ریبوت رزیدنت اویل در آینده به نتایج رزیدنت اویل رولیشنز کنسولی بستگی دارد!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
img01309_thumb_640x360_763.jpg

درود

آقای Masachika Kawata تهیه کننده رزیدنت اویل رولیشنز اعلام کرد بعد از برسی فریبک هایی که در مورد ورژن کنسولی و pc رزیدنت اویل منتشر خواهند شد این احتمال وجود خواهد داشت که شاهد یک ریمیک در فرانچایز رزیدنت اویل باشیم. او در طی مصاحبه ای با Eurogamer گفت این ریبوت مورد پسند پلیر های جدید واقع خواهد شد و همچنین تقریبا ریبوت جزئی خواهد بود که سری را به سوی گیم پلی Open World سوق خواهد داد.
او گفت این فقط نظر شخصی من است و قبل از اینکه چنین اتفاقی بیفتد تصمیمات زیادی باید گرفته شود. اما چیزی که هست این احتمال وجود دارد.

Kawata یکی از کارکنان با تجربه در شرکت کپکام است از رزیدنت اویل 4 در ساخت بازیهای مختلفی از فرانچایز رزیدنت اویل نقش داشته است. او همچنین در عناوین دیگری از کپکام مانند PN03, Onimusha, و Dino Crisis ایفای نقش کرده است.
او خاطر نشان کرد هر گونه تغییری در سری بعد از تکمیل رزیدنت اویل رولیشنز کنسولی و به فریبک های که از بازی دریافت خواهد شد بستگی دارد.
آو همچنین اظهار داشت زمانی که رزیدنت اویل رولیشنز برای کنسولها ریلز شود ما به دفت بازخورد ها و نوع فریبک هایی که در مورد بازی داده میشود را برسی خواهیم کرد. من فکر میکنم ما بازخورد های بسیاری را از سوی فن ها و رسانه ها دریافت خواهیم کرد که به معنی خط مشی برای رزیدنت اویل و آینده ی سری خواهد بود. ما دقیقا به آن به عنوان یک تابلو راهنما نگاه خواهیم کرد که جهت حرکت ما در آینده را مشخص میکند.
با پیشروی در این مسیر من میتوانم حتی تمرکز بیشتر ما بر روی جنبه ترس و و حشت در بازی و حتی ساختن بازی ترسناکتر از آنچه تاکنون داشتهایم را ببینیم.اگر کسی در انتظار دیدن یک رزیدنت اویل Open World است من فکر میکنم آن مطمعنا زمان درازی طول خواهد کشید . بنابراین تا آن موقع من پیشنهاد میکنم رزیدنت اویل رولیشنز را امتحان کنید.
رزیدنت اویل رولیشنز ژانویه سال گذشته برای Nintendo 3DS عرضه شد و فروش نسبتا خوبی هم کرد هر چند کپکام انتظار فروش کمی بیشتر را داشت. رزیدنت اویل رولیشنز توانست در بازار 3DS واقعا موفق ظاهر شود و ما امیدواریم بتوانیم همین موفقیت ها را با ورژن کنسولی نیز تکرار تکرار کنیم.
رزیدنت اویل رولیشنز برای PS3, Xbox360, wii U و PC در 21 می در آمریکای شمالی و 24 می در اروپا ریلیز خواهد شد.

این دقیقا حرفی بود که من چندوقت پیش زدم.b-)

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من فکر میکنم ما بازخورد های بسیاری را از سوی فن ها و رسانه ها دریافت خواهیم کرد که به معنی خط مشی برای رزیدنت اویل و آینده ی سری خواهد بود. ما دقیقا به آن به عنوان یک تابلو راهنما نگاه خواهیم کرد که جهت حرکت ما در آینده را مشخص میکند.
همونطورکه قبلنم گفتم این بازی آینده ی سری RE رو تعیین میکنه دقیقا اینجا هم کپکام همین رو گفته و اگه بازی فروش خوبی کنه قطعا تو نسل بعد RE های بهتر و خیلی وفادار تری رو نسبت به نسخه های اولیه میبینیم شاید این بازسازی RE:R 3DS مهم ترین RE این نسل باشه چون مسیر این سریو مشخص میکنه
امیدوارم بازی فروش خوبی داشته

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
البته به نظر من رزیدت اویل های قبلی هم Open World بودند منظورم سری های Classic هست

شما باید توی شهر می گشتید تا یم مثلا آچار برای باز کردم فلان چا پیدا کنید، راحت ( البته با نمیسیس غیر راحت :d) بگردید

پس نظر مثبتی دارم نسبت به این کار

من فکر نمیکنم گیم پلی رزیدنت اویل های قبلی رو بشه Open World تلقی کرد گیم پلی Open World یعنی مثل FF یا اسکایرم. بازم اساتید بیان توضیح بدن شاید من اشتباه میکنم.
به نظر من دوربین بازی مال نسل قبل بود اگ هبرای نسل بعد بخوان همین دوربین رو تکرار کن هر چقدر هم که بازی رو ترسناک بسازن به ریشه و میشه برگردن بازم لنگ میزنه و اون جذابیتی که نوآوری که باید یک بازی Next -Gen داشته باشه تا بازیباز رو بیشتر مجذوب کنه رو نخواهد داشت. باید کاملا عوض بشه نظری ندارم که چجوری باشه ولی فکر میکنم دوربین اکثر بازیهای این سبکی نسل بعد دوربین متفاوتی باید باشه نه کلاسیک نه این! یه چیزی جدید و نو! اگه دوربین بازیهای کلاسیک رو بیان پیاده سازی کنن که میشه یک عقبگرد و اصلا منطقی نیست چون دوربین بازی برای زمان خودش عالی بود برای نسل بعد که قراره جزئیات توش بیداد کنه من فکر مینم کار عاقلانه ای نیست و کپکام هرگز این کارو نمیکنه!

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
قضیه رزیدنت اویل 6 مث قضیه 2 بار جستی ملخک میمونه! رزیدنت اویل 5 که یه دست اویل 4 رو رنگ کرده بودن دادن بیرون، 6 هم همون 4 بود دو دست رنگ خورده بود اتفاقا رنگ دومی اصلا خوب نبود. با همین رویه برن تو نسل بعد با کله می خورن زمین. مطمئنا دیگه نمیتونه بفروشه حتی، موفقیت امتیازی که بماند...
پ.ن: اویل 6 البته خیلی Underrated هست، همون سناریوی Leon رو فقط میذاشتن تو بازی و داستان رو بی نیاز از اون دو (3) سناریوی دیگه می کردن قطعا پکیج باارزش تری می شد به نسبت اویل6ـی که اینقدر خرت و پرت و ریخت و پاش داشت اکثرا هم بی کیفیت!
این ریولیشنز کی میاد از کف در بیایم؟:D نزدیک بود یه 3DS بخرم که به خیر گذشت:D!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
قضیه رزیدنت اویل 6 مث قضیه 2 بار جستی ملخک میمونه! رزیدنت اویل 5 که یه دست اویل 4 رو رنگ کرده بودن دادن بیرون، 6 هم همون 4 بود دو دست رنگ خورده بود اتفاقا رنگ دومی اصلا خوب نبود. با همین رویه برن تو نسل بعد با کله می خورن زمین. مطمئنا دیگه نمیتونه بفروشه حتی، موفقیت امتیازی که بماند...
پ.ن: اویل 6 البته خیلی Underrated هست، همون سناریوی Leon رو فقط میذاشتن تو بازی و داستان رو بی نیاز از اون دو (3) سناریوی دیگه می کردن قطعا پکیج باارزش تری می شد به نسبت اویل6ـی که اینقدر خرت و پرت و ریخت و پاش داشت اکثرا هم بی کیفیت!
این ریولیشنز کی میاد از کف در بیایم؟:D نزدیک بود یه 3DS بخرم که به خیر گذشت:D!

سناریو لیان کاملا ترسناک بود؟ حال داد واقعا بازی وقتی بیاد میخوام تو شب با هدست بازی کنم که بترسم :d سناریو کرس رو هم یکی از دوستان خوبم کاملا برام اسپویل کردن. به حمد الله فکر میکنم چیزی از بازی نمونده که اسپویل نشده باشم همونطوری که قبل از عرضه بازی مطمعن بودم تا روز عرضه نسخه PC کاملا اسپویل میشم! رزیدنت اویل رولیشنز رو هم تقریبا در جریان داستان هستم میدونم آخرشو! بار آخرمه وقتی رزیدنت اویلی تایید میشه تو توییتر و فیسبوک دنبال خبر هاش میرم! ولی ادمینم و توفیق اجباریه :d البته از رزیدنت اویل بعدی که بیاد اگه ریمیک نباشه خبر های داستانی رو به هیچ عنوان ترجمه نمیکنم. ;;) و در آخر "رزیدنت اویل رولیشنز برای PS3, Xbox360, wii U و PC در 21 می در آمریکای شمالی و 24 می در اروپا ریلیز خواهد شد."

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
دروان بازیهای ترسناک دیگه به سر اومده:(
اون از re6 اینم از ds3 فقط شدند اکشن مردم یذره بترسیم نشد که نشد
تقصیر کپکام هم نیست تقصیر کال اف هست اونقدر فروش کرده کمتر کسی جرئت نداره یه survival horror AAA تولید کنه

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
سناریو لیان کاملا ترسناک بود؟ حال داد واقعا بازی وقتی بیاد میخوام تو شب با هدست بازی کنم که بترسم :d سناریو کرس رو هم یکی از دوستان خوبم کاملا برام اسپویل کردن. به حمد الله فکر میکنم چیزی از بازی نمونده که اسپویل نشده باشم همونطوری که قبل از عرضه بازی مطمعن بودم تا روز عرضه نسخه PC کاملا اسپویل میشم! رزیدنت اویل رولیشنز رو هم تقریبا در جریان داستان هستم میدونم آخرشو! بار آخرمه وقتی رزیدنت اویلی تایید میشه تو توییتر و فیسبوک دنبال خبر هاش میرم! ولی ادمینم و توفیق اجباریه :d البته از رزیدنت اویل بعدی که بیاد اگه ریمیک نباشه خبر های داستانی رو به هیچ عنوان ترجمه نمیکنم. ;;) و در آخر "رزیدنت اویل رولیشنز برای PS3, Xbox360, wii U و PC در 21 می در آمریکای شمالی و 24 می در اروپا ریلیز خواهد شد."

نه خیلی ترسناک نبود مال لیان هم:D! گیم پلیش هم کمی مشکل داشتو خیلی خوب نبود، ولی لااقل وقتی بازی میکردیش میدونستی داری یه رزیدنت اویل بازی میکنی نه یه آشغالی مث سناریوی کریس و جیک که یکی از یکی آشغال تر بودن. یکی گیرز بود اون یکی هم آنچارتد!
مال لیان کاملا اسکی رفته از رزیدنت اویل 4 بود منتهی اصلا به خوبی اون نبود، مثلا لوکیشن قبرستون داشت، که اگر توی 4 یادت بیاد فوق العاده بود، اما اینجا خیلی حس خاصی نداشت! ولی از نظر اتمسفر و فضاسازی واقعا قابل قبول بود، دشمنا هم خوب بودن.
منتهی اون دو تادیگه رو بازی نکردی هم چیز خاصی از دست نمیدی.
در رابطه با ریولیشنز هم خداروشکر هیچی ازش نمیدونم :D:D! و با یک فکر باز و بدون پیش زمینه میرم بازیش میکنم. فقط میدونم خیلی خوبه:D!

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
اون زمان که RE انقدر محبوب شد بخاطر این بود زامبی ها تازگی خودشونو داشتن! الان دیگه زامبی ها رو تو هر بازی و سریال تلویزیون بی ربط و باربط میشه دید! از جمله Call of Duty و Plants vs Zombies و The Walking Dead و.... دیگه کی از زامبی میترسه. بیشتر جنبه fun و سرگرمی گرفته به خودش این ژانر.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
من تا به امروز فكر ميكردم كه Resident Evil 6 تير خلاصي براي طرفدارن اين سري بوده اما وقتي حرفاي Kawata رو شنيدم، فهميدم كه RE 6 ميتونه شروعي براي فاجعه اي به مراتب بزرگ تر باشه.

اگر کسی در انتظار دیدن یک رزیدنت اویل Open World است من فکر میکنم آن مطمعنا زمان درازی طول خواهد کشید .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نه خیلی ترسناک نبود مال لیان هم:D! گیم پلیش هم کمی مشکل داشتو خیلی خوب نبود، ولی لااقل وقتی بازی میکردیش میدونستی داری یه رزیدنت اویل بازی میکنی نه یه آشغالی مث سناریوی کریس و جیک که یکی از یکی آشغال تر بودن. یکی گیرز بود اون یکی هم آنچارتد!
مال لیان کاملا اسکی رفته از رزیدنت اویل 4 بود منتهی اصلا به خوبی اون نبود، مثلا لوکیشن قبرستون داشت، که اگر توی 4 یادت بیاد فوق العاده بود، اما اینجا خیلی حس خاصی نداشت! ولی از نظر اتمسفر و فضاسازی واقعا قابل قبول بود، دشمنا هم خوب بودن.
منتهی اون دو تادیگه رو بازی نکردی هم چیز خاصی از دست نمیدی.
در رابطه با ریولیشنز هم خداروشکر هیچی ازش نمیدونم :D:D! و با یک فکر باز و بدون پیش زمینه میرم بازیش میکنم. فقط میدونم خیلی خوبه:D!

اسپویل شدم و میدونم غول آخر رزیدنت اویل رولیشنز کیه! همین :)) ولی با عین حال بازم دوست دارم بازی کنم خیلیها تمومشم کردم ولی بازم اینو بازی میکنن یه موجود جدیدم که قراره بیاد تو داستان فکر میکنم مثل نمسیس هر جایی ممکنه ظاهر بشه! یک دوستی دارم بنام نیما که کارش اسپولیه! اگه خواستی بگو تا شمارشو بهت بدم.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این صحبتا مثه سگ دودل شدنشونو نشون میده..یا یه نوع غلط کردم یا *** خوری در مورد اشتباهاتی که کردن.نمیدونم...

منظورش از open world یه سبک جدیده فکر کنم..بهرحال برای خوده من مهم نیست که open world باشه یا ایزومتریک یا یه همچین چیزایی..فقط یجورایی این بدبخت رو نجات بدن که بدجور تو لجن فرورفته/
مثلا اگه بخوان سبک open world روش پیاده کنن با برنامه ریزی و با ایجاد همون فضاها و بهقولا المانهای کلاسیک میتونن از این فلاکت درش بیارن مثلا یه شهر آلوده یا قصر آلوده یا یه جنگل آلوده که بتونی با کاراکترای مورد علاقت توی فضای ترسناک همراه بازمانده های دیگه به سبک اسکایریم ماموریتای فرعی یا اصلی انجام بدی مثه dead island و البته خیلی بهتر از اون

اگه اینجوی که میگی بشه که فاجعست! من یکی از اوناییم ک هبه شدت مخلف Open World شدن رزیدنت اویل هستم! میخوای رزیدنت اویل Open World ببینی چطوری میشه؟ بیا یه آشغالی مثل این میشه که از زمین و آسمو نزامبی میریزه!

Untitled_7.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر