رمز ، كد يا ترينر براي silent hill 1

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
سلام بچه ها
كسي رمزي ترينري چيزي براي silent hill 1 داره ؟
تازه از بازي هاي ارشيويم پيداش كردم و دارم بازيش مي كنم اما خيلي كنترلش سخته . ادم زود ميميره ...
اگه كد تقلب ، رمز ، ترينر هر چي داشتين بدين ممنون مي شم
از قبل ...:smile:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
دكتر جون سلام ...
اينايي كه گفتي زير ديپلمش چي ميشه ؟:cheesygri
دارم رو پي سي بازي مي كنم . فكر مي كنم شبيه ساز ps1 باشه چون وقتي Esc مي زني بدون هيچ سوالي از بازي مي پره بيرون ....
يه چيزي هم داخل پوشه هست به نام ePSXe كه آيكن دسته پلي داره ...
من رمز يا ترينر مي خوام كه اين باباي داخل بازي هي زرپ و زرپ نمي ره . اگه مي شه گيم شارك رو روي همين ورژن تبديل شده هم اجرا كرد كه خب بده ممنون مي شم ... اگه نه كه دكتر جون دستم به دامنت ...:blushing:
ريجن رو هم نمي دونم از كجا بايد بفهمم .
http://tohfe.persiangig.com/files.JPG
اينا فايل هاي داخل بازي هستن . اگرم وقتي بازي در حال اجراست Alt+Tab بزني بياي تو ويندوز دوباره برگردي توي بازي ديگه صفحه سياه مي شه و هيچي نشون نمي ده . به همين دليل نمي شه از برنامه اي كه معرفي كردي استفاده كنم ....
مرسي بابت كمكي كه مي كني ...

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
خوب اینطور که معلومه، این بازی PS1 هست که با شبیه ساز اجرا میشه!

آرشام جان، اینو بگم که استفاده از چیت برای این بازی، نیاز به عبور از هفت خوان رستم داره :D
اگه واقعا میخوای از چیت استفاده کنی بگو که دنبالشو بگیریم اگه نه بی خیال شو :D

برای قدم اول، اون فایلی که به نام Data هست(فایل ایمیج) رو با یه نرم افزار درایو مجازی یا یه برنامه ویرایش فایل های ایمیج باز کن و ازش برام یه عکس بگیر تا بگم بازیت چه ریجنی هست ;)

ویرایش:
دو تا چیز رو فراموش کردم بگم

1. من متاسفانه بازی رو ندارم که بخوام خودم برات ترینر بسازم :D
  2. وقتی با Alt+tab میای تو ویندوز، و وفتی برگشتی و اون صفحه سیاه رو دیدی، Esc رو بزن و از منوی Run گزینه Continue رو بزن تا بازی ادامه پیدا کنه ;)

آخرین ویرایش:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
سلام دكتر
در مورد منوي Run واقعا ممنون ...
فايل data.iso رو بازش كردم اينا داخلش بود ...
خيلي كار مي بره چيت نوشتن براش ؟ فقط يه چيت باشه كركتر نقش اول هي نميره الكي همين كافيه دكتر ....
جبران مي كنم ...:blushing:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام دكتر
در مورد منوي Run واقعا ممنون ...
فايل data.iso رو بازش كردم اينا داخلش بود ...
خيلي كار مي بره چيت نوشتن براش ؟ فقط يه چيت باشه كركتر نقش اول هي نميره الكي همين كافيه دكتر ....
جبران مي كنم ...:blushing:

سلام
راستش آرشام جان همونطور که گفتم چون من بازی رو ندارم متاسفانه نمیتونم براش چیت بسازم.

فعلا این کارارو بکن انشاالله همه چی حله:

نرم افزار PSX Emulation Cheater رو از این لینک بگیر

این نرم افزار دو قسمت نصب داره؛ یکی خود نرم افزار یکی پلاگ این ePSXe هستش که باید تو پوشه plugins کپی بشه.

وقتی که برنامه رو نصب کردی ePSXe رو باز کن، از منوی Config گزینه Video رو انتخاب کن تا پنجره مخصوص تنظیمات گرافیکی باز شه.
تو قسمت Select Video Plugin اگه گزینه پیشفرض psx emulation cheater 2.5 هست که این قسمت رو نادیده بگیر و اگه نیست گزینه ای که پیشفرض هست رو به خاطر بسپار(یا یادداشت کن) و بعد psx emulation cheater 2.5 رو انتخاب کن و روی Configure کلیک کن.
پنجره psx emulation cheater - Settings باز میشه و تو اون پنجره از تب GPU Plugin اون گزینه پیشفرضی که یادداشت کردی رو قرار بده و اوکی رو بزن.

حالا بازی رو اجرا میکنی، موقعی که بازی اجرا شد دکمه های ctrl+g رو میزنی تا برنامه PSX Emulation Cheater بیاد بالا!
تو لیستی که داره سایلنت هیل رو انتخاب میکنی، از قسمت سمت راست چیتی که میخوای انتخاب میکنی مثلا Infinite Health و روی دکمه Send Cheats to Plugin کلیک میکنی و بازیت دوباره اجرا میشه اما ایندفعه با چیت!!!

دقت کن که تو دیتابیس PEC یا همون PSX Emulation Cheater سه تا سایلنت هیل هست یکی US و یکی JAP و یکی بتا.
مشخصا بازی شما بتا نیست، پس دفعه اول US رو انتخاب کن اگه جواب داد که چه بهتر اگه جواب نداد دفعه بعد JAP رو انتخاب کن.

جدا از موضوع چیت و رمز، توصیه میکنم اگه مایلی مقالاتی که برای شبیه سازی بازی های PS1 هست رو بخونی تا بتونی بازی رو با بالاترین گرافیک ممکن و در بهترین حالت اجرا کنی.

واقعا از هک کردن PS3 سخت تر بود :)
اگه مشکلی بود همینجا مطرح کن.
موفق باشی

artin91

عضو جدید
Nov 20, 2023
1
سلام
راستش آرشام جان همونطور که گفتم چون من بازی رو ندارم متاسفانه نمیتونم براش چیت بسازم.

فعلا این کارارو بکن انشاالله همه چی حله:

نرم افزار PSX Emulation Cheater رو از این لینک بگیر

این نرم افزار دو قسمت نصب داره؛ یکی خود نرم افزار یکی پلاگ این ePSXe هستش که باید تو پوشه plugins کپی بشه.

وقتی که برنامه رو نصب کردی ePSXe رو باز کن، از منوی Config گزینه Video رو انتخاب کن تا پنجره مخصوص تنظیمات گرافیکی باز شه.
تو قسمت Select Video Plugin اگه گزینه پیشفرض psx emulation cheater 2.5 هست که این قسمت رو نادیده بگیر و اگه نیست گزینه ای که پیشفرض هست رو به خاطر بسپار(یا یادداشت کن) و بعد psx emulation cheater 2.5 رو انتخاب کن و روی Configure کلیک کن.
پنجره psx emulation cheater - Settings باز میشه و تو اون پنجره از تب GPU Plugin اون گزینه پیشفرضی که یادداشت کردی رو قرار بده و اوکی رو بزن.

حالا بازی رو اجرا میکنی، موقعی که بازی اجرا شد دکمه های ctrl+g رو میزنی تا برنامه PSX Emulation Cheater بیاد بالا!
تو لیستی که داره سایلنت هیل رو انتخاب میکنی، از قسمت سمت راست چیتی که میخوای انتخاب میکنی مثلا Infinite Health و روی دکمه Send Cheats to Plugin کلیک میکنی و بازیت دوباره اجرا میشه اما ایندفعه با چیت!!!

دقت کن که تو دیتابیس PEC یا همون PSX Emulation Cheater سه تا سایلنت هیل هست یکی US و یکی JAP و یکی بتا.
مشخصا بازی شما بتا نیست، پس دفعه اول US رو انتخاب کن اگه جواب داد که چه بهتر اگه جواب نداد دفعه بعد JAP رو انتخاب کن.

جدا از موضوع چیت و رمز، توصیه میکنم اگه مایلی مقالاتی که برای شبیه سازی بازی های PS1 هست رو بخونی تا بتونی بازی رو با بالاترین گرافیک ممکن و در بهترین حالت اجرا کنی.

واقعا از هک کردن PS3 سخت تر بود :)
اگه مشکلی بود همینجا مطرح کن.
موفق باشی
سلام ببخشید خواستم بپرسم شما چجوری ترینر میسازین و کلا چیت و اینا بلدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر