روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

خوب من تا 2-3 هفته دیگه 100% یه مانیتور 20 اینچ به بالا میگیرم.خودم بین 226Bw و 2232Bw موندم.البته خوب همه میگن 2232Bw بهتره.خواستم ببینم کسایی که دارن راضی هستن و پیشنهادشون چیه؟
فرق آنچناني با هم ندارند ، اما 2232 به نظر من زيباتره
من می خوام یکی از اینارو بگیرم
lg l226wtq
samsung 226bw
یه سوال دارم میشه ps2 رو به اینا وصل کرد؟
تو شهرمون سامسونگه رو میده 410
LG 226 ، Samsung 226، Samsung 2232 اينا از نظر تصوير تفاوتي محسوسي ندارن و تفاوتشون خيلي كمه
البته LG يكم ارزونتره اما قيافه نداره ، در كل من 2232 رو پيشنهاد ميكنم ، من خودم 380 خريدم

منم در شرف خریدنم. ولی تو یه چیز موندم دلم می خواد یه 22 اینچی بگیرم که ورودی component یا composite هم داشته باشه قیمتشم حدودای 226bw و 2232bw و h226wtq باشه.دوستان چه مدلایی پیشنهاد می دن؟

بعضی از مانیتورها دارای ورودیهای DVI, VGA, S-Video, Composite, Component میباشند که شما از طریق ورودی Component میتوانید XboX360 و از طریق ورودی Composite میتوانید PS2 را به آن وصل کنید و لذت ببرید.
مانیتور SAMSUNG 215TW از جمله آن مانیتورهاست که من یک دستگاه از آن را دارم و استفاده میکنم:love:
اطلاعات بیشتر:
http://www.widescreengamingforum.com/wiki/index.php/Samsung_215TW[/QUOTE]

محصولات Lg اصلش برای کره جنوبی هست.اما مانیتور هاش اکثرا اونایی که وارد ایران میشه ساخت مالزی،اندونزی و در بعضی موارد هم تولید خود ایران هست.
سامسونگ بگیری بهتر نیست ؟

محصولات Lg اصلش برای کره جنوبی هست.اما مانیتور هاش اکثرا اونایی که وارد ایران میشه ساخت مالزی،اندونزی و در بعضی موارد هم تولید خود ایران هست.
سامسونگ بگیری بهتر نیست ؟

نمی دونم خودمم موندم آخه این مدل الجی کنتراستش 5000ه یه کم ارزونترم هست.اصلا من شرکت زیاد برام مهم نیست،خارج از این حرفا من دلم می خواست مانیتورم ویژگیهاش عین l226wtq و samsung 226 bw باشه ولی component هم بخوره ولی با این رنج قیمت پیدا نمیشه.:(

نمی دونم خودمم موندم آخه این مدل الجی کنتراستش 5000ه یه کم ارزونترم هست.اصلا من شرکت زیاد برام مهم نیست،خارج از این حرفا من دلم می خواست مانیتورم ویژگیهاش عین l226wtq و samsung 226 bw باشه ولی component هم بخوره ولی با این رنج قیمت پیدا نمیشه.:(

مگه کنتراست 5000:1 چقدر خفن تر از 3000:1 هست ؟ بخدا اصلا به چشم نمی تونی تشخیص بدی.
هر ارزونی بی علت نیست هر گرونی هم بی حکمت نیست.منم می خوام برای XBox 360 یه مانیتور بخرم که با کمک بچه ها 2232Bw سامسونگ رو انتخاب کردم.

نه LG هم كنتراستش 3000:1 ـه من كه خودم ديدم چند تا از سايتهاي معتبر كه اين مانيتورو تست كرده بودند كنتراستشو 3000:1 اعلام كردند ولي تو سايت خود ماديران 5000:1 زده (كه نيست) !! تازه اگه هم باشه فرقي نميكنه!

حالا شما چه اصراري داري ، با كابل VGA و اگه كنسولت از اين HDMI دارها باشه با كابل HDMI 2 DVI ميتوني وصل كني با Component فرقي نداره كيفيتش!
PS2 هم اگه وصل بشه ( كه نميدونم ميشه يا نه) ، كيفيتش رو اين مانيتورا خوب نميشه!

دوستان بنظرتون اين مدل فراسو خوبه ؟!
tabas.jpg

مدل FARASSOO - 22" - 2260W Tabas هست. راسيتش من كه تعريفشو زياد شنيدم . Spesecifiction رو كه خوندم نسبت به قيمت الانش واقعا عالي بود.
الان تو رايان سبا قيمتش رو 348.000 تومن زده كه از بقيه مانيتورها ارزون تر هست.
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=2308
ميخواستم بدونم ايا اين مانيتور HDCP داره يا نه ؟ كسي اون رو داره ؟ كيفيتش چه جوري هست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or