* روش جدید گرفتن اکانت 2 روزه ایکس باکس لایو *

kpax_wolfman

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13
سلام.تمام مراحل رو رفتم و یک ایمیل هم اومد بهم. توی بخش اسپم بود و هر چه قدر روی تصویر و Get Code کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افته و روی تصویر میمونه! توی اپرا انجام میدم!
ممنون میشم راهنمایی کنید.
مشکلم حل شد باید از پوشه اسپم درش میوردم.
ممنون واقعا عالی بود.

hamed_mehdi

کاربر سایت
Jan 2, 2015
20
سلام . اقا دیروز کار میکرد گرفتم 3 تا اما امروز بعد از کامل کردن میره رو یه صفحه ای که عدد نوشته شده . کسی امروز تونسته بگیره یا از کار افتاده ؟؟؟؟؟ با اپرا من میرم و و پ ن امریکا .

kpax_wolfman

کاربر سایت
Nov 14, 2014
13
خوش به حالتون که تا همون هم میره! برای من امروز یک مشکل ایجاد شده و هر کاری کردم نتوسنتم رفعش کنم! چند تا ***** شکن مختلف هم تست کردم بازم جواب نداد. با آی پی های کشور های دیگه به غیر از آمریکا اون تصویری که باید کامل بشه راحت میاد ولی با آی پی آمریکا هر کاری می کنم این تصویر نمیاد و به جاش نوشته زیر میاد. تا دیروز 11 تا گرفتم ولی... ممنون میشم کمک کنید!
2be1v.png

hamed_mehdi

کاربر سایت
Jan 2, 2015
20
خوش به حالتون که تا همون هم میره! برای من امروز یک مشکل ایجاد شده و هر کاری کردم نتوسنتم رفعش کنم! چند تا ***** شکن مختلف هم تست کردم بازم جواب نداد. با آی پی های کشور های دیگه به غیر از آمریکا اون تصویری که باید کامل بشه راحت میاد ولی با آی پی آمریکا هر کاری می کنم این تصویر نمیاد و به جاش نوشته زیر میاد. تا دیروز 11 تا گرفتم ولی... ممنون میشم کمک کنید!
2be1v.png

واسه منم همینجوری میشه باید و پ ن رو قطع کنی با یه سرور دیگه امریکا دوباره وصل شی و یه صفحه جدید باز کنی ! مشکل این نیست مشکل اینه همه این کارارو میکنم تیک سبز هم میخوره اما دوباره میره تو صفحه ای که یه عدد اینجوری 105120848545 نوشته فقط !!! چند بارم امتحان کردم اما باز همینه نمیدونم مشکل از چیه امروز هم و پ ن امیرکا هست و هم با اپرا میرم با کروم و موزیلا هم رفتم همین میاد . دیروز اکی بودا

hamed_mehdi

کاربر سایت
Jan 2, 2015
20
اقا یه راه واسه ساختن سریع ایمیل بگید ایمیل هام ته کشید :D

سلام . امروز تونستی بگیری شما ؟ من دیروز تونستم اما امروز همش بعد کامل کردن میره تو صفحه ای که عدد نوشته فقط . اگه امروز گرفتی میشه دقیق بگی با چه مرور گری رفتی چه عددهایی گذاشتی ؟

hamed_mehdi

کاربر سایت
Jan 2, 2015
20
undr شما امروز تونستی کد بگیری ؟ من هرکاری میکنم نمیشه داداش میره تو صفحه ای که عدد نوشته شده . دیروز درست بودا امروز نمیشه گرفت هم و پ ن سرور امریکاست هم با اپرا میرم اما نمیدونم چش شده. میدونی دلیلش چیه شما ؟؟؟

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
undr شما امروز تونستی کد بگیری ؟ من هرکاری میکنم نمیشه داداش میره تو صفحه ای که عدد نوشته شده . دیروز درست بودا امروز نمیشه گرفت هم و پ ن سرور امریکاست هم با اپرا میرم اما نمیدونم چش شده. میدونی دلیلش چیه شما ؟؟؟

دوست عزیز چرا اینقدر سوال تکرای میپرسی؟ پست بالا نوشتم امروز با کروم تست شد جواب داد دیگه. شما هم زیاد روش رو انجام دادی باید آی پیت رو عوض کنی...از ATP استفاده کن
بازم سوال داشتی پیغام خصوصی بده.

آخرین ویرایش:

hitman55

کاربر سایت
Mar 9, 2010
18
سلام ممنون از روش جدید ولی من هنوز نتوانستم بگیرم تا اخرین مرحله هم می ره ولی ایمیلی برام ارسال نمیشه اسپم هم چک کردم از هر دو سرویس ایمیل :gmail وmail.com استفاده کردم

undr

کاربر سایت
Mar 31, 2009
90
سلام ممنون از روش جدید ولی من هنوز نتوانستم بگیرم تا اخرین مرحله هم می ره ولی ایمیلی برام ارسال نمیشه اسپم هم چک کردم از هر دو سرویس ایمیل :gmail وmail.com استفاده کردم

واسه سرویس mail که کلا نمیفرسته ولی gmail رو باید جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر