ریمستر بازی Crisis Core: Final Fantasy VII معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
همان‌طور که شایعات به آن اشاره داشتند، ریمستر بازی Crisis Core: Final Fantasy VII در دست ساخت است برای پلتفرم‌های مدرن، از جمله نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Crisis Core Final Fantasy VII Reunion

بازی Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion که یک ریمستر کامل برای اسپین آف سال 2007 محسوب به‌شمار می‌آید، زمستان امسال منتشر می‌شود و قرار است بهبودهای گرافیکی مختلفی را به همراه خود داشته باشد. این عنوان دارای مدل‌های 3 بعدی جدید، صداگذاری کامل، کنترل بهبود یافته برای دوربین و شخصیت‌ها، پشتیبانی از نرخ 60 فریم بر ثانیه و چندین ویژگی بروزرسانی‌شده دیگر خواهد بود.

منوها و نوارهای مختلف برای AP ،HP و MP حالا طراحی مینیمال‌تری دارند و به‌طور کلی رابط کاربری بازی بازسازی شده تا بازیکن بتواند بر روی مبارزات تمرکز کند. همچین طبق اعلام شرکت Square Enix، بهبودهای بازی Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion تنها به بخش بصری خلاصه نمی‌شود و موسیقی‌های این عنوان نیز مجددا تنظیم شده‌اند.

بازی Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion در زمستان امسال به رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس|اس و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد آمد. اسکوئر اینکس همچنین در پایان لایو استریم اخیر خود، از قسمت بعدی سه‌گانه ریمیک فاینال فانتزی 7 با نام Final Fantasy VII Rebirth نیز رونمایی کرد که در زمستان سال 2023 منتشر خواهد شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
عجب سورپرایز خفنی! ایکاش این یارو سیبیل قشنگ لیک نمیکردش! یهو وسط مراسم کرایسیس کور رو میدیدم سکته میزدیم انصافی!

زک برای ما فن های FFVII یه چیزی فراتر از شخصیته، واقعا Hero ـه. همون چیزی که تو تریلر هم به خوبی روش تاکید شد. دیدن بازی مخصوص ایشون رو کنسول ها، با این گرافیک و پروداکشن پشم ریزون واقعا فراتر از رویاست. امروز برای اولین بار از دیدن قیافه نحس کیتاسه خوشحال شدم:D

پ.ن: این SE داره کولاک میکنه انصافی! FFXVI و Rebirth و Crisis Core و KHIV! اون Forspoken رو هم کنسل کنه عیش ما کامل شده!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
قشنگ بهشت ما بوده دیشب انگار !

اگه Crisis Core بازی نکرده کسی باید بگم جلسات طویلِ گریه به راه خواهد افتاد ؛ زک یه کرکتری ـه که نمیشه توصیفش کرد و همه چیز برمیگرده به اون و اصلا حالم بهم ریخت دیدمش ، چه خاطراتی با psp ساختیم باهاش ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
قشنگ بهشت ما بوده دیشب انگار !

اگه Crisis Core بازی نکرده کسی باید بگم جلسات طویلِ گریه به راه خواهد افتاد ؛ زک یه کرکتری ـه که نمیشه توصیفش کرد و همه چیز برمیگرده به اون و اصلا حالم بهم ریخت دیدمش ، چه خاطراتی با psp ساختیم باهاش ...
من که CC رو نزدم، ولی بازیی که چنین آهنگی داره، مسلما نمیتونه بازی بدی باشه:D
اصلا به خاطر همینم که شده بسی هایپ بازیم و امیدوارم حذف نشه:)) :-"

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,928
تاپیک خبر پارت۲ هم گفتم اگه مثل زمان قدیم کار می کردن و آدمای کار درست پای کار ساخت فاینال بودن تا الان یه جا ریمیک رو داده بودن بیرون و اینم به صورت ریمیک نه ریمستر در قالب یه dlc برای ریمیک میدادن نه اینکه تازه ریمیک سال 2025 (همونم معلوم نیست تازه) کامل شه و کرایسیس کور هم ریمستر شه نه ریمیک.
از همین جهات هیچ هایپی ندارم به شخصه و دلیل اینهمه شور و اشتیاقم درک نمی کنم.
حالا اینا به کنار صرف دلخوشی فنهای قدیمی یه اسپین آف از جنس ff های ارجینال رو نمیکنن حداقل و چسبیدن به گیم پلی اکشن و گرافیک که نتایجشم داریم میبینیم تو امثال Stranger's Paradise

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
ببینین چقدر وضع سری FF روی Xbox خراب هست که گیم اسپات مجبور اینطوری تریلر معرفی کنه:

ff.JPG

:)) :))
===================
یکجورایی اسکوئر عملا داره نقش بتسدا رو برای سونی بازی میکنه.
البته در مقیاس کوچک تر، چون فروش مهمترین بازیهاشون قابل مقایسه نیستن.

• Like
Reactions: m.a.t and s.snake2

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
من که CC رو نزدم، ولی بازیی که چنین آهنگی داره، مسلما نمیتونه بازی بدی باشه:D
اصلا به خاطر همینم که شده بسی هایپ بازیم و امیدوارم حذف نشه:)) :-"

تو که هیچی ! از همین الان برو یه جعبه کلینکس بخر :D!

ببین اصلا کل داستان 7 برمیگرده به زک یجورایی ؛ یعنی تمومش کنی وقتی Rebirth بیاد لذت دیدن زک برات از هر چیزی بالاتر میشه . چی بگم واقعا ..

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
خوش حالیم از این ریمستر وصف نشدنی، قرار دوباره با قهرمان اول و آخر FF7 همراه بشیم.:((
برای منی که با تغیرات داستان ریمیک واقعا حسابی نا امید شدم و کلا بیخیال ریمیک های بعدیش شدم این ریمستر واقعا خبر خیلی خوبی بود برام

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کرایسیز کور یه پایانی کلیف هنگری داشت در رابطه با جنسیز که الان که بحث ریمیکش شده امیدوارم تو ریبرث بهش بپردازن.
و البته کرایسیز کور همیشه من یاد اون موزیک کلیسا اریث میندازه. یادم اون زمان انقدر تحت تاثیر موزیک قرار گرفتم با گوشی داغونم از رو psp رکورد کردم گذاشتم رینگتونم:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
ببینین چقدر وضع سری FF روی Xbox خراب هست که گیم اسپات مجبور اینطوری تریلر معرفی کنه:

View attachment 260403

:)) :))
===================
یکجورایی اسکوئر عملا داره نقش بتسدا رو برای سونی بازی میکنه.
البته در مقیاس کوچک تر، چون فروش مهمترین بازیهاشون قابل مقایسه نیستن.

خوب عاخه به هر صورت هم رو Xbox که کسی اینو بازی نمیکنه:D کلا فروش بازی ها که اکثرا به نسبت رو PS بیشتره، در خصوص بازی های ژآپنی پسند هم نسبت های عجیب غریبن. فکر نمیکنم واقعا بخش زیادی از فن های Xbox منتظر تجربه ایشون رو این کنسول باشن.

البته من خودم به هر صورت مخالف انحصاری بودن این بازی ها هستم و معتقدم باید فن FF، بتونه بازی مورد علاقه اش رو روی کنسول مورد علاقه اش بره و اجبار و انحصار و ... زیاد تو پاچه من نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر