اگر يكي يه بازي كامل بسازه شاهد اين بايد باشيم كه اين صنعت تو مملكت ما هم پيشرفت كنه نه پسرفت!!

قبول!
ولي الان كجاييم!
يه كشور جهان سومي بدبخت كه توش يه بازي كردن ميگن كاره بچه ها و دنبال اين قضيه بودنو ابلهي ميدونن

:laughing::laughing::laughing: انصافا نمی دونم چی باید بگم ........ ما داریم چی می گیم .ایشون چی می گه .محتوای پست های خیلی خیلی پایین و حتی بلد نبودن نوشتن کلمه Object و .......از نشانه هایی هست که نباید پست شمارو اصلا نقل قول کرد ولی یک نکترم باید بگم که باز کسی فکر نکنه اگه من و امثال من میایم اینجا از این موضوعات ایراد می گیریم داریم محبت خاردار و ......می کنیم ....... و عقده و......خلاصه هر مذخرفی که اسمشو می ذارن هست و ما اینجا علاقه ای به خراب کردن کسی نداریم ولی نمی تونیم بر عکس خیلی ها به شعور خودمون توهین کنیم .........

برنامه FPS Creator‌ یکی از سطح پایین ترین بر نامه های بازی سازی هست و به دست اوردن اون به صورت مجانی هم حتی کاری نداره و احتیاجی نیست برید و 50 یا 60 دلار خرج کنید ..... از اون طرف خود این برنامه قابلیت هایی داره که می شه با اضافه کردن چندتا Object و افکت که البته باز هم همون Object هارو هم بدون هیچ زحمتی می شه توی اینتنرنت پیدا کرد باهاش یک بازی ساخت ......... و این کار هم اصلا سخت نیست و احتیاجی به استودیو زدن :) و دوره دیدن و وقت گذاشتن نداره و حتی اموزش ساده کار با FPS Creator رو هم خیلی راحت توی اینترنت می تونید گیر بیارید و من به همین اقایی که خودشو حامی یکی از بزرگترین بازی های تاریخ می دونه قول می دم که فقط با یک هفته صحبت و دیدن برنامه اموزشی اونم بتونه یه همچین بازی بسازه و بعدم خودش از خودش تعریف کنه ..........:laughing: در مورد این موضوع هم ک می گین اگه می شه ساخت ؟ چرا نمی رین و نمی سازین ؟ هم احتیاجی به توضیح نیست فقط در همین حد بگم که خدا رو شکر اینقدر سواد دارم که بتونم با FPS Creator یه بازی بسازم و احتیاجی به استودیو هم ندارم :cheesygri و البته هیچوقت نمی رم یه بازی بسازم که برگشت به عقب باشه .هر وقت توانایی هام قدری باشه که تونستم بازی هایی بسازم که از بازی های تا به حال ساخته شده ایرانی ها بهتر باشه می سازم و اگرم تا اخر عمر نتونستم این کارو بکنم احتیاجی به خراب کردن خودم و توهین کردن به شعور خودم و دیگران نمی بینم ........

در اولین پستم به این موضوع اشاره کردم که اگه فقط یک نفر بدونه FPS Creator چیه و بازی ساختن باهاش به چه شکلی هست و چه ارزشی داره متوجه می شه که حرف های من و هم عقیده های من کاملا درست هست و البته با دیدن پست اول و تعریف های جالب هم فقط می خنده ........

بازم می گم برید بازی رو بسازید موفق بشید و خوبم هست .ولی سعی نکنید با یه مشت دروغ و بعدم حرف هایی از قبیل عقده و محبت خار دار به شعور دیگران توهین بکنید ......و خودتونو اینقدر بالا ببرید که یه لحظه فکر کنید کارمک یا کن لیواین و خلاصه یه شخص خاصی هستین :)

آخرین ویرایش:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
ما داریم چی می گیم .ایشون چی می گه
پست شما رو كه نقل قول نكردم!!هااا؟؟
پست رضا بود ok?
........ ما داریم چی می گیم .ایشون چی می گه .محتوای پست های خیلی خیلی پایین و حتی بلد نبودن نوشتن کلمه Object
اخ اخ اخ!!!
اقاي زبان بلد شرمنده!!!!
ببخشيد داشتم تند تايپ ميكردم در رفت 2 كلمه!!!
من معذرت ميخوام!
شما ببخش منو!!!!:laughing:
.......از نشانه هایی هست که نباید پست شمارو اصلا نقل قول کرد
نقل قول هم نكني مهم نيست كسي گفت اين كارو بكني؟:laughing:؟هااا؟؟:cheesygri
در مورد این موضوع هم ک می گین اگه می شه ساخت ؟ چرا نمی رین و نمی سازین ؟ هم احتیاجی به توضیح نیست فقط در همین حد بگم که خدا رو شکر اینقدر سواد دارم که بتونم با FPS Creator یه بازی بسازم و احتیاجی به استودیو هم ندارم و البته هیچوقت نمی رم یه بازی بسازم که برگشت به عقب باشه .هر وقت توانایی هام قدری باشه که تونستم بازی هایی بسازم که از بازی های تا به حال ساخته شده ایرانی ها بهتر باشه می سازم و اگرم تا اخر عمر نتونستم این کارو بکنم احتیاجی به خراب کردن خودم و توهین کردن به شعور خودم و دیگران نمی بینم
ميدوني چيه؟؟
همتون بازي رو به اين ميبينين كه بازي حتما با UN3 باشه!!!ولي بازي خوب بازي هستش كه داستان خوب هم داشته باشه!گيم پلي خوب هم داشته باشه و.....
پس با همين FPS Creator هم اگر بتونيم يه داستان خوب به يه صداگذري خوب و.... بسازيم كاره خوبيه!!!
اين رو هم توجه داشته باشيد كه م تو اين مملكت هيچي نداريم هيچي!!!!
پس نگين ساختن بازي باFPS Creator بازگشت به عقبه!!!بايد ساخت!!يا اين كه ول كنيم!!!!

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
کسی که حتی فقط یه کوچولو نرم افزار و برنامه نویسی خونده باشه میدونه اولین قدم اسطوره های فکریه که تو هر کتاب نرم افزار و برنامه نویسی میشه پیدا کرد.
اسطوره:با مقدار پول کافی میتوان یک نرم افزار و برنامه ای با کیفیت مطلوب طرح کرد.
واقعیت:کیفیت ساخت یک نرم افزار به برنامه نویسی و حرفه و تجربه برنامه نویس مربوط میباشد و همیشه مبلغ بیشتر بمعنای کیفیت بهتر کار نیست.
درس مبانی مهندسی نرم افزار.:laughing:
البته این وسط برنامه نویسی که وجود نداره که بخواد این حرف ها هم بیاد وسط.
شما بینهایت پول داشته باش وقتی چیزی به اسم دانش بازی سازی نیست با این پول چیکار میشه کرد؟
پس لطفا پولاتون رو جمع کنید.

رضا جان این پست من خطاب به شما نبود کلا با اون آقاییونی بود که همه چی رو تو پولای قشنگشون میبینن.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
rezaigi2004,

لزومی نمی‌بینم دیگه به این اراجیف جواب بدم. این پستیم که زدی طبق معمول نصفیش با ادبیات مخصوصی نوشته شده که غیر از خودت هیچکس نمیتونه بفهمه چی گفتی!

فقط در مورد لینکی که دادی در مورد کارت گرافیک اگه چشمات رو باز می‌کردی میدیدی که توی مشخصات کارت توی همون صفحه نوشته Video Memory 768MB
واقعا خنده داره یه نفر که ادعای ساخت بازی میکنه رفته توی Google سرچ کرده 8800GTX 640MB و به اون لینک رسیده و اومده برای اثبات حرفش کپیش کرده اینجا. حداقل یک دور نوشته‌های صفحه رو میخوندی قبل از اینکه بذاریش اینجا تا اینجوری ضایع نشی. البته تقصیریم نداری سطح دانشت همین‌قدره

با بازیتم خوش باشی

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
rezaigi2004,

لزومی نمی‌بینم دیگه به این اراجیف جواب بدم. این پستیم که زدی طبق معمول نصفیش با ادبیات مخصوصی نوشته شده که غیر از خودت هیچکس نمیتونه بفهمه چی گفتی!

فقط در مورد لینکی که دادی در مورد کارت گرافیک اگه چشمات رو باز می‌کردی میدیدی که توی مشخصات کارت توی همون صفحه نوشته Video Memory 768MB
واقعا خنده داره یه نفر که ادعای ساخت بازی میکنه رفته توی Google سرچ کرده 8800GTX 640MB و به اون لینک رسیده و اومده برای اثبات حرفش کپیش کرده اینجا. حداقل یک دور نوشته‌های صفحه رو میخوندی قبل از اینکه بذاریش اینجا تا اینجوری ضایع نشی. البته تقصیریم نداری سطح دانشت همین‌قدره

با بازیتم خوش باشی

هر وقت بس بود بگو باز هم بزارم:

http://seattle.craigslist.org/skc/sys/653847385.html
http://www.newegg.com/product/product.aspx?Item=N82E16814130071
http://www.thetechlounge.com/article/441-5/Leadtek+8800GTS+640MB/

لینک ها برای جواب در کل شما راست میگی تموم!

اولین تریلر رسمی بازی از یکی از مراحل بازی به طور کامل با نمایش گیم پلی و صداگذاری کامل بر اساس DX9 تقدیم شما میشه روز 15 اردیبهشت.

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
لینک اولی انقدر معتبره که آدم شرمنده میشه

لینکهای دوم و سوم هم همون GTS 640MB هستن که همه میدونن چیه نه GTX 640MB

خودتو خسته نکن. GTX 640MB وجود نداره. اگرم توی سایتی نوشته GTX 640MB غلط تایپیه

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga

پست شما رو كه نقل قول نكردم!!هااا؟؟
پست رضا بود ok?
اخ اخ اخ!!!
اقاي زبان بلد شرمنده!!!!
ببخشيد داشتم تند تايپ ميكردم در رفت 2 كلمه!!!
من معذرت ميخوام!
شما ببخش منو!!!!:laughing:
نقل قول هم نكني مهم نيست كسي گفت اين كارو بكني؟:laughing:؟هااا؟؟
:cheesygri

تا اینجا که چرت و پرت گفتی .....
اما در مورد این :arrowd:
ميدوني چيه؟؟
همتون بازي رو به اين ميبينين كه بازي حتما با UN3 باشه!!!ولي بازي خوب بازي هستش كه داستان خوب هم داشته باشه!گيم پلي خوب هم داشته باشه و.....
پس با همين FPS Creator هم اگر بتونيم يه داستان خوب به يه صداگذري خوب و.... بسازيم كاره خوبيه!!!
اين رو هم توجه داشته باشيد كه م تو اين مملكت هيچي نداريم هيچي!!!!
پس نگين ساختن بازي باFPS Creator بازگشت به عقبه!!!بايد ساخت!!يا اين كه ول كنيم!!!!
تو اول باید یاد بگیری پست هارو با دقت بخونی بعد نقل قول کنی .......... بنده اولین پستم گفتم که این کار عیب نیست انجام بشه و خوبم هست ولی نباید توش دروغ اورده بشه ........ و الکی بخوان یه جوری ماجرا رو بزرگ کنن و فکر کنن همه مثل 4 تا افراد ساده هستن و این مذخرفات رو باور می کنن .این کار یعنی توهین به شعور دیگران و ما هم نمی ذاریم به شعورمون توهین بشه حالا شمارو نمی دونم ؟؟ بازی که با FPS Creator ساخته بشه از هیچ نظر ارزش نداره و این موضوع هم برای هر کی که فقط یه مقدار سواد بازیسازی داشته باشه کاملا روشن هست و ایرانی ها هم بازی های خیلی بهتر از این ساختن و فکر نکن اگه این بازی ساخته نشه از صنعت گیم عقب می مونیم و.........:laughing::laughing: وقتی اینهمه ادم اومدن و دارن توضیح می دن که حتی تو و امثال تو هم می تونین این بازی رو بسازین من نمی دونم داری چی می گی ؟ :) و خودتم نمی دونی منظور ما چی هست و منظور تو چی ؟ من دیگه بحث نمی کنم و نمی خواستمم بکنم ولی گویا یه سری اقایون خیلی بیش از حد جو گیر می شن تا حدی که فکر می کنن هر اراجیفی از قبیل عنوان کاملا ایرانی و ساخت بازی با موتور ابلیوین و .........:laughing: بگن اینجا کسی نیست که از موضوع با خبر باشه و یه جورایی با دسته کورا طرفن ...........

من هم با این جمله موافقم .......:arrowd:

با بازیتون خوش باشین و فکر کنین که شاهکار خلق هست .........:)

Slim Shaydi

کاربر سایت
Aug 14, 2007
27
نام
بمیم آریا پور
بهزاد جون اینو بکنی جک سال بهتر نیست؟ آخر خنده بود :laughing: پسر خوب از فضل پدر تو را چه حاصل؟ الان داری کجا زندگی میکنی؟ چه عملیاتی ما 2000 سال پیش انجام دادیم که هر چی میشه میگیم کورش و داریوش و ... به خدا از لحاظ تمدن باشه مصر ما رو میکنه تو قوطی :laughing: خودتم بهتر میدونی،بحث رو به پدر و پدر جد و این حرف نکش که بحث سوخته هست :sick:
تو اگه تونستی دو خط درباره تمدن مصر توضیح بدی من مدرکم میزارم در کوزه فقط این بدون یهودیان کوروش کبیر را مسیح می دانسین و زمانی که اهرام مصر در حال ساخت بود داریوش کبیر دستور ساخت پرسپولیس را داد مصری ها از کارگران بهتر بگم بردها با شکنجه و بدون دست موزد کار میکشید ولی داریوش کبیر به تمام کارگرها حقوق و پاداش میداد اینم بدون که کاخ پرسپولیس پر هزینه ترین کاخ باستانی جهان هست

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
تو اگه تونستی دو خط درباره تمدن مصر توضیح بدی من مدرکم میزارم در کوزه فقط این بدون یهودیان کوروش کبیر را مسیح می دانسین و زمانی که اهرام مصر در حال ساخت بود داریوش کبیر دستور ساخت پرسپولیس را داد مصری ها از کارگران بهتر بگم بردها با شکنجه و بدون دست موزد کار میکشید ولی داریوش کبیر به تمام کارگرها حقوق و پاداش میداد اینم بدون که کاخ پرسپولیس پر هزینه ترین کاخ باستانی جهان هست
سایرونیزم:eek:
-----
نوشته شده توسط Nobunaga Oda:
ا FPS Creator ساخته بشه از هیچ نظر ارزش نداره
میشه ازین انجین بعنوان یک انجین پایه استفاده کرد. احتیاج مادر اختراعه.

البته شرمنده پستم از تاپیک خیلی دور بود.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
من نمیخوام شما رو از بحث داغتون!! دور کنم. فقط میخواستم به این آقایونی که میگن ما 2000 سال پیش چیکار کردیم بگم که الان خیلی از کشورها که تاریخ ندارن دارن زورکی واسه خودشون تاریخ درست میکنن مثل ترکیه. اونوقت ما که تاریخی به این غنی داریم و به جرات میتونم بگم که غنی ترین تاریخ دنیاست شما این جوری داری قضاوت میکنی؟!

ahmad.sadeqi

کاربر سایت
Mar 27, 2008
75
نام
ahmad
بهتون تبریک میگم
حالا که یه بازی ایرانی دارید میسازید اگر میشه یه فرشی یه دری یه پنجره ای..... که نشون دهنده فرهنگ و این جور چیزا باشه هم بهش اضافه کنید
امید وارم موفق بشید​

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
تو اول باید یاد بگیری پست هارو با دقت بخونی بعد نقل قول کنی .......... بنده اولین پستم گفتم که این کار عیب نیست انجام بشه و خوبم هست ولی نباید توش دروغ اورده بشه ........ و الکی بخوان یه جوری ماجرا رو بزرگ کنن و فکر کنن همه مثل 4 تا افراد ساده هستن و این مذخرفات رو باور می کنن .این کار یعنی توهین به شعور دیگران و ما هم نمی ذاریم به شعورمون توهین بشه حالا شمارو نمی دونم ؟؟ بازی که با FPS Creator ساخته بشه از هیچ نظر ارزش نداره و این موضوع هم برای هر کی که فقط یه مقدار سواد بازیسازی داشته باشه کاملا روشن هست و ایرانی ها هم بازی های خیلی بهتر از این ساختن و فکر نکن اگه این بازی ساخته نشه از صنعت گیم عقب می مونیم و......... وقتی اینهمه ادم اومدن و دارن توضیح می دن که حتی تو و امثال تو هم می تونین این بازی رو بسازین من نمی دونم داری چی می گی ؟ و خودتم نمی دونی منظور ما چی هست و منظور تو چی ؟ من دیگه بحث نمی کنم و نمی خواستمم بکنم ولی گویا یه سری اقایون خیلی بیش از حد جو گیر می شن تا حدی که فکر می کنن هر اراجیفی از قبیل عنوان کاملا ایرانی و ساخت بازی با موتور ابلیوین و ......... بگن اینجا کسی نیست که از موضوع با خبر باشه و یه جورایی با دسته کورا طرفن ...........

من هم با این جمله موافقم .......

با بازیتون خوش باشین و فکر کنین که شاهکار خلق هست .........
راستش اصلا اطلاعاتت در سطحي نيست كه من بخوام باهات بحث كنم! بس بهتره بري دنبال كاره خودت!!
ولي اينو بدون همين موتور اماده يا به قول بهزاد بستر اماده براي ساخت بازي هم بايد جربزه داشته باشي و جرات كه شما ها و خيلي هاي ديگه ندارن!!!(مثل من!)
تو فكر مي كني كه ساخت بازي با اين موتور ارزش نداره!!
واسه منو خيلي هاي ديگه داره!!!
بازم ميگم بازي همش گرافيك نيست!!!
ولي تو گويا متوجه نميشي!!!
متاستفانه سطح فكري تو خيلي پايينه بدون كه ما امكانات نداريم چي كار كنيم!!هااا؟؟؟
درضمن من و امسال هم شايد بتونيم بسازيم ولي من خودم نه جراتشو دارم!نه خلاقيت ساخت يه بازي رو!!!
شايد نظرات مثبت و خوبي داشته باشم ولي از حرف تا عمل كلي فاصله هستش!!!!
ایرانی ها هم بازی های خیلی بهتر از این ساختن و فکر نکن اگه این بازی ساخته نشه از صنعت گیم عقب می مونیم
همين جوريش كه 500 سالي عقب هستيم!!!!!
ولي همين حركت هاي به قول بعضي ها بي ارزش شايد باعث بشه يه تكوني اين صنعت بخوره!!!ومسئولان مثلا دلسوز اين مملكت يه فكري به حال اين صنعت هم بكنند!!!!
اولین تریلر رسمی بازی از یکی از مراحل بازی به طور کامل با نمایش گیم پلی و صداگذاری کامل بر اساس DX9 تقدیم شما میشه روز 15 اردیبهشت.
دوست دارم ببينم بعد از ديدن اين تريلر چي ميگي!!!:laughing::)

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga

راستش اصلا اطلاعاتت در سطحي نيست كه من بخوام باهات بحث كنم! بس بهتره بري دنبال كاره خودت!!
:laughing::laughing: خوبه ....... افرین......:laughing: توی کل پست هایی که تا الان دادی یک پستی که بخواد علمی و یا تخصصی حرف زده بشه ندادی و گفتم نه تنها بلد نیستی بنویسی Object بلکه اصلا نمی دونی این چی هست ...... نمی دونی چیکار می کنه ...... قضاوت با بقیه .اطلاعات من در حد شما نیست .......:laughing:
ولي اينو بدون همين موتور اماده يا به قول بهزاد بستر اماده براي ساخت بازي هم بايد جربزه داشته باشي و جرات كه شما ها و خيلي هاي ديگه ندارن!!!(مثل من!)
مسئله اینجاست که وقتی هیچی پول خرج نمی کنی و داری با همون بستر اماده یه بازی می سازی اصلا خودت کاری انجام نمی دی که بخوای جر و بزه داشته باشی :)
تو فكر مي كني كه ساخت بازي با اين موتور ارزش نداره!!
نه تنها من ....... بلکه هر کسی که از قوه عقلش استفاده کنه به این موضوع پی می بره.....
واسه منو خيلي هاي ديگه داره!!!
باید واسه شما ارزش داشته باشه دیگه.....:laughing:
بازم ميگم بازي همش گرافيك نيست!!!
این یکی دیگه از پست هایی هست که مشخص می کنه سوادت در چه حده و هنوز نفهمیدی ما داریم چی می گیم ......:laughing: اصلا کسی از گرافیک صحبت نکرده.... اصلا نمی دونی ایراد ما از چیه ...... عجب ........:)
ولي تو گويا متوجه نميشي!!!
درسته........:laughing: اینم قضاوتش با بقیه ......
متاستفانه سطح فكري تو خيلي پايينه بدون كه ما امكانات نداريم چي كار كنيم!!هااا؟؟؟
اگه اصلا فکر داشتی می دیدی که توی پست اولم گفتم خوبه .کار کنید و موفق هم بشید ولی به مردم دروغ تحویل ندین .......عنوان کاملا ایرانی ...:laughing: ساخت بازی با موتور ابلیوین .......:laughing: و اغراق نکنید ....... در مورد سطح فکری هم شما درست می گی :laughing:
درضمن من و امسال هم شايد بتونيم بسازيم ولي من خودم نه جراتشو دارم!نه خلاقيت ساخت يه بازي رو!!!
شايد نظرات مثبت و خوبي داشته باشم ولي از حرف تا عمل كلي فاصله هستش!!!!
تو که بله .........:laughing: از طرز پست دادنت توی تاپیک های مختلف مشخصه در چه سطح فکری و اطلاعاتی راجبه گیم و......هستی ;) و جالبه این حرف های سطح فکری و در سطحی نیستی و..........رو به اقایی که 29 سال سن داره و اطلاعاتش در برابر تو مثل اختلاف اخرین مدل بنز و ژیان می مونه هم اومدی تحویل می دی....:laughing:
همين جوريش كه 500 سالي عقب هستيم!!!!!
ولي همين حركت هاي به قول بعضي ها بي ارزش شايد باعث بشه يه تكوني اين صنعت بخوره!!!ومسئولان مثلا دلسوز اين مملكت يه فكري به حال اين صنعت هم بكنند!!!!
کاربر nima_mn جوابتو داد .....ما از خیلی از صنعت های مهم تر دیگه عقب هستیم که باید بهش برسیم و نمی خواد اینقدر سنگ صنعت گیم رو به سینه بزنی والبته اگه بازی های ایرانی که تاکنون ساخته شدن رو ببینی متوجه این موضوع می شی که ساخت این بازی یعنی برگشت به عقب که البته این بازی رو بزرگان بازیسازی گیم در ایران اصلا به حساب نمیارن....;)

من تو چند تا پست باهات بحث کردم که ببینم اصلا حرفی برای گفتن داری ؟ می فهمی قضیه چیه ؟ ما چی می گیم ؟ ولی دیدم نه خیر .......:laughing: شما اصلا نمی دونی ما چی می گیم و خودتو چی ....... به هر حال فکر کنم حرف های من و بقیه اونقدر کافی بوده باشه که اگه هر کسی به شعور خودش اطمینان داشته باشه دیگه این مذخرفات رو قبول نمی کنه و خودشو مسخره عام و خاص ...... نمی کنه :-" همونطو که گفتم سطح فکری و اطلاعاتی تو هم از نوع پست هایی که توی انجمن ها می دی کاملا مشخص هست و منم فقط برای اینکه بقیه دوستانی که تازه میان و شاید این مذخرفات رو قبول کنند اینجا پست دادم و گر نه مطمئن باش 1000000 سال پست افرادی مثل تو ا مثال تو رو نقل قول نمی کنم ....... حالا دوباره بیا بگو اطلاعاتت در حدی نیست و نمی فهمی و........

خلاصه خوش باش :laughing::laughing:

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
:laughing::laughing: خوبه ....... افرین......:laughing: توی کل پست هایی که تا الان دادی یک پستی که بخواد علمی و یا تخصصی حرف زده بشه ندادی و گفتم نه تنها بلد نیستی بنویسی Object بلکه اصلا نمی دونی این چی هست ...... نمی دونی چیکار می کنه ...... قضاوت با بقیه .اطلاعات من در حد شما نیست .......:laughing:

مسئله اینجاست که وقتی هیچی پول خرج نمی کنی و داری با همون بستر اماده یه بازی می سازی اصلا خودت کاری انجام نمی دی که بخوای جر و بزه داشته باشی :)

نه تنها من ....... بلکه هر کسی که از قوه عقلش استفاده کنه به این موضوع پی می بره.....

باید واسه شما ارزش داشته باشه دیگه.....:laughing:

این یکی دیگه از پست هایی هست که مشخص می کنه سوادت در چه حده و هنوز نفهمیدی ما داریم چی می گیم ......:laughing: اصلا کسی از گرافیک صحبت نکرده.... اصلا نمی دونی ایراد ما از چیه ...... عجب ........:)

درسته........:laughing: اینم قضاوتش با بقیه ......

اگه اصلا فکر داشتی می دیدی که توی پست اولم گفتم خوبه .کار کنید و موفق هم بشید ولی به مردم دروغ تحویل ندین .......عنوان کاملا ایرانی ...:laughing: ساخت بازی با موتور ابلیوین .......:laughing: و اغراق نکنید ....... در مورد سطح فکری هم شما درست می گی :laughing:

تو که بله .........:laughing: از طرز پست دادنت توی تاپیک های مختلف مشخصه در چه سطح فکری و اطلاعاتی راجبه گیم و......هستی ;) و جالبه این حرف های سطح فکری و در سطحی نیستی و..........رو به اقایی که 29 سال سن داره و اطلاعاتش در برابر تو مثل اختلاف اخرین مدل بنز و ژیان می مونه هم اومدی تحویل می دی....:laughing:

کاربر nima_mn جوابتو داد .....ما از خیلی از صنعت های مهم تر دیگه عقب هستیم که باید بهش برسیم و نمی خواد اینقدر سنگ صنعت گیم رو به سینه بزنی والبته اگه بازی های ایرانی که تاکنون ساخته شدن رو ببینی متوجه این موضوع می شی که ساخت این بازی یعنی برگشت به عقب که البته این بازی رو بزرگان بازیسازی گیم در ایران اصلا به حساب نمیارن....;)

من تو چند تا پست باهات بحث کردم که ببینم اصلا حرفی برای گفتن داری ؟ می فهمی قضیه چیه ؟ ما چی می گیم ؟ ولی دیدم نه خیر .......:laughing: شما اصلا نمی دونی ما چی می گیم و خودتو چی ....... به هر حال فکر کنم حرف های من و بقیه اونقدر کافی بوده باشه که اگه هر کسی به شعور خودش اطمینان داشته باشه دیگه این مذخرفات رو قبول نمی کنه و خودشو مسخره عام و خاص ...... نمی کنه :-" همونطو که گفتم سطح فکری و اطلاعاتی تو هم از نوع پست هایی که توی انجمن ها می دی کاملا مشخص هست و منم فقط برای اینکه بقیه دوستانی که تازه میان و شاید این مذخرفات رو قبول کنند اینجا پست دادم و گر نه مطمئن باش 1000000 سال پست افرادی مثل تو ا مثال تو رو نقل قول نمی کنم ....... حالا دوباره بیا بگو اطلاعاتت در حدی نیست و نمی فهمی و........

خلاصه خوش باش :laughing::laughing:
كلا از بالا تاپيين چرت وپرت نوشتي!!!!:biggrin1:
درضمن هر جور ميخواي فكر كن!!!
ازت بيشتر از اين انتظار نميره!!!!
تاوقتي ادمايي مثله تو هستن اين مملكت تو هيچ چيزي پيشرفت نمي كنه!!!
درضمن مطمئن باش كه سطح فكري و اطلاعاتي من از تو يكي بيشتر است!!!
راستش از قديم هم گفتن جواب ابلهان خاموشي است!!!:biggrin1:
خيلي هم اگر فكر مي كني اطلاعاتت تو game بالاست!!
از طريق pm از شرمندگيت در ميام:)
ولي يه چيزي درمورد اين كه گفتي بحث ما گرافيك نيست مشكل همه ي شما اينه كه ساختن بازي با نرم افزار رو شما بچه گانه و بي ارزش مي دونيد!!!وفكر مي كنيد موتور بازي حتما un باشد يا ابليوين و....
سطح فكري منم پايينه قبول شما راست ميگي:biggrin1::biggrin1::)
بعدن معلوم ميشه!!:)
نه تنها بلد نیستی بنویسی Object بلکه اصلا نمی دونی این چی هست ......
ان غلط من فقط واسه تايپ تند بود!!!
تازه يك كم تو سايت هاي بازي فارسي ديگه بگردي و چشتو باز كني يه چيزايي درباه ي من دست گيرت ميشه:):)
انوقت ديگه اين جوري حرف نميزني:)
البته من ادعام نميشه به قوله شما هم سطح فكري و اطلاعاتي من پاينه!:)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بچه ها همتون راست میگید! لینک میزاری اون یکی میگه وجود نداره بیای به کی بگی به در و دیوار!
این میگه بازی نیست نقاشی! برای همین بی خیال این جر و بحث ها به جایی نمیرسه روز 15 اردیبهشت منتظر تکرار این اراجیف به قول خودتون هستم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر