زیرنویس فارسی و دوبله بازیهای نینتندو سویئچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
حتما ولی مسئله ای که هست نسخه کنسولی که کلا با فرمت .pkg باید نصب کنی روی کنسول که بدرد کار ما نمیخوره ، برای کامپیوتر هم باید اول کامل کل بازی بگیریم نصب کنم روی سیستم تا بشه فارسی ساز نصب کرد.
حالا باید کامل نسخه کامپیوتر بگیرم نصب کنم ببینم فایلاشو میشه جایگزین کرد یا نه

نسخه ps4 باید با یه برنامه به اسم orbis-pub-chk که زیر مجموعه برنامه های Fake PKG Generator هست اکسترکت کنی و رمز هم موقع اکسترت 32 تا 0 بزن و دنبال پوشه ای به اسم content یا اسمهای دیگه بگرد بعد این پوشه باید طبق ایدی بازی سوییچ که قبلا تو پستهای قبل گذاشتم لینکش درون فولدر بزاری و به مسیر Atmosphere\contents و سازگار باشه بدون مشکل فارسی میشه بازی و نسخه ps4 هم معمولا از همون نسخه pc برداشتن داخل این گذاشتن خودم بیشتر برای فارسی کردن بازیهای ps4 اینکار میکنم.

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
هم نسخه ps4 و هم نسخه ps3 تست کردم اما هیچ تفاوتی داخل گیم ایجاد نمیشه .
Skyrim NX tookit هم نصب کردم ، به صورت دستی هم زیرنویس دادم اما بازم هیییچ تغییری ایجاد نمیشه.
علی اقا شما این فارسی ساز تست کردید؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
هم نسخه ps4 و هم نسخه ps3 تست کردم اما هیچ تفاوتی داخل گیم ایجاد نمیشه .
Skyrim NX tookit هم نصب کردم ، به صورت دستی هم زیرنویس دادم اما بازم هیییچ تغییری ایجاد نمیشه.
علی اقا شما این فارسی ساز تست کردید؟

سلام
منم تست کردم نسخه ps4 حتی چندبار فایلها هم جا به جا کردم بازی تنظیمات گرافیکش بهم ریخت ولی فارسی نشد و نسخه pc هم باید حتما بازی نصب باشه تا فایلها بشه برداشت برای همین pc تست نکردم.

• Like
Reactions: omidjaberi

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
من دان کردم و نصب کردم این فایلها توشه زیرنویس تو کدوم رفته الان؟
فایل دیتا 16 گیگه
@alitriple

View attachment 319903

سلام
مشکل همینه فایل زیرنویس بدون بازی از حالت فشرده در نمیاد نسخه pc و بازیش هم نصب کنی بریزی معلوم نیست چه فایلهایی هست و کجا میره و تنها راه حل اینه فایل زیرنویس برای مثال نسخه ps4 بگیری اکسترکت کنی با برنامه های مخصوص فایل pkg و بعد مسیر فایلهای اون رو ببینی و اون فایلها رو تو نسخه pc هم برداری تست کنی و مال نسخه ps4 هم من تست کردم که نشد.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
من دان کردم و نصب کردم این فایلها توشه زیرنویس تو کدوم رفته الان؟
فایل دیتا 16 گیگه
@alitriple
ظاهرا کلا این فارسی ساز همخونی نداره با نسخه سوییچ ، من مود های دیگه نصب کردم بدون مشکل کار میکرد اما با کلی تلاش اخرسر فقط یکم گرافیک بازی تغییر کرد فارسی نشد و بی خیالش شدم.
حالا الان دارم روی Hogwarts Legacy کار میکنم ببینم میشه فارسیش کرد ، شما تست کردی؟

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
ظاهرا کلا این فارسی ساز همخونی نداره با نسخه سوییچ ، من مود های دیگه نصب کردم بدون مشکل کار میکرد اما با کلی تلاش اخرسر فقط یکم گرافیک بازی تغییر کرد فارسی نشد و بی خیالش شدم.
حالا الان دارم روی Hogwarts Legacy کار میکنم ببینم میشه فارسیش کرد ، شما تست کردی؟

من تست نکردم چون روی ps4 دارمش و روی سوییچ اصلا دانلودش هم نکردم چون گرافیک و غیره پایینه.

• Like

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
Mortal_Shell_02.jpg

برای نصب زیرنویس فارسی بازی Mortal Shell فایل زیر را دانلود کنید و در پوشه atmospher/contents در مموری کارت نینتندو کپی کنید

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mortal Shell برای نینتندو سوییچ

نکته اول : اگه بازی فارسی نشد یک بار کنسول را ری استارت کنید
نکته دوم : بازم اگه فارسی نشد اکانت ورود به بازی رو تغییر بدید
نکته سوم : منوی اصلی بازی بسیار کند اجرا میشود و باگ خود زیرنویس است من رو نسخه اصلی (کامپیوتر) هم تست کردم کند بود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر