رویترز : Dead Space 2 سال اینده عرضه میشود

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

deadspace2.jpg

اگر به رویترز و خبر هایش باور دارید پس شما سال اینده Dead Space 2 رو بازی خواهید کرد .

رویترز در مقاله ای که منتشر کرده است مینویسد : EA قرار است دومین قسمت از این بازی را در سال اینده منتشر کند .

" ناشر این بازی یعنی EA اخیرا بازی Dead Space: Extraction را برای wii منتشر کرد که یک prequel از بازی Dead Space 1 بود که سال گذشته برای 360 - PS3 - PC منتشر شد .
هم اکنون نیز Dead Space 2 برای عرضه در سال اینده در دست ساخت است ."

البته قبلا Visceral برای ساخت DS 2 در صفحه Linkedin تقاضای کمک کرده بود .

در June امسال نیز Glen Schofield رئیس Visceral گفته بود :
که بجز صحبت در مورد Dead Space Extraction و Dante’s Inferno حاضر نیست در مورد مسئله ی دیگری صحبت کند .

منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه ي اول كه بي شك از بهترين هاي اين نسل بود تو سبك خودش ! شديدا منتظر نسخه 2 هستيم :biggrin1:

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
چرا اینجوری شده توی همه ی سایت های خارجی همه باور کردن یه سال دیگه میاد سایت **** هم تاریخ انتشار بازی رو TBA 2010 کرده :d
ولی فک کنم تا 2011 این بازی رو نبینیم .
ممنون بابت خبر .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
لازم به ذکر هست که استدیو Visceral در حال حاضر مشغول ساخت Jack The Ripper هم هست و بعید به نظر میرسه اینقد تیم بزرگی داشته باشن که همزمان رو 4 تا بازی کار کرده باشن !(با توجه به اینکه DS 2 سال دیگه عرضه میشه پس خیلی وقته دارن روش کار میکنن )
Dead Space: Extraction - Dante’s Inferno - Jack The Ripper - Dead Space 2

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
یکی از بهترین بازی های این نسل شماره یکش بود.

واقعا موافقم! شماره ی یکش همه چی داشت! گرافیک بالا, گیم پلی عالی, ایجاد حس ترس جوری که توی هیچ بازی دیگه ای توی این سبک حتی Silent Hill ندیدیم!

پ.ن: واقعا ساخت و عرضه ی همچین بازی ای توسط EA عجیب بود!:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اولین بازی از EA بود که واقعا باورم نمیشد EA از این کارا بکنه-دمEA گرم
این نسل گل کاشت حسابی:love:دیگه صفت پول دوستم براش بکار نمیبرم(جایزشه:biggrin1:)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
بابت خبر ممنون نیما جان.
توی این نسل معمولاً بازی ها دو سال به دو سال قسمت جدیدشون عرضه میشه،DS بازی عالی بود درست ولی باید قبول کرد موفقیت تجاری چشمگیری بدست نیاورد که برای بازی تو این سبک و البته IP جدید کاملاً معقوله...
DS در حال حاضر IB بیش از 1 میلیون داره پس موفقیت قسمت بعدی تقریباً 100%ه ...
به نظر من سه ماهه ی آخر سال 2010 باید منتظر قسمت بعدی باشیم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
DI که به زودی زود منتشر میشه، میمونه جک و DS که احتمالا تو E3 بعدی هردوشون رو میبینم :love:.
DS = ترسناکترین ترسناکها، اِلدرـه درونی EA :D.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
یکی از بهترین بازیهایی بود که تو این نسل بازی کردم. (منم عاشقه Survival Horro:biggrin1:)
سر این بازی و جدیدا Brutal Legend شدید به EA علاقه مند شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر