روش از بین بردن ویروس Folder Option

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام
به احتمال زیاد تا به حال تعداد زیادی از شما به این ویروس مخوف دچار شده اید و پس از مدتی مجبور شدید به علت از بین رفتن Folder Option ویندوزتون رو پاک کنید و کلی از وقتتون صرف نصب مجدد ویندوز و برنامه های لازمتون کنید!

این هم از راه حل: ابتدا شما باید کامپیوترتون رو ویروس گیری کنید سپس این کار رو انجام بدید

اگه ویروسی چیزی شناخته نشد از دوباره بعد از اینکه کامپیوترتون روشن کردید Folder Option از بین میره! و شما باید از دوباره همین مراحل رو انجام بدید.

<-Run -> Type gpedit.msc
Then:
User Configuration ->Administrative Templates --> Windows Components --> Windows Explorer-> Removes the Folder Options menu item from the Tools menu.
Right click:
Properties –> Disable ->Apply

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام
به احتمال زیاد تا به حال تعداد زیادی از شما به این ویروس مخوف دچار شده اید و پس از مدتی مجبور شدید به علت از بین رفتن Folder Option ویندوزتون رو پاک کنید و کلی از وقتتون صرف نصب مجدد ویندوز و برنامه های لازمتون کنید!

این هم از راه حل: ابتدا شما باید کامپیوترتون رو ویروس گیری کنید سپس این کار رو انجام بدید

اگه ویروسی چیزی شناخته نشد از دوباره بعد از اینکه کامپیوترتون روشن کردید Folder Option از بین میره! و شما باید از دوباره همین مراحل رو انجام بدید.

<-Run -> Type gpedit.msc
Then:
User Configuration ->Administrative Templates --> Windows Components --> Windows Explorer-> Removes the Folder Options menu item from the Tools menu.
Right click:
Properties –> Disable ->Apply

دوست عزیز, دست شما درد نکنه, ولی...
1- حذف folder option یه ویروس نیست, روشی است که بسیاری از مالور ها برای پنهان کردن خود استفاده می کنند.
2- به نظر من روش شما کامل نیست, مشکل دیگری که در این مواقع پیش می آید این است که مالور با تغییراتی که در رجیستری می دهد باعث می شود نتوانید show hidden files and folders را فعال کنید.
موفق باشی.

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
ممنون
ولی بنده خودم امتحانش کردم جواب هم داد.
در ضمن مالورها دیگخ چی هستند؟! میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟!

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
ممنون
ولی بنده خودم امتحانش کردم جواب هم داد.
در ضمن مالورها دیگخ چی هستند؟! میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟!
malware عنوان کلی برنامه های مخرب است که شامل ویروسها, تروجان ها و کرم ها وبرنامه های مخرب دیگر می شود.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
- به نظر من روش شما کامل نیست, مشکل دیگری که در این مواقع پیش می آید این است که مالور با تغییراتی که در رجیستری می دهد باعث می شود نتوانید show hidden files and folders را فعال کنید.

درسته كامل نيست. كاملش اینه:

Click Start > Run
Type regedit
Click OK

Restore the following registry entries to their original values, if required:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\"Hidden" = "2" HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\"HideFileExt" = "2" HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\"ShowSuperHidden" = "2" HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\"Nofolderoptions" = "1" HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer\"Nofolderoptions" = "1"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر