رمز و ترينر بازي ها

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
کد تقلب !!!

سلام
اول تشکر کنم از دوستانی که دنبال اون بازی گشتند هر چند که پیدا نشد ولی می دونم خدایی اون بازی ها هیچ جای اینترنت نبود من خودم همه رو گشتم
بازم با 2 تا بازی اومدم که می خواستم اگه زحمتی نیست برام پیداش کنید
اولی بازی The Punisher هستش که این رو هنوز خودم دنبالش نگشتم اگر کسی کد تقلبش رو داره بزاره
دومی هم بازی Max Payne هستش البته ورژن 2 The Fall Of Max Payne
این دومی رو من دنبالش گشتم یه کد هم پیدا کردم ولی میگه کلید ~ رو بزنید بعد کد ها رو بنویسید من هر چقدر این کلید رو زدم هیچ اتفاقی نیفتاد لینکش رو می ذارم نگاه کنید شاید کار دیگه ای هم باید می کردم که نکردم
http://cheats.ru/english/pc/m/maxpayne2/cheats.php
اگر پیدا کنید ممنون میشم
مرسی از همه ی دوستانی که زحمت می کشند
فعلا :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
اول تشکر کنم از دوستانی که دنبال اون بازی گشتند هر چند که پیدا نشد ولی می دونم خدایی اون بازی ها هیچ جای اینترنت نبود من خودم همه رو گشتم
بازم با 2 تا بازی اومدم که می خواستم اگه زحمتی نیست برام پیداش کنید
اولی بازی The Punisher هستش که این رو هنوز خودم دنبالش نگشتم اگر کسی کد تقلبش رو داره بزاره
دومی هم بازی Max Payne هستش البته ورژن 2 The Fall Of Max Payne
این دومی رو من دنبالش گشتم یه کد هم پیدا کردم ولی میگه کلید ~ رو بزنید بعد کد ها رو بنویسید من هر چقدر این کلید رو زدم هیچ اتفاقی نیفتاد لینکش رو می ذارم نگاه کنید شاید کار دیگه ای هم باید می کردم که نکردم
http://cheats.ru/english/pc/m/maxpayne2/cheats.php
اگر پیدا کنید ممنون میشم
مرسی از همه ی دوستانی که زحمت می کشند
فعلا :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

The Punisher

چیت

ترینر

واسه اکتیو کردن چیتmax payne 2 باید اول اینکار رو بکنید:

Activate Cheats
To get access to the game console, you need to start maxpayne2.exe with the command line parameter "-developer". Once you have the game running in developer mode, you get access to the game console with [~]. Example: C:\maxpayne2\maxpayne2.exe -developer

ترینر

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
کد تقلب !!!

The Punisher

چیت

ترینر

واسه اکتیو کردن چیتmax payne 2 باید اول اینکار رو بکنید:

Activate Cheats
To get access to the game console, you need to start maxpayne2.exe with the command line parameter "-developer". Once you have the game running in developer mode, you get access to the game console with [~]. Example: C:\maxpayne2\maxpayne2.exe -developer

ترینر

سلام
مرسی از اینکه برام پیداش کردی
کد پانیشر رو زدم نمی دونم کار کرد یا نه تا اینجاش ساده بوده اتفاقی پیش نیومده امیدوارم که کار کنه ترینرش رو هم هنوز امتحان نکردم

اما مکس پین
ترینرش فکر می کنم این نباشه چون وقتی توی بازی میری و می خواهی از ترینرش استفاده کنی مثلا باید کلید U رو بزنی ولی وقتی می زنی قفل می کنه و از بازی میاد بیرون
کدهاش رو هم من این قسمت خارجیش رو متوجه نشدم اگه میشه یه طوری ترجمش کنید که چه کار باید کرد چون خارجیش رو توی سایت دیده بودم ولی نفهمیدم میگه چه کار کنید
بازم مرسی از اینکه انجام دادید
فعلا
:love::love::love::love::love::love::love:

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
سلام
ببخشید من بازم برگشتم
دوستان کد مکس پین رو پیدا کردم
میذارم که اگر کسی بعد خواست باشه :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
این مسیر رو دنبال کنید
Start Menu > Run
در کادر باز شده بنویسید CMD و بعد از ورود به پنجره Comment Prompt به مسیری که بازی رو در اون نصب کردید برید و اونجا بنویسید Max Payne 2.exe -developer بعد از چند لحظه شما وارد بازی مشوید
داخل بازی کلید ~ رو که زیر کلید Esc واقع شده بزنید یک محلی برای تایپ کد ها پایین صفحه باز میشه که می تونید کد های زیر رو اونجا وارد کنید

Clear console window clear or clr God mode, all weapons, health, unlimited ammo coderEnable God modegod Disable God modemortal Bullettimegetbullettime Quit gamequitView framerateshowfps View extended framerateshowextendedfps 1000 healthgethealth 1000 Painkillersgetpainkillers Beretta with 1000 ammogetberetta Colt Commando with 1000 ammogetcoltcommando Desert Eagle with 1000 ammogetdeserteagle Dragunov with 1000 ammogetdragunov Ingram with 1000 ammogetingram Kalashnikov with 1000 ammogetkalashnikov Molotov cocktail with 1000 ammogetmolotov MP5 with 1000 ammogetmp5 Pump shotgun with 1000 ammogetpumpshotgun Sawed-off shotgun with 1000 ammogetsawedshotgun Sniper riflewith 1000 ammogetsniper Striker gun with 1000 ammogetstriker All weaponsgetallweapons Unlock story line part 1getgraphicsnovelpart1 Unlock story line part 2getgraphicsnovelpart2 Unlock story line part 3getgraphicsnovelpart3 Jump 10 highjump10 Jump 20 highjump20 Jump 30 highjump30 Enable HUDshowhud Show all console commandshelp

بعد می تونید بازی رو Save کنید و از بازی بیرون بیایید و از این به بعد که به طور معمولی هم وارد بازی میشید بازم اون کد ها کار می کنه
امیدوارم که به دردتون خورده باشه
فعلا
:love::love::love::love::love::love:

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
مهسا خانم اول كه متشكرم اما اين روش باز هم بايد بازي كنيم كه موارد قفل شده اش باز شود ميخواهم اگه بشه با كد يا تقلب همه را باز كنه ممنون ميشم كمك كنيد.

خواهش میکنم.اما من هر جا گشتم فقط همین Unlockable ها بود.
مثلا اینم از گیم اسپاته:
http://www.gamespot.com/xbox360/action/smackdownvsraw2007/hints.html?mode=all
306.gif

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
اين بازي SvR 2007 رمز و کد تقلب نداره. مگر گيم شارک و گيم بريکير و امثال اينها!
بنابراين بهتره به 2 لينک زير يه سري بزني تا شايد بتوني به اين طريق جايزه ها و اظافات مختلف بازي رو آزاد کني:
http://www.cmgsccc.com/codes.php?do=view&id=5880
http://us.codejunkies.com/codes_show.asp?rf=0&c=US&cr=USD&cs=$&r=0&l=1&g=13634016&p=13
منبع 2 لينک بالا: http://www.gamewinners.com/gameshark.php?game=blp2wwesmackdownvsraw2007.htm

البته بگم اينايي هم که من گذاشتم خيلي دقيق نيستن ولي راهي به جز متوسل شدن به اين سايتها هم وجود نداره! (چون خيليهاشون همش آدم رو به همديگه پاس کاري ميکنن!)

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
میبخشید من باید کجا این کدهارو وارد کنم:confused:(اصلا کودومو باید بنویسم:confused:-کدوم مال پول هست؟-)

من گشتم.فقط همین Unlockable ها بودن.چیت کد نبود.کارشون هم اینه که مثلا برای اینکه فلان قسمت unlock بشه باید فلان کار رو بکنید.(همون لیستی که دیدین)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر