رفع مشکل عدم ارتباط DNS در Xbox Live

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
سلام
یکی کمکم کنه برای من توی ip ارور میده
اصلا به dns نمی رسه

با سلام

اگر شما بدون تغییر در Network setting با این مشکل رو برو شدید اول چراغ DSL مودم , و بعد از اون حساب اکانت اینترنتتون رو چک کنید چون مشکل شما وصل نبودن به اینترنت هست و باید مشکل اتصال به اینترنت رو برطرف کنید.

موفق باشید
فریدون

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
لطفا توDnsکمک ام کنید از پارس انلاین گرفتم بازمfailedمیده

با سلام

شما پست شماره 12 همین تاپیک رو مطالعه کنید . مشکلتون حل میشه .

موفق باشید
فریدون

Victor Reznov

کاربر سایت
Jun 17, 2011
16
Live

سلام من مشکلم dns نیست مال من ارور MTU میده تا حالا هر کاری بگید کردم mtu رو چک کردم پورت NAT باز کردم (البته وقتی پورت باز کردم یه بار به لایو رفت ولی بعدش دیگه نرفت!!) لطفا یک کمکم کنه ~x( :(( :((

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
DC

سلام به همگی!
تنظیمات xbox من روی auto و تقریبا مشکلی ندارم ولی
بعضی اوقات مثلا روزی 3..4..بار که البته بستگی به کرمش داره:d وسط بازی dc میشم:((
وقتی میرم تو test ارور dns میده:-/
ازون جایی که بنده هم حرفه ای شده ام به مدت 5 دقیقه صبر کرده و دوباره بدونه هیچ مشکلی متصل میشوم:d
به ISP مربوطه هم گفتم ولی اونا گفتن هیچ غلطی نمیتونن بکنن:((:((

حالا چی کار کنم؟=((=((
دارم دیوانه مشم=))=))=))=))=))=))

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
سلام به همگی!
تنظیمات xbox من روی auto و تقریبا مشکلی ندارم ولی
بعضی اوقات مثلا روزی 3..4..بار که البته بستگی به کرمش داره:d وسط بازی dc میشم:((
وقتی میرم تو test ارور dns میده:-/
ازون جایی که بنده هم حرفه ای شده ام به مدت 5 دقیقه صبر کرده و دوباره بدونه هیچ مشکلی متصل میشوم:d
به ISP مربوطه هم گفتم ولی اونا گفتن هیچ غلطی نمیتونن بکنن:((:((

حالا چی کار کنم؟=((=((
دارم دیوانه مشم=))=))=))=))=))=))

ای بابا پس چرا کسی جواب من نمیده)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام نمیدونم این تکراری هست یا نه ولی اگه تکراری بود بعد جواب دادن پاک کنید اخه ضروریه
اقا من با کابل لن از وایرلس pc وصل کردم به ایکس باکس بهد allow sharing هم تیک زدم ولی تا مرحله ی نتورک رو میره ولی بعد ارور میده و خارج میشه لطفا کمکم کنید

---------- نوشته 10-08-2011 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 09-08-2011 در 11:09 PM ارسال شده بود ----------

مشکلم dns هست اخه از این تعجب میکنم همین 1 هفته پیش قبل اینکه اپدیت 1.91 رو بکنم بدون هیچ دستکاری عین اب خوردن وصل میشد ولی الان ارور میده جون هرکی دوست دارین کمک کنید :d دارم روانی میشم​

pourya1369

کاربر سایت
Oct 29, 2011
19
سلام....
من تمامی کارهایی که در این صفحه و صفحه قبل گفته شده را انجام دادم ولی باز هم ارور dns می ده، واقعاً داره اعصابم از پارس آنلاین بهم می ریزه...ار طریق route که جایی واسه تنظیم mtu نیست و از طریق bridge هم مشکل dns داره...زنگ زدم شرکت گفت dns بذار 91.98.98.98 و 4.2.2.3 و باز هم نشد.....

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام
من وقتی میخوام به لایو وصل بشم همون اول ارور میده ای پی ادرس اشتباه هست و وقتی دکمه وای رو میزنم اینها میاد
w:0000-000b
x:8001-600b
y:0000-0000
z:0000-0000
id:ffff-ffff
l:8015-0002
q:8007-0435
t:wired
a:0.0.0.0/0.0.0.0
g:0.0.0.0
d:0.0.0.0/0.0.0.0
لطفا راهنمایی کنید من 3 سال پیش یکبار وصل شدم و حالا دیگه نمیتونم وصل بشم
بگید که تو هر قسمت چی وارد کنم و ای دی اس الم رو چگونه تنظیم کنم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

mohamad 96

کاربر سایت
Jul 6, 2013
2
نام
mohamad
سلام داداش,برای منم mtu ارور میداد ولی مودم رو به bridge mode تغییر دادم.الان دیگه مشکل mtu ارور درست شده ولی dns حل نمیشه.همه کار کردم ولی نشد :(

- - -ویرایش - - -

سلام من مشکلم dns نیست مال من ارور MTU میده تا حالا هر کاری بگید کردم mtu رو چک کردم پورت NAT باز کردم (البته وقتی پورت باز کردم یه بار به لایو رفت ولی بعدش دیگه نرفت!!) لطفا یک کمکم کنه ~x( :(( :((
سلام داداش,برای منم mtu ارور میداد ولی مودم رو به bridge mode تغییر دادم.الان دیگه مشکل mtu ارور درست شده ولی dns حل نمیشه.همه کار کردم ولی نشد :(

- - -ویرایش - - -

سلام....
من تمامی کارهایی که در این صفحه و صفحه قبل گفته شده را انجام دادم ولی باز هم ارور dns می ده، واقعاً داره اعصابم از پارس آنلاین بهم می ریزه...ار طریق route که جایی واسه تنظیم mtu نیست و از طریق bridge هم مشکل dns داره...زنگ زدم شرکت گفت dns بذار 91.98.98.98 و 4.2.2.3 و باز هم نشد.....

واسه منم همین طوریه داداش.اعصابم داره خورد میشه.یعنی هیچ کسی اینجا بلد نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟:-/

- - -ویرایش - - -

با سلام

من فکر میکنم چند روزی که Dns های اصلی کشور مثل 217.218.127.104 و یا 89.165.0.13 که ماله نداگستر مشکل داره و درست کار نمیکنند.

من بر حسب طریقه اتصالتون سه راه رو پیشنهاد میکنم :

الف) این راه برای کسانی که از مودم های با پورت LAN استفاده میکنند و xbox360 به مودم وصل شده است.
IP مودمتون رو در اینترنت اکسپلور (به عنوان مثال http://192.168.1.1 بسته به رنج IP) وارد کنید و بعد دنبال بخش Dns در مودمتون بگردید و در اونجا وضعیت رو از حالتUse Auto discover DNS Server به حالت Use Manual discover DNS Server ببرید ( شاید عبارت انگلیسی مودم شما کمی متفاوت باشه) و در ادامه در دو جای خالی Preferred DNS Server عدد 4.2.2.4 و برای Alternate DNS Server عدد 192.9.9.3 رو وارد کنید . بعد تغییرات رو ذخیره کنید . در این حالت مودم شما تمامی بسته های ارسالی رو به دو DNS معرفی شده خواهد فرستاد.

ب) برای کسانی که از مودمهای با پورت USB استفاده میکنند و کارت شبکه کامپیوتر رو share کردند هم پیشنهاد میکنم به بخش Internet protocol در Property کارت شبکه برند و در اونجا بعد از انتخاب گزینه Internet protocol روی کلید Property کلیک کنند. در پنجره باز شده در بخش پایین پنجره گزینه دوم یعنی Use the following DNS Server رو انتخاب کنید و در ادامه در دو جای خالی Preferred DNS Server عدد 4.2.2.4 و برای Alternate DNS Server عدد 192.9.9.3 رو وارد کنید .

راه حل سوم هم که نیازی به تنظیم مودم یا کارت شبکه نداره اینه که در بخش network setting کنسول xbox، مشخصات IP رو از حالت Automatic به حالت manual ببرید و از اعداد زیر رو وارد کنید :

IP: 192.168.1.3 ( عدد آخر که در اینجا 3 در نظر گرفته شده میتونه هر عدد دیگه ای غیر از IP مودمتون باشه که اکثر مودمها در حالت عادی IP 192.168.1.1 رو دارند )
SUB: 255.255.255.0
Gateway : 192.168.1.1 ( این همون IP مودمتون هست که باید اینجا وارد کنید )
pdns : 4.2.2.4
sdns : 192.9.9.3

موفق باشید
فریدون

سلام اقا فریدون.من تمام کارهایی که گفتین رو انجام دادم ولی بازم نشد.پارس آنلاین هم که هیچی در مورد ایکس باکس نمیدونه.خود سایت xbox.com هم 10 تا راه حل گفته ولی هیچ کدومشون موثر نبوده.میشه راه نمایی کنید.اعصابم خورد شده بخدا [-o

mohamad 96

کاربر سایت
Jul 6, 2013
2
نام
mohamad
با اینکه برای کسی مهم نیست ولی خواستم اگه مثل من مشکل dns پیدا کردین کمکتون کرده باشم.من تمام راه حل های اقا فریدون(پست شماره 12) رو انجام دادم,تمام راه حل های xbox.com رو هم انجام دادم ولی بازم درست نشد.از پارس انلاین کمک خواستم ولی نتونستند کمکم کنند,بلاخاره یکی از پارس انلاین پیدا شد که خیلی حالیش بود,اون چند تا راه حل گفت ولی بازم حل نشد.در آخر سر گفت توی تنظیمات ایکس باکس,تو قسمت additional tab و دوباره تو قسمت pppoe setting یوزر نیم و پسورد خط تلفن(همونی که پارس انلاین بهتون داده) رو وارد کنم.بعد از یک هفته بالاخره تونستم وصل بشم البته در حالت bridge mode .:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر