روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام به همگي. يك سوال داشتم؟ اگه سوالم مبتديانه هست ببخشيد:blushing: نگاه كنيد مسلما با وصل كردن 360 به مانيتور معموليم به وسيله اون تبديل ها ديگه من تصوير كامپيوترم رو ازدست ميدم و هر دفعه خواستم با كامپيوتر كاركنم بايد هي كابل دربيارم و جا بزنم حالا من براي رفع اين مشكل بايد چيكار كنم خلاصه اگه بخوام هم دستگاه و هم كيس با مانيتور وصل باشند بايد چيكار كنم ؟ بهترين و ارزونترين راه چيه ؟ باور كنيد اصلا اين به فكرم نرسيده بود

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
كسي نبود :( اگه ميشه سريع جواب بديد آخه عجله دارم درضمن تا يادم نرفته اونروز كه رفته بودم تا همون تبديلرو بگيرم يارو اولش يك كابل 2 به1 آورد كه فكر كنم براي Vga باشه اگه ازونا بگيرم كيفيت مياد پايين؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من يه مانيتور 17 اينچ LCD ال جي Ultra fast دارم روش سرعت پاسخگويي رو ننوشته فقط نوشته Ultra Fast شما مي دونيد پاسخگويي تصويرش چقدره به درد بازي با X360 مي خوره يا نه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
با سلام به همگي. يك سوال داشتم؟ اگه سوالم مبتديانه هست ببخشيد:blushing: نگاه كنيد مسلما با وصل كردن 360 به مانيتور معموليم به وسيله اون تبديل ها ديگه من تصوير كامپيوترم رو ازدست ميدم و هر دفعه خواستم با كامپيوتر كاركنم بايد هي كابل دربيارم و جا بزنم حالا من براي رفع اين مشكل بايد چيكار كنم خلاصه اگه بخوام هم دستگاه و هم كيس با مانيتور وصل باشند بايد چيكار كنم ؟ بهترين و ارزونترين راه چيه ؟ باور كنيد اصلا اين به فكرم نرسيده بود

من دقیقا نمیدونم چنین چیزی هست یا نه ولی اگه بود هم استفاده نکن چون یه تبدیل بزاری کیفیت رو میاره پایین!!
مگه چه قدر سخته که یه کابل رو در بیاری و تو بزنی:)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها من می خوام فردا یه 940BW سامسونگ بگیریم 19 اینچ(Wide) اونهایی که این مانیتور را دارن بیان بگین ببینم کیفیتش خوبه بعد هم دیگه او کادر سیاه بالا و پایین رو ندارن دیگه انشاالله .
قیمتش هم 290 تومن هستش چطوره ؟ (فقط سریع جواب بدید فردا می خوام بگیرما):)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا اينجا كسي با فراسو وايد كار كرده؟ با سامسونگ 940 چي؟، يه لطفي كنين يه مقايسه بين ايندو انجام بشه ببينيم كدوم مالتره! ممنون .

راستي الان اينو ديدم نقل قول ميذارم ببينين:

نظر شما: از نظر قیمت, بهینه ترین مانیتور 19 اینچ در بازار است. من 2 عدد از آن خریده و برای 3 هفته است که به صورت 2 مانیتوره استفاده می کیم. کیفیت و قیافه آن به قیمتش بسیار مناسب بوده و برای فیلم دیدن بسیار مناسب است. دقت کنید صفحه آن واید بوده و دارای رزلوشن ماکزیمم 1440*900 است. لذا برای بازی خای با رزولوشن بالا چندان مناسب نیست. تنها نکته منفی که من مشاهده کردم, افت وحشتناک و غیر قابل قبول کیفیت تصویر در صورت استفاده از کابل دی.وی.آی بود که من سردر نیاوردم. ملی با کابل آنالوگ و مبدل تصویری عالی دارد. (هنوز وقت نکردم به نمایندگی زنگ بزنم!) به هر حال خرید بسیار عالی و به صرفه ای است. آن را به شما پیشنهاد می کنم.
اينم لينكش: GO

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا من امروز مانیتور را گرفتم واقعا مانیتور عالی هستش و نسبت به قیمتش فوق العاده ست من این مانیتور را به همه اونهایی که دنبال مانیتور واید هستند و هزینه زیادی هم نمی خواند بدهند . ذز ضمن سرعت سرعت پاسخگویی تصویرش هم 4ms هستش .:)
این هم چند تا عکس از این مانیتور :
ls19hawcsq_l1.jpg

00296593.jpg

l_00000899.jpg

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا ايشالا كه مباركت باشه.
فقط يه لطف كن و تجربه كاري تو با اون اينجا بنويس و اگه احيانا نقطه ضعف يا قوتي داره بگو كه ما هم يه چيزي دستمون بياد. ممنون .

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
من یه توضیحی خدمت آقایون در رابطه 940BW و Farasoo FLD-1950w بدم.

راستش این فراسو هه رو من پسر خالم داره و باید بگم با اینکه 30 تومن اختلاف قیمت داره ولی فرق این دوتا بسیار بسیار بیشتر از این رقمه.

اول اینکه 940BW دارای HDCP هست ولی فراسو نه و کلا صد درصد میشه گفت 940BW برتری محسوسی داره.

اینم مشخصات دو مانیتور:

مشخصات:
Model 940BW
Viewable area 19”
Pixel Pitch (mm) 0.285
Brightness (cd/x33a1), Typical) 300 cd/m2
Contrast 500:1(H)
Viewing Angle (H/V) 160°/160°
Response Time (ms, Typical) 4 (GTG)
Horizontal Frequency (kHz) 30~81
Vertical Frequency (kHz) 56~75
Maximum Resolution Type 1440 x 900
Color Supported 16.2 Million
Input Video Signal Analog RGB, DVI Digital Link: TMDS
Sync Type Seperate H/V, Composite, SOG
Input Connectors 15 pin D-sub, DVI-D
Plug & Play DDC 2B
Mac Compatibility Yes
On Mode 42 watt (max)
DPMS Mode < 2 watts
Power Type Built-in
Wall-mount VESA 75
Trade Compliance TCO ’03
cabinet Color Black
Weight (lbs.) 9.3
Special Features Ultra narrow bezel, Magic Bright2, MagicTune

لینک مشخصات FLD-1950w:

http://www.farassoo.com/iran/product/monitor/x50.htm

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
آقا ايشالا كه مباركت باشه.
فقط يه لطف كن و تجربه كاري تو با اون اينجا بنويس و اگه احيانا نقطه ضعف يا قوتي داره بگو كه ما هم يه چيزي دستمون بياد. ممنون .

دوست عزیز یکی از نقاط قوت این مانیتور داشتن HDCP هست که هیچ مانیتوری با این قیمت فاقد چنین توانایی ای هست.

بدترین نقطه ضعفش هم کنتراست عمودی اش هست که خیلی وحشتناکه به طوری که اگه یه خرده سرت بالا یا پایین بره تصویر تاریک میشه ولی اگه مثلا چند نفری بشینید فیلم ببینید مشکلی نداره.

این هم به تدریج آدم عادت میکنه.

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام دوستان من 940bwگرفتم البته با راهنماییهای اقا طاهر من که خودم شاخ در اوردم فوق العاده هستش هر کسی این مانیتور رو نگیره سرش کلاه رفته هم قیمتش مناسبه هم اینکه میتونی با یه کابل هم پلی استیشن 3 رو وصل کنی هم ایکس باکس اگر هم مشکلی دارین به اقا طاهر بگین چون واقعلا اطلاعاتش خوبه

havasi2006

کاربر سایت
Mar 7, 2006
21
سلام .

منم تقریبا ً سه ماهه که 940bw دارم .
در کل از مانیتو راضی هستم .

جدا از تمام مزایایی که داره ( قیمت ، HDCP ) سه تا مشکل داره :
1- ارتفاع مانیتور رو نمی شه تغییر دارد ( من جعبه ی خودش رو گذاشتم زیرش ) .
2- کنتراست نسبتاً کمی داره .
3- توی محیط تاریک و وقتی که می خواد یه صفحه ی تاریک رو نشون بده یه مقدار روشنایی در قسمت بالا و ÷ایین مانیتور ایجاد می شه . البته زیاد محسوس نیست .

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
خوبه تايپك يه تكوني خورد! نه من منظورم كلا تو كيفيت ايندو بود( فراسو - سامسونگ)، ميخواستم بدونم اونايي كه دارن كدومو پيشنهاد ميدن. چون ميدونين كه از مشخصات تا عمل كلي فاصله است!

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
خوبه تايپك يه تكوني خورد! نه من منظورم كلا تو كيفيت ايندو بود( فراسو - سامسونگ)، ميخواستم بدونم اونايي كه دارن كدومو پيشنهاد ميدن. چون ميدونين كه از مشخصات تا عمل كلي فاصله است!
من پيشنهاد ميكنم viewsonic 1912wb رو هم برسي كنيد. من ازش خيلي راضيم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر