روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون من خوام واسه تابستون بگیرم تا اون موقع فکر کنم قیمتا بیاد پایین تر.
میگم آقا پدرام خیلی فعال شدینا مخصوصا تو بخش x360:tick:

ممنون لطف دارید.

تابستون هم زمان خوبیه برای خرید مانیتور.اما به شرط این که مثل 206Bw نسلشون برکنده نشه توی ایران.الان 206Bw به زور پیدا میشه.من تا الان فقط دیدم Reza-Sony یدونه ازش داره.هر جا پرسیدم نداشتن و گفتن تولیدش متوقف شده.

کسی نمیدونه من ای مانیتور Lg M228wa رو کجا میتونم پیدا کنم؟

دوست عزیز این مانیتوری که می خواید رو مادایران وارد کرده و خوشبختانه ساخت کشور کره جنوبی هم هست : http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?ID=99#

از همون سایت مادایران می تونید خرید کنید.می تونید نمایندگی های مادایران رو هم پیدا کنید و ازشون یا بخرید یا سفارش بدید براتون بیارن.

خوش شانسی خداییش.چون مانیتور خوشگل و کاملیه.دیگه مخصوص Game هم هست. :love:

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
دوستان من میخوام 2232 بگیرم فقط فرق این Bw با Gw چیه؟تو همین رنج قیمت 420 تومن بهترین انتخاب همینه؟2232 این امکانو داره که با یک دگمه از رو ورودی Vga به Dvi سوییچ کنه یا نه؟چون میخوام 360 رو به Dvi وصل کنم کامپیوتر رو هم به Vga

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
دوستان من میخوام 2232 بگیرم فقط فرق این Bw با Gw چیه؟
GW فکر نکنم بتونی پیدا کنی فرقشم اینه مثل LCD های laptop ضد تابش نور خورشید , در کل تنها فرقشون همینه
آخرین قیمت هم از 2232BW که دارم 380 تومن در ارزونترین حالت 400 هم حداکثر قیمتش هست

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
ممنون لطف دارید.

تابستون هم زمان خوبیه برای خرید مانیتور.اما به شرط این که مثل 206Bw نسلشون برکنده نشه توی ایران.الان 206Bw به زور پیدا میشه.من تا الان فقط دیدم Reza-Sony یدونه ازش داره.هر جا پرسیدم نداشتن و گفتن تولیدش متوقف شده.

دوست عزیز این مانیتوری که می خواید رو مادایران وارد کرده و خوشبختانه ساخت کشور کره جنوبی هم هست : http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?ID=99#

از همون سایت مادایران می تونید خرید کنید.می تونید نمایندگی های مادایران رو هم پیدا کنید و ازشون یا بخرید یا سفارش بدید براتون بیارن.

خوش شانسی خداییش.چون مانیتور خوشگل و کاملیه.دیگه مخصوص Game هم هست. :love:

ممنون...منم خیلی تعریفشو شنیدم اما هر چی اینترنتو بالا پائین میکنم که یه شماره تلفن از یه نمایندگی ماد ایران پیدا کنم به جائی نمیرسم...
ظاهرا مادایران فعلا موجود نداره...

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
دوستان من میخوام 2232 بگیرم فقط فرق این Bw با Gw چیه؟تو همین رنج قیمت 420 تومن بهترین انتخاب همینه؟2232 این امکانو داره که با یک دگمه از رو ورودی Vga به Dvi سوییچ کنه یا نه؟چون میخوام 360 رو به Dvi وصل کنم کامپیوتر رو هم به Vga

آره آقا سویچ که می کنه. یه دکمه داره به اسم source میزنی سویچ می کنه البته من 2032 دارم اینجوریه.(از فروشنده این مطلبو پرسیدم خیلی با قاطعیت گفت : نههههههههه نمیشه که!!!:laughing: واقعا با معلومات هستن این فروشنده های ایران) 2232 هم حتما اینجوریه دیگه. gw هم نمایندگی سامسونگ طبقه اول علاالدین داره. قیمتم همون حولو حوشه 420 هست.

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
تصویری که از Xbox 360 از طریق کابل HDMI to DVI روی مانیتور میگیریم کیفیت بالاتری داره یا تصویری که از طریق کابل Component روی همون مانیتور میگیریم؟؟؟؟

مانیتور مفروض: LG M228WA

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
تصویری که از Xbox 360 از طریق کابل HDMI to DVI روی مانیتور میگیریم کیفیت بالاتری داره یا تصویری که از طریق کابل Component روی همون مانیتور میگیریم؟؟؟؟

مانیتور مفروض: LG M228WA

100% مطمئن باش با کابل HDMI TO DVI کیفیت خیلی عالی ای رو میگیری.

این مانیتور LG M228WA ماتنیتور خیلی توپیه.دقیقا زدی به هدف.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
360 با کابل HDMI 2 DVI میتونی وصل کنی ! البته اگه کنسولت HDMI دار باشه
در غیر این صورت باید با کابل VGA وصل کنی
من VGA 7300 GS گرفتم توش تبدیل VGA 2 DVI بود.برا همین میخوام 360 رو با کابل VGA به DVI وصل کنم.ممنون جواب سوالمو گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر