ساخت بازی ایرانی جذاب!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
با سلام خدمت تمام کاربران عزیز!

تیم بازی سازی ما قرا است یک بازی بسازد که اکثر افراد متخصص تشکلیل شده .

زمینه هایی که تشکیل شده اند:

- طراح سه بعدی
- انیماتور
- طراح دو بعدی(برای طراحی پس زمینه های بازی و...)
- دوبله و صداگذاری

نیروهایی که نیاز داریم:-طراح کانسپت های بازی-آهنگ ساز(و طراحی صداهای بازی مثل: باران،قدم زدن و...)-برنامه نویس(سی شارپ-جاوا-بوو)-برنامه نویس هوش مصنوعی در یونیتیکه برنامه نویسان نیاز های مبرم ما هستند.

ما از تمام برنامه نویسانی که مایل به برنامه نویسی بازی هستند دعوت به عمل می آوریم.
برنامه نویسان عجله کنن!

برای کسب اطلاعات بیشتر با این آیدی در تماس باشید. چون من خودم مسئولش نیستم . هر سوالی داشتید با آیدی زیر در میان بگذارید:
mr.rad22@yahoo.com

عجله کنید برنامه نویس ها...!
موفق و پیروز باشید...

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.ازت ممنونم که این تاپیک رو زدی.دوستان کارگردان بازی خود من هستم اگه سوالی بود PM بدید و اگه خواستید عضو تیم بشید با آیدی من که دوست عزیزم گذاشت در تماس باشید.البته یک سری اصلاح باید در لیست دوست عزیزم بکنم:نیروهایی که نیاز داریم:-طراح کانسپت های بازی-آهنگ ساز(و طراحی صداهای بازی مثل: باران،قدم زدن و...)-برنامه نویس(سی شارپ-جاوا-بوو)-برنامه نویس هوش مصنوعی در یونیتیکه برنامه نویسان نیاز های مبرم ما هستند.عزیزم لطفا لیست رو اصلاح کن.ممنون.

elika_b

کاربر سایت
Aug 1, 2011
7
آقا اگه كسي دنبال برنامه نويس سه بعدي مي گرده من هستم
Direct x يا Opengl فرقي نمي كنه
كسي مصطفي بيگدلي را ميشناسه
نميشناسيد ايشون پسر عموي بنده در شركت يوبي سافت هستش
و در ساخت بازي شاهزاده ايراني به عنوان برنامه نويس سه بعدي كار مي كنه و با من در ارتباطه . دوست داشتين به من ندا بدين تا از ايشون سوال بكنم

آخرین ویرایش:

iload

کاربر سایت
Nov 23, 2008
11
آقا اگه كسي دنبال برنامه نويس سه بعدي مي گرده من هستم
Direct x يا Opengl فرقي نمي كنه
كسي مصطفي بيگدلي را ميشناسه
نميشناسيد ايشون پسر عموي بنده در شركت يوبي سافت هستش
و در ساخت بازي شاهزاده ايراني به عنوان برنامه نويس سه بعدي كار مي كنه و با من در ارتباطه . دوست داشتين به من ندا بدين تا از ايشون سوال بكنم

گیرم که پسر عموی تو بود فاضل از فضل پسر عمو تو را چه حاصل ؟! :d

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
بنده برنامه نویس یونیتی هستم java و #C . حدود 4 ساله با این انجین کار میکنم بسته به نوع کار level Designe هم انجام میدم .

لطفا اطلاعات تکمیلی پروژه - مکان استقرار گروه و شرایط مالی رو برای من بفرسیتد.

b_c.info@yahoo.com

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوستان اين پروژه خيلي وقته كنسل شده! مدير پروژه هم من نيستم، محمد رضا mr هست. اميدواريم كه خودمون يه پروژه بازي سازي راه بندازيم و از شما دوستان عزيز هم دعوت كنيم! ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر