رویای بازی کردن

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
تنها رویای که دارم اینه یک روزی یک x360 بگیرم فقط توش gta v بازی کنم
حداقل حداقل حداقل بازی رو تموم کنم
بنده گیمر pc هستم چون به دلایلی مانند سی پی یو یک هسته ای نمیتونم حتی یک بازی بالا بیارم
همیشه بازی هایی رو که با عشق و علاقه میگرفتم اما میدیدم بازی نمیاد اشک تو چشمام جمع میشد
تنها تنها تنها تنها ارزوی من اینه روزی بشه که حداقل بازی های pc نسخه های اروجینال تو ایران راواج پیدا کنن و ارزون باشن و روی هر سیستمی بدون مشکل بیان
تا تجربه نکنی درد دل این بچه ها رو نمیفهمی

nikan81

کاربر سایت
May 6, 2015
32
تنها رویای که دارم اینه یک روزی یک x360 بگیرم فقط توش gta v بازی کنم
حداقل حداقل حداقل بازی رو تموم کنم
بنده گیمر pc هستم چون به دلایلی مانند سی پی یو یک هسته ای نمیتونم حتی یک بازی بالا بیارم
همیشه بازی هایی رو که با عشق و علاقه میگرفتم اما میدیدم بازی نمیاد اشک تو چشمام جمع میشد
تنها تنها تنها تنها ارزوی من اینه روزی بشه که حداقل بازی های pc نسخه های اروجینال تو ایران راواج پیدا کنن و ارزون باشن و روی هر سیستمی بدون مشکل بیان
تا تجربه نکنی درد دل این بچه ها رو نمیفهمی

منم همینطور
یه بازی میگرفتم نصبش میکردم بعد آخرش که نصب میشد وقتی میخواستم برم تو error میداد
نخندید اما اون موقع رم 256 داشتم اما الان که رم 2 دارم حداقل یه بازی هایی رو باز میکنه
اما در خصوص xbox....... منم میخوام ایکس باکسم رو که گرفتم حداقل حداقل روش watch dogs و gta v باز بشه

- - -ویرایش - - -

منم آرزو دارم که سونی و مایکروسافت با هم دست بدن و قسم بخورن که دیگه بازی انحصاری وجود نداره و بازی های unchrted2,gow3,heavyو...برای xbox360بیان و geowو...هم بر عکس.
داغ دلم رو تازه نکن

- - -ویرایش - - -

عجب رویا های باحالی من مال منم اینکه یه gta iv بسازن که همه کشورها همه ی ماشین ها همه ی آدم های واقهی توش باشه:cheesygri
خوب همینکه بازی منتشر شد شاید همون موقع هزار نفر به دنیا بیان
رویای باحالیه اما اونموقع هر ثانیه بازی باید اپدیت بشه و اینترنت مگه از مفت اومده؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
منم آرزو دارم که سونی و مایکروسافت با هم دست بدن و قسم بخورن که دیگه بازی انحصاری وجود نداره و بازی های unchrted2,gow3,heavyو...برای xbox360بیان و geowو...هم بر عکس.
من ps4 دارم ولی خدایی چقدر خوب میشد که این دوتا مچ شن و بازی هاشون مشترک بشه تا همه چیز قوی تر پیش بره:-s

واقعا چی میشه اگه gta مال کل دنیا بود میومدی میدان انقلاب 2تا اب انار میزدی جیگرت حال میومد.:d
اخ اخ نـــــــــــگو
من تازه میخوام شروعش کنم:p

پ.ن:من یه آرزوی دیگه هم دارم.ای کاش هک شه بازی ها بیاد روی 20-30 تومان:d
اونموقع ماهی 6تا بازی رو تا اخر با خیال راحت بازی میکنم:>

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
رویای منم اینه که بازی اساسین در زمان هخامنشیان و ایران باستان و با محیط و تم اون دوران ساخته بشه
(حساب کن از دیوار ها تخت جمشید بالا بری:x)

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
رویاهاتون قشنگه. امیدوارم همه تون به آرزوها و رویاهاتون برسین.o:-)
منم رویای برگشتن به دوران ددمنشانه سال های 55-56 رو دارم.:d
همون موقع که خیلی ها حتی تی وی نداشتن ولی آدمیت فراوون پیدا میشد.:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر