ریختن آهنگ فیلم عکس روی هارد Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام من Xbox 360 دارم و می خواستم روش عکس آهنگ فیلم بریزم نمی دونم چه جوری این کار را کنم. اگه میشه یه help بدین.:biggrin1:
هیچ نوع فایل تصویری نمیشه تو هارد ریخت فقط عکس و اهنگ که میتونی با Cooldisk بریزی. چیز خاصی نداره، تاپیک هم احتیاج نداشت!:D

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام . شما تنها می تونید آهنگ روی هاد دستگاهتون بریزید و باید آهنگ شما بر روی Audio cd باشه و بعد از طریق پلیر دستگاهتون cd رو ریپ کنید تا بتونید آهنگهاتون رو داخل هارد دستگاه ذخیره کنید . برای عکس فقط می تونید یک عکس رو روی دستگاهتون ذخیره کنید و این حالتی هستش که شما عکس رو به صورت background بر روی داشبورد دستگاهتون ذخیره کردید . سایر فایلها رو نمی تونید روی هاردتون بریزید .
امیدوارم که کمک کرده باشم .
به وبلاگ ما سر بزنید . در صورت پیغام خطا گرفتن برای ورود به وبلاگ داخل قسمت آدرس خودتون آدرس رو دوباره وارد کنید .

• Like
Reactions: mohammad.j

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
h

اگه به کامپیوتر وصلش کنی با ویندوز مدیا پلیر یا برنامه zune میتونی روی هاردش ویدیو و موزیک و عکس Sharing کنی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من میخوام xbox360 تمو عوض کنم چه طور میتونم سیو بازی ها مو انتقال بدم ممنون میشم خیلی حیاتیه

یه مموری 256 یا 512 بخر و اطلاعات رو بهش انتقال بده.بعد دستگاه جدید که خریدی اطلاعات مموری رو روی هاردش خالی کن... ;)

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من اگه بخوام تممو عوض کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟به جز تم های خود هارد که از اول بودن.میخوام مثلا تم جی تی ای رو بریزم.
؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من اگه بخوام تممو عوض کنم باید چیکار کنم؟؟؟؟به جز تم های خود هارد که از اول بودن.میخوام مثلا تم جی تی ای رو بریزم.
؟؟

باید به XBox Live وصل بشی و از بخش Theme توی Marketplace اون تم هایی رو که می خوای دانلود کنی.Theme هم پولی هستن و هم رایگان ;)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
دوستمدن اون بالا اشاره کردن که با برنامه Zune میشه فایل تصویری و ویدئویی share کرد . میشه دوستان توضیح بدند !!! آخه اینجور من با کابل Lan از Pc با برنامه Media Center فایل تصویری عکس صوتی اجرا میکنم ولی قابلیت کپی روی هارد 360 رو نداره . در مورد Zune توضیح بفرمایید
با تشکر

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستمدن اون بالا اشاره کردن که با برنامه Zune میشه فایل تصویری و ویدئویی share کرد . میشه دوستان توضیح بدند !!! آخه اینجور من با کابل Lan از Pc با برنامه Media Center فایل تصویری عکس صوتی اجرا میکنم ولی قابلیت کپی روی هارد 360 رو نداره . در مورد Zune توضیح بفرمایید
با تشکر
با مدیا پلیر 11 و zune فقط میتونی share کنی یعنی همینکاری که خودت کردی ... دیگه کپی نمیشه کرد ;)

jojochagh

کاربر سایت
Oct 5, 2011
28
با سلام 1 راه وجود داره و اون نرم افزار horizon
چطور؟ توضیح میدم
میدونیم که در xbox live قابلیت دانلود فیلم و trailer , همه چی وجود داره که میره رو هاردت خوب من 3 تا کلیپ رو ویدئو xbox دارم
حالا من اونا رو move میکنم رو usb و بعد با horizon رو هارد کامپیوتر و بلعکس میشه اینو تکرار کرد خوب
من این کلیپو میتونم به اشتراک بزارم پس کلیپها و فیلمهای زیادی میتونه به اشتراک گذاشته بشه و رو هارد xbox بیاد
پس هر چی دانلود میکنین رو نگه دارید و به این شکل upload کنین

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,584
نام
حسین
با سلام 1 راه وجود داره و اون نرم افزار horizon
چطور؟ توضیح میدم
میدونیم که در xbox live قابلیت دانلود فیلم و trailer , همه چی وجود داره که میره رو هاردت خوب من 3 تا کلیپ رو ویدئو xbox دارم
حالا من اونا رو move میکنم رو usb و بعد با horizon رو هارد کامپیوتر و بلعکس میشه اینو تکرار کرد خوب
من این کلیپو میتونم به اشتراک بزارم پس کلیپها و فیلمهای زیادی میتونه به اشتراک گذاشته بشه و رو هارد xbox بیاد
پس هر چی دانلود میکنین رو نگه دارید و به این شکل upload کنین
یا ابوالفضل این مال 3 سال پیشه تاپیک رو از کجا پیدا کردی دادا:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر