رمدی ۴ بازی جدید در دست توسعه دارد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
photo_2016-04-03_19-42-04.jpg
بنا بر اطلاعات به‌دست‌آمده، استودیو معروف فنلاندی رمدی انترتینمنت (Remedy Entertainment) در حال کار بر روی چهار پروژه است که یکی از این‌ها، عنوانی سرویس محور خواهد بود.

سر استودیو Remedy Entertainment، توسعه‌دهنده بازی‌های Alan Wake و همچنین عنوان موفق Control تا چندین ماه آینده بسیار گرم خواهد بود. اخیراً استودیو رمدی انترتینمنت گزارش مالی خود را تا انتهای ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ (دی‌ماه) را منتشر کرد و توسعه‌دهندگان بازی Control، شاهد افزایش درآمد ۵۷٪ بوده‌اند که بخش عمده آن، به خاطر سود فروش بازی Control بوده است.

رمدی انترتینمنت هم‌اکنون فاز اول بسته‌های گسترش‌دهنده بازی را کامل کرده که به استودیو اجازه می‌دهد روی چندین پروژه کار کند. بااینکه بازی Control همین چند وقت پیش بود که روانه بازار شد، مراحل ساخت چهار پروژه در استودیو Remedy Entertainment شروع‌شده است.

اولین تیم بر روی دو بسته گسترش‌دهنده بازی Control کار می‌کند که قرار است امسال منتشر شوند و دومین تیم به نظر می‌رسد که کار بر روی پروژه Crossfire را تمام کرده‌اند؛ لازم به ذکر که این پروژه، جدا از بخش کمپین Crossfire X خواهد بود. سومین تیم نیز سرخود را با پروژه Vanguard گرم کرده است که بنا گفته‌های Remedy Entertainment، یک عنوان مولتی پلیر سرویس محور خواهد بود

دو نکته در مورد پروژه Vanguard وجود دارد: یک اینکه بازی با موتور بازی‌سازی Northlight (موتور داخلی استودیو رمدی) ساخته نخواهد شد و دوم، بازی در سال ۲۰۲۰ عرضه نمیشود و بالاخره چهارمین پروژه، یک عنوان معرفی نشده که در حال حاضر در مرحله پیش از تولید قرار دارد که وقت ۲۴۸ نفر از کارمندان استودیو را خواهد گرفت.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
اطلاعات ایشون با چیزهایی که قبلا اون بابایی که گفت سونی اینارو خریده مشترکه. بخصوص این پروژه Vanguard.

کلا سونی رمدی رو بخره و AW بعدی رو تو کنفرانس های سونی ببینیم ملت دان اساسیه:D

• Like
Reactions: artour-2198

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اطلاعات كاملا همخوني داره با همون منبعني كه ميگفت پلي فايو از ايكس بوووكس سري اكس قوي تره
همون منبع خريدن رمدي از پول فروش اسپايدرمن رو تاييد كرده كه همون منبع ميگه استوديو فرست پارتي سوني براي اكس باكس بازي توسعه ميده

پيوند گودرز رو با شقايق رو تبريك بايد گفت به استناد كنندگان به اون منبع

• Smile
Reactions: g4mer

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اطلاعات ایشون با چیزهایی که قبلا اون بابایی که گفت سونی اینارو خریده مشترکه. بخصوص این پروژه Vanguard.

کلا سونی رمدی رو بخره و AW بعدی رو تو کنفرانس های سونی ببینیم ملت دان اساسیه:D
ماکان کدوم میگی انقدر زیاد شدن من اصلا یادم نمیاد کسی این حرف زده باشه میشه لینکش یا هرچی که میدونی ازش بدی ؟

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
صد البته از خدا میخوام AW باشه ولی خیلی هم دوست دارم ادامه ی QB رو بسازن ... برخلاف خیلی ها من یکی کوانتوم بریک رو دوست داشتم ...
منم خیلی با کوانتوم بریک حال کردم، برای من فرقی نداره آلن ویک 2 باشه یا کوانتوم بریک 2، هر دوش مورد انتظار هستن برام

کنترل هم هنوز بازی نکردم که نظری بدم :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
منم خیلی با کوانتوم بریک حال کردم، برای من فرقی نداره آلن ویک 2 باشه یا کوانتوم بریک 2، هر دوش مورد انتظار هستن برام

کنترل هم هنوز بازی نکردم که نظری بدم :D
Qb که ip واس ماکروسافت و ساختش توسط رمدی منطفیه!
اما Alan wake رو خیلی امیدوارم بعد خرید ip روش سزمایه گذاری بکنن که بعید سرویس محور باش(نمیدونم چرا وقتی میگن سرویس محور ناخداگاه یاد Microsoft میوفتم!! ) :D

• Like
Reactions: king of north

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
پروژه بعدی برای انتشار باید Alan Wake 2 باشه و الا خیلی از طرفدارا قهرشون میگیره . خخخ خخخ
مولتی پلیر ساخته ی رمدی هم باید چیز خیلی خوبی از آب دربیاد . خلاصه منتظریم ما

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
به شدت منتظر AW هستم ولی امیدوارم همون حس و حال نسخه اول رو بسازن با یک سری آیتم ها که ارزش بازی رو بیشتر کنه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر