ركورد جهاني گينس در ساعات بازي كردن شكسته شد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
blops2-marathon-record-top630.jpg

ركورد جهاني گينس در ساعات بازي كردن شكسته شد.

فيلمي از شكسته شدن ركورد گينس منتشر شده است كه طي آن Okan Kaya استراليايي توانسته طي هفت روز متوالي 135 ساعت Call of Duty: Black Ops 2 بازي كند.
براساس قوانين گينس بازيباز ميتواند مابين هر ساعت بازي كردن 10 دقيقه به استراحت بپردازد كه اين طور كه مشخص شده است Okan Kaya با ذخيره كردن زمان استراحتش و استفاده از آن در موقع مناسب توانسته تا ركورد جهاني گينس را بشكند.
براساس گزارشات Yahoo ركورد دار قبلي گينس فردي كانادايي بوده كه توانسته به طور مداوم 120 ساعت سري بازي هاي Resistance را بازي كند.
اين ركورد Kaya افتخاري ديگري هم براي Call of Duty: Black Ops 2 به حساب مي آيد چرا كه قبل از آن اين بازي در روز اول فروشش توانست با فروش 500 ميليون دلار ركورد تاريخ را بشكند.

منبع

آخرین ویرایش:

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
این مقدار نه. ولی باور کنید 8 سال پیش بازی Total Club Manager 2004 را 2 روز پشت سرهم ( فرض کنید از امروز صبح که خریدم و بازی کردم. به مدت 2 روز پشت سرهم بازی کردم . توی این مدت کلا روی هم رفته 3 ساعت خوابیدم. یادمه بعد از اون روز یه چیزی حدود 17 ساعت خوابیدم. یادش بخیر...
2 سال قبل هم StarCraft 2 را از بس قشنگ بود. روزی 12 ساعت بازی کردم و آخرسرهم توی 3 روز تمومش کردم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
اغلب این مدت متوالی بازی کردن آسیبهای جبران ناپذیری میتونه داشته باشه امیدوارم اتفاقاتی که قبلا سره متوالی بازی کردن افتاده بود واسه این نیوفته

هر کسی علاقه به چیزی داره که ممکنه یکی دیگه اصلا خوشش نیاد این شخص هم علاقه به شکوندن این رکورد داشته که ممکنه برای شما دیوانگی باشه اما خودش دوست داشته و باید تحسینش کرد که برای علاقش تلاش کرده نه اینکه تا قیامت براش آرزو بمونه ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این پست رو قبلاً در مورد اون آقایی که رکورد Gamerscore رو شکونده بود زدم ، برخلاف خیلی ها گفته بودم به نظرم کارش هیچ مشکلی نداره و داره لذتش رو هم میبره.
ولی این یکی به نظرم دیگه خیلی کار احمقانه ای کرده ! حالا به ما که مربوط نمیشه و دوست داشته این کارو بکنه ، ولی به خطر انداختن جونش به خاطر ثبت یه رکورد کار عاقلانه ای نیست و اگه اشتباه نکنم قبلاً هم یه چند نفری به خاطر اینکه زیاد پشت بازی نشسته بودن از این دنیا پر کشیده بودن ! :D
قیافه ـش ولی چقدر آشناست برام !! :D در حالت قبل از رکورد اصلاً ولی حالت بعدش و از نیمرخ خیلی خیلی آشناست ولی هرچی فکر میکنم یادم نمیاد کیه ! :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
ما جوونی هامون 3 هفته تموم بدون هیچ آب و غذائی پای GOAL 3 میشستیم!
اونم بدون هیچ چشم داشت و درج در سوابق تاریخی!
اصلا یک امر عادی بود برامون!
زمان ما امکانات نبود تا کسی بهمون بها بده و بگه: توجه کردی این کاره نامعقولیه؟ فکر کنم رکورد شکوندی! :d

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
واو ! عجب کاری کرده ! حالا اگه میگفت 135 ساعت انجام دادن بازیی مثل دیابلو باز جای هضم داشت ولی 135 ساعت
بازی کردن COD اصلا راه نداره ! بازیی که در چند دقیقه اولش خسته کننده میشه ! واقعا کار بزرگی کرده.
جای تحسین داره.

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
ما جوونی هامون 3 هفته تموم بدون هیچ آب و غذائی پای GOAL 3 میشستیم!
اونم بدون هیچ چشم داشت و درج در سوابق تاریخی!
اصلا یک امر عادی بود برامون!
زمان ما امکانات نبود تا کسی بهمون بها بده و بگه: توجه کردی این کاره نامعقولیه؟ فکر کنم رکورد شکوندی! :d

وای راست میگیا. تازه من برا هرکدومشون یه اسم گذاشته بودم. به یکیشون که شماره 11 بود میگفتیم شوت موزی !، به یکیشون که شماره 7 بود فرهاد مجیدی، به یکیشون شماره (10) بامزی.و یکیشون نوک مدادی! و خلاصه چشمام ار این بنده خدا هم بیشتر باد میکرد. اونوقتها از این تلویزیون رنگی 26 اینچ ها (گروندیک) که آدم را یه روزه کور میکنه داشتیم. مثل الان LED نبود که بدونید در چه ناز و نعمتی هستین. (یاد میکرو بخیر،) تازه بازی هواپیمای آتاری را دیگه هیچی نگو....تو دوران 2 سالگی هم بالای 10 ساعت گیم میزدیم. به قول بهروز وثوقی توی فیلم همسفر ((خدایا این حسو از من نگیر!!!!!))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر