رونمایی از کاراکتر جدید Borderlands 2

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
bl610.jpg

طی پنل های اخیر در جنوب توسط کنفرانس Southwest Interactive، گیرباکس (Gearbox) تیزری از دی ال سی Borderlands بعدی عرضه کرد، که در آن کاراکتری جدید به نمایش در آمده.

فن های بازی، آماده گمانه زنی در مورد این کاراکتر اند که این شخصیت ممکن است یک جنگنده ستیزه جو شبیه به Brick از اولین Borderlands باشد. سایت Polygon از تیزر بازی چیزهایی در چنته دارد که در واقع یک دسته تصویر هنری و تعدادی متن است که عبارتند از: پاندورای اعماق، تجربه ها متواری شدند. (Deep beneath Pandora, an experiment has escaped). سارقان مراقب باشید، یک Vault Hunter جدید در حال آمدن است. (Bandits beware, a new Vault Hunter is coming). منتظر ضرب و شتم بیشتر باشید. (More mayhem awaits).

Gearbox همواره کارهای بزرگی با DLC های Borderlands می کند، پس صبر و انتظار برای شنیدن اطلاعات جدید پیرامون این مطلب دشوار است.

منبع خبری

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خيلي عاليه:d Gearbox تا حالا هر DLC داده واقعا ارزش داشته و كلي سرگرم ميكنه

دی ال سی های BL2 اصلا درحد شماره یکش نبود . من Sir Hammerlock رو تو 45 دقیقه تموم کردم !:d به اندازه پولی که میگیره اصلا کانتنتی نداره .

امیدوارم تو این دی ال سی دیگه لول کپ و اینونتوری رو زیاد کنن .:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
D
دی ال سی های BL2 اصلا درحد شماره یکش نبود . من Sir Hammerlock رو تو 45 دقیقه تموم کردم !:d به اندازه پولی که میگیره اصلا کانتنتی نداره .

امیدوارم تو این دی ال سی دیگه لول کپ و اینونتوری رو زیاد کنن .:d
DLC هاي شماره يك كه بهترن .
Sir hammerlock نسبت به ٢ تاي ديگه زياد جالب نبود ولي با side quest ها زياد تر طول ميكشيد:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
sir hammerlock مسخره بود ولی mr.torgue carnage هست چی بود خیلی حال داد مخصوصا اسلحه هایی که توش میداد
ولی حیف که کیف اصلیش به مولتیش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر