رییس Paradox Interactive : نسل بعد کنسول ها اخرین نسل خواهد بود

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
همه ی ما می دانیم که تکنولوزی موبایل ها در حال رشد است و تبلت ها و گوشی های هوشمند تقریبا هر کاری انجام می دهند
این در حالی است که موفقیت کنسول های خانگی در فروش بازی ها در حال کاهش است

رییس Paradox Interactive یعنی Fredrik Wester در مصاحبه ای اعلام کرد نسل بعد کنسول ها اخرین نسل خواهد بود
زمانی که مردم بیشتر تمایل به خرید دستگاه های کوچک تر و قدرتمند مانند گوشی های هوشمند
دارد.واقعا چه کسی در ان زمان دستگاه های بزرگی مانند کنسول ها را می خرد

"نسل بعد کنسول ها اخرین نسل ان ها خواهد بود .من واقعا شگفت زده خواهم شد اگر نسل بعدی در کار باشد"
در حالی که این ممکن است برای طرفداران کنسول ها کمی نگران کننده باشد
Wesker همینطور انتظار دارد که PC ها و گوشی های هوشمند در اینده موفقیت بیشتری داشته باشند

6-7 سال از عمر کنسول های این نسل گذشته هنوز هیچ کدوم از گجت ها نتونستن کیفیتی در حد کنسول ها داشته باشن.حالا با 4 تا Angry Bird واسه کنسول شاخ شدن :d
وقتی نسل بعد رونمایی شد اونوقت دیگه هیچ کدوم از این حرف ها شنیده نمیشه:-$
نسل بعد=گرافیک خیره کننده ای که فعلا قابل تصور نیست + رزولیشن بالاتر و اینچ بالاتر + کنترل جدید یا به قول دوستمون Virtual Reality

هم درست گفته هم نه.
درست از این نظر گفته که مردم بیشتر تمایل پیدا میکنن که دستگاههای بازی شون کوچیک بلاشه و قابل حمل. که تبلت ها و گوشیهای ویندوز موبایل بهترین نمونه هاش هستن. PC که چه بخوایم چه نخوایم تا همیشه هست.
اما از اینکه گفته کنسول ها نسل بعد تمومن چرت گفته. :دی، تا بازی هست کنسول هم هست. چه کوچیک باشه مثل DS چه گنده و هیکل دار باشه مثل 360 و ps3.

من با حرفش موافقم اما از یه بعد قضیه !! ببینید اینکه شرکتای سازنده کنسول به کارشون ادامه میدن کاملا مشخصه اما احتمال داره تو نسلای آینده کنسولی بدن به اندازه psp یا حتی کوچیکتر که بتوان به tv یا هر چیز دیگری اون زمان وصلش کرد !! شاید هم مثل این فیلما یه دکمه داشته باشه با زدنش یه صفحه مجازی 70 اینچی ظاهر شه خدارو چه دیدی؟!!

فقط از یه نظر می تونه درست باشه.
شماها در نظر بگیرید ایکس باکس با این سخت افزار قدیمی الان چه بازی های با گرافیکی بمون داده مثل کرایسیس 2 بتل 3 فورزا گرز اف وار 3 و ...همش هنر برنامه نویسی هست
نسل بعدی با سخت افزار به روز خودش دیگه هیچ وقت نیازی به سخت افزار بیشتر نخواد داشت و به نظرم کلا مشکل سخت افزار کنسول دیگه حل می شه و نسل طولانی خواهد بود شاید اخرین نسل

در مورد موبایل هم باید دید..چند وقت پیش تبلیغ ایفون بود فکر کنم دیدم که صفحه کلید مجازی تولید کرده بود! یعنی با نور صفحه کلید بزرگ تولید کرده بود و باش تایپ می شد کرد! ولی فکر کنید وسط بازی شارج تموم کنه یا زنگ بخوره :دی کلا یه چیز چرطی گفته مسئله گیم پد و ..هم بماند که من هیچ چیز رو به جای گیم پد ترجیح نمی دم

به هر حال همه میدونن جناب Wester معصوم که نیست .....شعر هم میگه :d
فک کن 2011 بعد از ریلیز MW3 روز اول فقط 8 میلیون نفر داشتن آنلاین بازی میکردن. چند نفر از اینا میخوان بیخیال کنسول شن و مثلا با آندروید Angry Bird یا Fruit Ninja بزنن ؟؟؟؟؟
مگر اینکه به قول دوستمون بیان یه کار کنن گوشی وصل شه به tv یه کنترلر هم بذارن تنگش. بازم به نظر من نمیشه.
pc هم که از الان فاتحه اش خوندس. باز میگفت لپ تاپ های قدرتمند یه چیزی. کی دیگه میره pc بخره با این قیمتای کارت گرافیک؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or