رمز و ترينر بازي ها

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام کسی رمز این residents evil 4 را داره من هرچی گشتم نبود حتی المقدور (:))یک راه برای اینکه بشه پول زیاد بدست آورد بگین آخه من تا الان نتونستم یک تفنگ باحال بخرم مثل دوشکا

nazi_love_2050

کاربر سایت
Dec 18, 2006
3
دوستان عزیزی سلام
امید وارم در تمام لحضات زندگی موفق باشید
لطفا کد تقلب یا ترفند بازی Dark Crusade را برایم به ادرس nazi_love_2050@yahoo.com برایم ارسال یا در همین سایت بگذارید
با کمال احترام و تشکر :blushing: :blushing: :blushing: :love: :love: :love: :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین

mehdi-1

کاربر سایت
Dec 21, 2006
3
سلام دوستان من. من رمز و سریال نامبر یاهمان cd-key وترینر بازی تفنگداران دریایی را میخواستم که اسم خارجی بازی هست soldren secret war متشکرم

mehdi-1

کاربر سایت
Dec 21, 2006
3
من نتونستم از سایتهایی که بردیا برام گذاشته بود سریال بازی را پیدا کنم لطفاٌ هرکس که سریال یا cd-key بازی تفنگداران دریایی را دارد برای من بنویسد با تشکر . اسم خارجی بازی هست soldren secret war

mehdi-1

کاربر سایت
Dec 21, 2006
3
من نتونستم از سایتهایی که فرستادی سریل نامبر ها را پیدا کنم
امیدوارم سریال بازی تفنگداران دریایی را که نام خارجی آن هست soldren secret war را به ایمیل من mehdi_eng63@yahoo.com ارسال کنی متشکرم.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
آقا سلام کسی رمز این residents evil 4 را داره من هرچی گشتم نبود حتی المقدور (:))یک راه برای اینکه بشه پول زیاد بدست آورد بگین آخه من تا الان نتونستم یک تفنگ باحال بخرم مثل دوشکا

بهترین راه اینه که شما یه DVD eploder بخری یه چیزی تو مایه های ترینر ولی برای ps2 و بعد میتونی کد های اکثر بازیها رو از این سایت بگیری www.xploder.net و تو اون دی وی دی وارد کنی و بعد بازی کنی کد اکثر بازیها رو داره و فکر کنم RE4 هم توش باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر