ساخت ادامه ای بر Planescape: Torment

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

استدیوی InXile به تازگی وب سایتی برای عنوان جدید خود Torment: Tides of Numenera تاسیس کرده که به نظر می آید جانشینی بر بازی کمپانی Black Isle یعنی Planescape: Torment خواهد بود.
همچنین بودجه ساخت بازی از طریق Kickstarter تامین خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
دنباله نیست و سازنده ها هم هیچوقت نگفتن که قراره یه دنباله (حالا چه مستقیم چه غیر مستقیم) براش بسازن؛ این بازی در اصل یک Spiritual successor برای PS:T هستش یعنی مثل همون اتفاقی که با انتشار DA:O برای Bladur's Gate افتاد.
Planescape: Torment واقعاً باورنکردنی بود. بدون هیج شکی هر کس این رو بازی بکنه جزو Top 10ـش قرار می گیره.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دنباله نیست و سازنده ها هم هیچوقت نگفتن که قراره یه دنباله (حالا چه مستقیم چه غیر مستقیم) براش بسازن؛ این بازی در اصل یک Spiritual successor برای PS:T هستش یعنی مثل همون اتفاقی که با انتشار DA:O برای Bladur's Gate افتاد.
Planescape: Torment واقعاً باورنکردنی بود. بدون هیج شکی هر کس این رو بازی بکنه جزو Top 10ـش قرار می گیره.

بازی یه چیزی هست مثل Dark Souls واسه Deamon Souls!!
اگه اشتباه نکنم به این میگن دنباله ی غیر مستقیم!!

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
بازی یه چیزی هست مثل Dark Souls واسه Deamon Souls!!
اگه اشتباه نکنم به این میگن دنباله ی غیر مستقیم!!
عزیزم فرق خاصی نداره، من فقط کلمه ی دقیق رو گفتم. وقتی می گن دنباله منظور Sequel هست که 2 نوعه یا Direct Sequel (دنباله ی مستقیم) یا Stand-Alone Sequel (دنباله ی مستقل یا غیر مستقیم). Sequel ها از لحاظ Theme به هم ارتباط دارن.
اینی که الان گفتی می شه «جانشین معنوی» نه دنباله ی غیر مستقیم که از لحاظ Theme و Setting به هم ربطی ندارن. مثلاً Bioshock ها برای System Shock ها یا مثلاً DA برای Bladur's Gate یا Crysis برای Farcry همه Spiritual successor هستن، برای Dark Souls هم به همین منواله.
این بازی همون طور که گفتم دنباله نیست بلکه ادای دینی به PS:T هست برای استفاده از المان ها و عناصری که در گذشته توی این بازی وجود داشته و شاید بعد از اون هیچوقت به اون صورت و با اون کیفیت توی RPG دیگه ای ندیدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر