زاهنمایی

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام دوستان.ممنون میشم کمک کنید

میخام یه پی اس 3 بگیرم.

1 - برد خاص یا ریجن خاصی هست که بهتر باشه بگیرم؟

2 - بازی هاش همه هک شدن؟ با قیممت مناسب میشه گرفت؟

3 - ایکس باکس رو پیشنهاد میدید یا همین پی اس 3 ؟

Amir_ariamehr2003

کاربر سایت
May 16, 2006
32
نام
Amir

میخام یه پی اس 3 بگیرم.

1 - برد رو اصلا در موردش نمیدونم و ریجن یک و دو و سه داره که چیز خاصی نیست و اگه اشتباه نکنم ریجن یک واسه آمریکا و اطراف زده شده و دو واسه اروپا و سه واسه خود ژاپن
و اینکه شنیدم اگه دستگاه پال(PAL) بهتر هست واسه اجرای راحتتر ویدئو و فیلم و NTSC بعضی از فایلهای تصویری رو نمیتونه ساپورت کنه (و این مورد رو من دیدم که روی کارتن نوشته که کدوم ورژن هس ) . از قضا من خودم به سختی تونستم پلی 3 مناسب پیدا کنم و بخرم که اتفاقابه این چیزاش توجه نکردم و خریدم و الان که نگاه کردم دستگاه من پال ازآب در اومد

2 - در واقع باید پلی 3 هک شده باشه و هک هم انواع مختلف داره که اینو باید با یه سرچ ساده میتونی یاد بگیری که چیا هست و کدوما بهتره

3 - nدرصد پلی استیشن 3 اولا بخاطر بازیهای انحصاری بیشتر و با کیفیتتر
و کلا بخاطر سخت افزار بهتر پلی 3 واسه بازیهای مشترکشون کیفیت خیلی بهتری داره
و مهمترینش که اینو توی اینترنت خوندم و مطمئن نیستم بخاطر اینکه بازیها رو به پیشرفت هست و هر روز حجمشون بالاتر میره ایکس باکس بخاطر DVD-NINE یعنینهایتا حجم 9 گیگ اظلاعات رو میتونه ساپورت کنه(و مثل کامپیوتر نیست که یه بازی رو روی 50 تا dvd تقسیمش کنن واسه حجم ) دیسک ایکس باکس یه دونه هست و 9 گیگ بخاطر همین تا آخر سال 2015 بازیهاش ساپورت میشه و واسش بازی میاد
و پلی استیشن 3 دو نمونه دیسک داره به نام بلوری Blueray که در دو حجم 25 و 50 گیگ اطلاعات رو میتونهدرش جا بده و تا آخر سال 2018 ساپورت گیم داره

در آخر اینکه من خودم یه تازه وارد به دنیای کنسول هستم و جسارت کردم در حضور استادان واقعا بزرگ سایت دست نوشته ای رو تقدیم حضورتون کردم
از همه سروران و بزرگواران سایت همینجا پوزش میخوام بخاطر زیاده گوییهای خودم

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

1 - برد رو اصلا در موردش نمیدونم و ریجن یک و دو و سه داره که چیز خاصی نیست و اگه اشتباه نکنم ریجن یک واسه آمریکا و اطراف زده شده و دو واسه اروپا و سه واسه خود ژاپن
و اینکه شنیدم اگه دستگاه پال(PAL) بهتر هست واسه اجرای راحتتر ویدئو و فیلم و NTSC بعضی از فایلهای تصویری رو نمیتونه ساپورت کنه (و این مورد رو من دیدم که روی کارتن نوشته که کدوم ورژن هس ) . از قضا من خودم به سختی تونستم پلی 3 مناسب پیدا کنم و بخرم که اتفاقابه این چیزاش توجه نکردم و خریدم و الان که نگاه کردم دستگاه من پال ازآب در اومد

2 - در واقع باید پلی 3 هک شده باشه و هک هم انواع مختلف داره که اینو باید با یه سرچ ساده میتونی یاد بگیری که چیا هست و کدوما بهتره

3 - nدرصد پلی استیشن 3 اولا بخاطر بازیهای انحصاری بیشتر و با کیفیتتر
و کلا بخاطر سخت افزار بهتر پلی 3 واسه بازیهای مشترکشون کیفیت خیلی بهتری داره
و مهمترینش که اینو توی اینترنت خوندم و مطمئن نیستم بخاطر اینکه بازیها رو به پیشرفت هست و هر روز حجمشون بالاتر میره ایکس باکس بخاطر DVD-NINE یعنینهایتا حجم 9 گیگ اظلاعات رو میتونه ساپورت کنه(و مثل کامپیوتر نیست که یه بازی رو روی 50 تا dvd تقسیمش کنن واسه حجم ) دیسک ایکس باکس یه دونه هست و 9 گیگ بخاطر همین تا آخر سال 2015 بازیهاش ساپورت میشه و واسش بازی میاد
و پلی استیشن 3 دو نمونه دیسک داره به نام بلوری Blueray که در دو حجم 25 و 50 گیگ اطلاعات رو میتونهدرش جا بده و تا آخر سال 2018 ساپورت گیم داره

در آخر اینکه من خودم یه تازه وارد به دنیای کنسول هستم و جسارت کردم در حضور استادان واقعا بزرگ سایت دست نوشته ای رو تقدیم حضورتون کردم
از همه سروران و بزرگواران سایت همینجا پوزش میخوام بخاطر زیاده گوییهای خودم

سلام

همین که شما جواب دادید نشونه ی وارد بودنتون رو میده ........
همینطور که دوستمون گفت انچنان فرقی ندارن فقط در مورد پال که اگر گیرت بیاد عالی هستش و اگر نه هم که مشکلی نیست .....
بازی ها همشون کپی هستن و با قیمت 3 هزار تومن میشه تهیه کرد ......
از نظر بازی های انحصاری 3 واقعا عالی هستش ..... شما که نمیخوای این نسل زیاد بمونی فقط کافیه که بازی های انحصاریش رو بازی کنی و ردش کن بره و برو دنبال نسل هشت ....
سوالی چیزی بود بپرس ...

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

میخام یه پی اس 3 بگیرم.

1-برد خاصی نداره، ترجیها اسلیم مدل CECH-20XX یا CECH-21XX بگیرید که کپی خور نرم افزاری میشند و نیازی به باز کردن دستگاه ندارند. رجیون هم ترجیحا یک یا دو
2-هک نرم افزاری نسبت به هک سخت افزاری مناسب تر هست و قابلیت اجرای تمامی بازی های منتشر شده رو داره (بعضی بازی ها نیازمند کمی دستکاری هستند) ؛ قیمت بازی هم از 2000 تومان هست تا 15 20 تومان بسته به جاش.
3-ps3

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
- برد خاص یا ریجن خاصی هست که بهتر باشه بگیرم؟
برد تاثیر داره اما نه زیاد
ریجن دستگاه هم مهم نیست و ریجن بازی مهمه ام دستگاه ریجن 1 باشه خوبه

بله بازی ها همه کپی خور میشن حتی زودتر از ارجینالش عرضه میشن
بله میشه گرفت
دانلود کنی بهتره
همه جا پره تو نت

کلا سونی برای ایرانی ها بهتره
از همه لحاظ
سونی یعنی سرگرمی ای که برای همه نوع بازیبازه
برای حرفه ای برنامه داره
برای اهل سرگرمی برنامه داره و ...

پلی استیشن 3 بگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر