روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
سلام
من یه مانیتور SAMSUNG SN1943 دارم .وقتی کابل VGA HD AV cable رو بش وصل میکنم تصویر کدر میشه
میخواستم بپرسم ممکنه که این کابل رزولیشن 1360در 768 رو ساپورت نکنه؟ اگه میکنه پس علت کدر و تار بودن تصویر چیه؟
ممنون از پاسخ دوستان:d

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
من یه مانیتور SAMSUNG SN1943 دارم .وقتی کابل VGA HD AV cable رو بش وصل میکنم تصویر کدر میشه !
میخواستم بپرسم ممکنه که این کابل رزولیشن 1360در 768 رو ساپورت میکنه یا نه اگه میکنه پس علت کدر و تار بودن تصویر چیه؟
ممنون از پاسخ دوستان:d
علتش پایین بودن کیفیت کابل vga است که رو pc هم مشهوده ولی چون ریزولیشن در کامپیوتر کیفیت بالایی داره کمتر متوجه میشید ولی رو 360 با کابل hdmi و ریزولشن 1080p باز هم کیفیت تصویر مثل 1080p خود pc نمیشه و کاریشم نمیشه کرد این مانیتور شما اگه hdmi داره با اون امتهان کن که خیلی کیفیتت بهتر میشه وگرنه یه کابل hdmi تهیه کن یه تبدیل برای کابل vga بگیر به hdmi 360 وصل کن البته من خودم این روشو تست نکردم در کل کاریش نمیشه کرد
موفق باشی

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
اگه با کابل hdmi تبدیل زدی با یک کابل hdmi دیگه تست کن ولی اگه به کابل dvi تبدیل زدی احتمالا پورت hdmi دستگات مشکل پیدا کرده
به کابل dvi تبدیل زدم از کابل کومپوزیت هم زمان برای صدا استفاده کردم تصویر ابتدا پلک میزد بعدش دیگه پورت hd تصویر نداد البته دسگاه با کومپوننت تصویر میده ممکنه پورت hdسوخته باشه اصلا تعمیر شدنی هست

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بهترین مانیتور

سلام دوستان . در حال حاضر یه مانیتور خوب با رزولوشن 1920 در 1080 چه پیشنهاد میکنید ؟
اگه مانیتور 3 بعدی بگیرم ، ایکس باکس هم بازی 3 بعدی ساپورت میکنه ؟

3Doors Down

کاربر سایت
Sep 22, 2010
56
سلام به دوستان عزیز من یک مانیتور lg flatron w2052s دارم که فقط خروجیه vga داره و میخواستم برای اتصال به ایکس باکس ازش استفاده کنم کابل مخصوصشم که vga هستو گرفتم ولی کیفیت زیاد جالب نبود! ایا کابل hd to vga برای این کار مناسبه؟صداشو چه باید کرد؟کیفیت چه قدر فرق میکنه؟

go_vahid_go

کاربر سایت
Jul 18, 2008
83
سلام دوستان من میخواستم یه xbox 360 arcade بخرم . یه سوالی داشتم :
دستگاه رو با کابل HDMI میشه به مانیتور کامپیتور وصل کرد ؟ خود مانیتور ورودی HDMI داره
اگر میشه : مانیتور 23 ایچ WIDE هست . این wide بودنش مشکل ایجاد نمی کنه ؟
مدل مانیتور : samsung syncmaster s23a360h plus

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام دوستان من میخواستم یه xbox 360 arcade بخرم . یه سوالی داشتم :
دستگاه رو با کابل HDMI میشه به مانیتور کامپیتور وصل کرد ؟ خود مانیتور ورودی HDMI داره
اگر میشه : مانیتور 23 ایچ WIDE هست . این wide بودنش مشکل ایجاد نمی کنه ؟
مدل مانیتور : samsung syncmaster s23a360h plus
سلام دوست من بله میشه کنسول رو با hdmi به مانیتور وصل کرد ... اما این مانیتوری که گفتین hdmi نداره اما خوب dvi داره مشکلی نیست یه تبدیل hdmi به dvi بگیرید از این طریق هم میتونید کنسولتون رو به مانیتور وصل کنید ، واید بودن تصویر هم هیچ مشکلی نداره خیالت راحت

go_vahid_go

کاربر سایت
Jul 18, 2008
83
سلام دوست من بله میشه کنسول رو با hdmi به مانیتور وصل کرد ... اما این مانیتوری که گفتین hdmi نداره اما خوب dvi داره مشکلی نیست یه تبدیل hdmi به dvi بگیرید از این طریق هم میتونید کنسولتون رو به مانیتور وصل کنید ، واید بودن تصویر هم هیچ مشکلی نداره خیالت راحت

ممنون بابت پاسخ فقط یه نکته این که HDMI داره و الان pc رو با کابل hdmi به مانیتور وصل کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر