رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازیه پچ دار از کجا بگیرم؟

---------- نوشته در 01:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

با این میشه لایو زید dead island

خیلی طولانی شده بود!!!
راحت میشه لایو زد
برای اینکه طولانی نشه میتونی گزینه high رو برداری بذاری رو medium

وقتی DMI و SS رو زرد بزنه با این حال دیسک Burner Max باشه هنوز میشه باهاش تو لایو بازی کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

چرا پیش میاد
dmi مهم نیست ولی ss و xex مهمترینن .پس اگه ss و xex زرد شدن بیخیال لایو شو-دیگه به برنرمکس و غیر برنر مکس ربطی نداره

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اصلا یکی میگه برنر مکس کشکه یا تاثیر داره؟؟
اخه خیلیا میگن با 97% هم بریم هیچی نمیشه؟؟

ببین دوست من هیچی 100 درصد نیست(بن نشدن)
حالا اگه نکات امنیتیو رعایت کنی که چه بهتر
من خودم برنر استفاده میکنم برای لایو و البته پچ شده
بازم میل خودته

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام
بهترین و ارزون ترین رایتر ها برای خوندن دیسک های برن مکس به منظور چک کردنشون کدوماست(میدونم خیلی با موضوع تایپک ساز گار نیست ولی راهنمایی کنید خواهشا please please )

یا علی(ع)

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
بچه ها یه سوال ، می دونم سوالم شاید خیلی تکراری باشه ولی چون خیلی عجله دارم وقت نمی کنم صفحات را بخونم. ممنون می شم جواب بدین.
من الان دیسک هیلو را گذاشتم و تو abgx چک کردم. ss و dmi را valid می زنه و Basic Stealth check passed! می ده.ولی تو قسمت بعدی یعنی CRC ، اون SS و DMI را می زنه unverified. می خوام ببینم این الان خطریه یا نه .

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
بچه ها یه سوال ، می دونم سوالم شاید خیلی تکراری باشه ولی چون خیلی عجله دارم وقت نمی کنم صفحات را بخونم. ممنون می شم جواب بدین.
من الان دیسک هیلو را گذاشتم و تو abgx چک کردم. ss و dmi را valid می زنه و Basic Stealth check passed! می ده.ولی تو قسمت بعدی یعنی CRC ، اون SS و DMI را می زنه unverified. می خوام ببینم این الان خطریه یا نه .
این سوال رو خیلیا دارن و همین موضوع باعث شد ادمین سایت Team Xecuter در این مورد یه تاپیک بزنه . اگه SS و DMI و یا هر بخش دیگه Blank بود از نظر امنیتی مشکل هست و پچ مربوطه در دیسک وجود نداره . ولی اگر Unverified باشه به این معنا نیست که دیسک امنیت نداره بلکه یعنی کد ها وجود داره ولی در سرور ABGX ثبت نشده و اونا قادر به تایید سلامتش نیستن . از این لحاظ زیاد نگرانی نیست چون صد ها نوع از این کد ها وجود داره ولی فقط بعضی از اونا در دیتابیس ABGX ثبت شدن .
برای مثال ادمین Team Xecuter خودش از یک دیسک اوریجینال یه بک آپ کاملا امن گرفت ولی وقتی دیسک رو با ABGX بررسی کرد SS و DMI تایید نشده یا همون Unverified بود . به همین دلیل زیاد جای نگرانی نیست و تا وقتی این Sector ها خالی یا Blank نباشه امنیت دیسک مشکلی نداره و این میتونه به علت ثبت نشدن SS و DMI استفاده شده در دیتابیس ABGX باشه .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
این سوال رو خیلیا دارن و همین موضوع باعث شد ادمین سایت Team Xecuter در این مورد یه تاپیک بزنه . اگه SS و DMI و یا هر بخش دیگه Blank بود از نظر امنیتی مشکل هست و پچ مربوطه در دیسک وجود نداره . ولی اگر Unverified باشه به این معنا نیست که دیسک امنیت نداره بلکه یعنی کد ها وجود داره ولی در سرور ABGX ثبت نشده و اونا قادر به تایید سلامتش نیستن . از این لحاظ زیاد نگرانی نیست چون صد ها نوع از این کد ها وجود داره ولی فقط بعضی از اونا در دیتابیس ABGX ثبت شدن .
برای مثال ادمین Team Xecuter خودش از یک دیسک اوریجینال یه بک آپ کاملا امن گرفت ولی وقتی دیسک رو با ABGX بررسی کرد SS و DMI تایید نشده یا همون Unverified بود . به همین دلیل زیاد جای نگرانی نیست و تا وقتی این Sector ها خالی یا Blank نباشه امنیت دیسک مشکلی نداره و این میتونه به علت ثبت نشدن SS و DMI استفاده شده در دیتابیس ABGX باشه .

تاحالا شده خودت با این نوع دیسکها لایو بزنی؟؟؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام.من کلا فقط میبینم دیسک در هارد نصب میشه یا نه.اگه نصب شد میگم LT3 هست و در لایو بازی میکنم.کار دیگه ای هم هست که باید بکنم؟اخه من اصلا حوصله ی اینجور کارها رو ندارم.ولی اگه قرار باشه بن بشم،رعایت میکنم.چیکار کنم؟
شرمنده اگه سوال تکراریه.گفتم که یکم بی حوصله ام:d

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
سلام.من کلا فقط میبینم دیسک در هارد نصب میشه یا نه.اگه نصب شد میگم LT3 هست و در لایو بازی میکنم.کار دیگه ای هم هست که باید بکنم؟اخه من اصلا حوصله ی اینجور کارها رو ندارم.ولی اگه قرار باشه بن بشم،رعایت میکنم.چیکار کنم؟
شرمنده اگه سوال تکراریه.گفتم که یکم بی حوصله ام:d

شما برنامه ABGX 360 نسخه 1.0.6 رو دانلود کنید ، بعد دیسک هاتون رو با این برنامه بررسی کنین و اگه در آخر نوشت Verification was successful خیالتون راحت باشه و لایو بازی کنید .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
شما برنامه ABGX 360 نسخه 1.0.6 رو دانلود کنید ، بعد دیسک هاتون رو با این برنامه بررسی کنین و اگه در آخر نوشت Verification was successful خیالتون راحت باشه و لایو بازی کنید .
میشه لینکش رو بدی؟همینطور راهنمای استفاده از نرم افزار رو؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بله . حرف منو هم قبول ندارین این لینک تاپیک در فروم Team Xecuter . اینکه عده ای فکر می کنن این دیسک ها امنیت نداره از باور های عمومی غلط هست .

حرفت قبول
ولی ss و Xex دو فاکتور مهم هستن.درسته dmi زیاد مهم نیست ولی این دوتا خیلی مهمن که.هوووم؟

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
حرفت قبول
ولی ss و Xex دو فاکتور مهم هستن.درسته dmi زیاد مهم نیست ولی این دوتا خیلی مهمن که.هوووم؟

آره خب . معمولا هم اگه دقت کرده باشی توی دیسک ها اکثرا SS و DMI هستن که Unverified میشن . ولی در کل اونقدر انواع متعدد از این کد ها وجود داره که تا کسی تک تکشون رو آپلود نکنه نمی تونن توی دیتابیس ABGX باشن ، برای همین اگه دیسک فقط این کد ها رو داشته باشه دیگه جای نگرانی نیست . من هم قبلا روی این قضیه خیلی حساسیت داشتم و وسواس به خرج میدادم ولی وقتی ادمین TX که یه آدمیه تو مایه های C4eva میگه شلوغش نکنین ما هم شلوغش نمی کنیم :d

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
آره خب . معمولا هم اگه دقت کرده باشی توی دیسک ها اکثرا SS و DMI هستن که Unverified میشن . ولی در کل اونقدر انواع متعدد از این کد ها وجود داره که تا کسی تک تکشون رو آپلود نکنه نمی تونن توی دیتابیس ABGX باشن ، برای همین اگه دیسک فقط این کد ها رو داشته باشه دیگه جای نگرانی نیست . من هم قبلا روی این قضیه خیلی حساسیت داشتم و وسواس به خرج میدادم ولی وقتی ادمین TX که یه آدمیه تو مایه های C4eva میگه شلوغش نکنین ما هم شلوغش نمی کنیم :d
پس با این حساب ............................ با این نوع دیسکها هم میریم لایو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر