زامبی کشی لمسی ! (Zombie Slasher Touch )

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

52770935893774132769.jpg

بازی Zombie Slasher Touch یک بازی اکشن هیجان انگیز هست که در آن بازیکن نقش شخصی را دارد که با اره زامبی هایی که میخواهد شهر او را بگیرند را میکشد ! در این بازی شما تا میتوانید باید سعی کنید زامبی بکشید تا از شهر خود دفاع کنید !

**** از جمله ویژگی های مهم این بازی ****

یک بازی اکشن با گیم پلی نسبتا متفاوت و جدید به نسبت بازیهای امروزی موبایل.

برخلاف بعضی از بازیهای امروزی که گرافیک محور هستند , در این بازی بیشتر بر روی گیم پلی کار شده , چرا که یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر بازی گیم پلی آن بازی هست , گیم پلی یک بازی اگر خوب باشد میتواند باعث شود تا شما از آن بازی لذت ببرید !

کنترل اصلی بازی فقط با لمس کردن صفحه هست ! ( کنترل ساده و بهینه ) ( کنترل بازی برای موبایلها بهینه شده هست)

وجود پاور آپ ها که برای مدت محدود قدرت بازیکن را افزایش میدهد (بمب قوی ! و اره بزرگ !)

6 موج یا Wave دشمن (رفته رفته که از بازی میگذرد هرچه که عدد موج بالاتر میرود بازی کم کم جذاب تر و سخت تر میشود)

4 غول مختلف و بامزه !

خون و خون ریزی !

بازی Endless هست و هدف اصلی بازی رکورد زدن و کسب امتیاز بیشتر هست .

* در نهایت امیدوارم که از زامبی کشی ( یا به عبارتی دیگر قطعه قطعه کردن زامبی ها ) لذت ببرید ! *

**** بازی در مارکت بازار (CafeBazar) منتشر شده هست****

http://cafebazaar.ir/app/com.avatsoft.ZombieSlasherTouch?l=fa

تصاویری از این بازی
(بر روی تصاویر کلیک کنید )

باتشکر فراوان

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آخرین ویرایش:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
خیلی جالبه این نوع سبکو تا حالا زیاد ندیده بودم اگر در بین مراحل چلنجاشم بره بالا بهتر میشه و همینطور تعداد مراحلش در مجموع امیدوارم بتونه عنوان موفقی بشه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خیلی جالبه این نوع سبکو تا حالا زیاد ندیده بودم اگر در بین مراحل چلنجاشم بره بالا بهتر میشه و همینطور تعداد مراحلش در مجموع امیدوارم بتونه عنوان موفقی بشه.

خواهش میکنم

سیستم سختی بازی یک سیستم نسبتا جالب هست

سخت شدن بازی میتونه به دو عامل ربط داشته باشه :

1-عامل اصلی درجه سختی : موج دشمن ها یا زامبی ها هست که 6 موج هست و رفته رفته سخت تر میکنه بازی ها

2-boss fight ها هم میتونه یکی از عوامل سخت کننده بازی باشه که رفته رفته قدرتشون بیشتر میشه (4 باس فایت هست) و بعد از باس فایت چهارم دوباره نوبت اومدن باس فایت اول میشه (در اصل هیچوقت باس فایت ها تموم نمیشوند)

ترکیب این دو عامل سختی میتونه باعث بشه که درجه سختی به طور یکنواخت افزایش پیدا نکنه و بعد از رسیدن به حداکثر سختی باز سختی بازی کمی کاهش پیدا کنه و رفته رفته دوباره افزایش پیدا کنه

خیلی ممنون

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
سلام ! :d
کانپست کلی پروژه ـت خوبه به نظر من ! خسته نباشی.
فقط یه قسمت رو باید بیشتر بهش اهمیت بدی، جلوه های بصری بازی هست ! مثلا تکسچرهای بازی رو عمیق تر طراحی کنی ، رنگ های بازی هم غنی تر باشه !
این مواردی رو که گفتم به این معنی نیست که بازی ـیت مشکلی داشته باشه، نخیر ! فقط میگم اگر بتونی چنین ویژگی هایی رو به پروژه ـت اضافه کنی، خیلی بهتره !
در کل موفق باشی.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام ! :d
کانپست کلی پروژه ـت خوبه به نظر من ! خسته نباشی.
فقط یه قسمت رو باید بیشتر بهش اهمیت بدی، جلوه های بصری بازی هست ! مثلا تکسچرهای بازی رو عمیق تر طراحی کنی ، رنگ های بازی هم غنی تر باشه !
این مواردی رو که گفتم به این معنی نیست که بازی ـیت مشکلی داشته باشه، نخیر ! فقط میگم اگر بتونی چنین ویژگی هایی رو به پروژه ـت اضافه کنی، خیلی بهتره !
در کل موفق باشی.

خیلی ممنون

به نظرم شما درست میگید

از اینکه نظرتون رو گفتید خیلی ممنونم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر