ساخت اتاقک GeoW توسط یک سوپرفن!

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
تا حالا دیوونه بازیای زیادی از فن یه بازی دیدید؟مثل خالکوبی بازی GeoW روی دست؟
این یکی از همه عجیبتره!
کاربر dazzler1 از فروم رسمی GeoW اتاقک زیر را ساخته و به دنبال مشتری برای آن است!

GearsChamber.jpg

این یک کانتینر حمل و نقله که شامل 8 ال سی دی HD و 8 عدد xbox360 که با هم system link شدن هست.بیرون اتاقک لوگوی GeoW 2 کشیده شده.یه چیز فوق العاده برای هر علاقمند به بازیهای ویدئویی!بسیار کمیاب و مطمئنم فقط یه دونه ساخته شده!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
این کانتینر بیشتر بدرد کلوپ میخوره که هر کس بخره میتونه پول خوبی ازش در بیاره البته مجوز شهرداری هم میخواد..

در کل به جزء طراحی اسلحه ها که معلوم نیست از چه جنسی هست باقی کارها آب خوردنی بیش نیست..

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
ای بابا سوپر فن و فن بازی کدومه؟! این از فن بودن فنها داره پول درمیاره

در هر حال ایده ی خیلی خوبی بود .. اما تو تابستون خیلی گرم میشه مخصوصا اگه افتاب هم بزنه.. برا جاهای سرد اما عالیه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,562
نام
حسین
این کانتینر بیشتر بدرد کلوپ میخوره که هر کس بخره میتونه پول خوبی ازش در بیاره البته مجوز شهرداری هم میخواد..

در کل به جزء طراحی اسلحه ها که معلوم نیست از چه جنسی هست باقی کارها آب خوردنی بیش نیست..

اسلحه برای چی؟؟؟؟؟؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سیاوش جان خیلی باحال بودش کارش من خیلی خوشم امد . اما اگه به صورت لباس مجسمه بود بیشتر حال میداد من کلا با مجسمه بیشتر حال میکنم تو این بخش .

gears-of-war.JPG

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این همه فن فن می کنید حواستون هست یارو میخواد این رو بفروشه؟! یه کانتینر گرفته 4 تا LCD گذاشته توش با یه لوگو هم روش میخواد خدا تومن بفروشه! به این کار نمی گن طرفداری از یه بازی. بیشتر به سوئ استفاده شبیهه تا طرفداری! رجوع بشه به همون بحث سفاهت کنسولی ها که راحت واسه این چیزا پول میدن!

منم اول عکس رو دیدم دقیقا فکر کردم کلوپه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر