رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
خطا زرد در Video partition
اگر در هنگام بررسی دیسک بازی در قسمت Video partition با خطای زرد رنگ زیر مواجه شدید

NewWave.jpg

برای تصحیح Video partition*** فایل Video ISO در سایت abgx360 در کجا باید جستجو کنیم ؟

خود برنامه abgx360 هنگام تست Video partition بازی splinter cell میزنه video is zero padded

همه نکات امنیتی رعایت شده فقط همین گزینه Video partition

مشکلی نیست چون از زمان بازی چند روزی گذشته هنوز ولی سرور سایت فایل Video partition بروز

نکرده؟؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
اگر در هنگام بررسی دیسک بازی در قسمت Video partition با خطای زرد رنگ زیر مواجه شدید

NewWave.jpg

برای تصحیح Video partition*** فایل Video ISO در سایت abgx360 در کجا باید جستجو کنیم ؟

خود برنامه abgx360 هنگام تست Video partition بازی splinter cell میزنه video is zero padded

مشکلی نیست چون از زمان بازی چند روزی گذشته هنوز ولی سرور سایت فایل Video partition بروز

نکرده؟؟
ABGX شما احتمالاً قدیمی 1.0.2 و MOD نشده بوده و قادر به شناسایی Wave 4 به بالا نیست.
لطف کنید پست اوّل رو بخونید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

NewWave.jpg

نکرده؟؟

درود
شما بزار CRC بازی رو کامل چک کنه!20 دقیقه طول میکشه!
بعدش - نشون میده که بازی سالمه یا نه!
حتما بزار چک کامل بشه!

به نت هم وصل باش

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
من فایل فایل Video ISO از سایت دانلود کردم داخل پوشه برنامه abgx360 کپی کردم ولی بازم درست نکرد

مشکل خطا زرد در Video partition درست نکرد

من بازی آنلاین چک کردم مشکلی نداره فقط همین
خطا زرد Video partition مشکل داره

CRC بازی درست هستش

چطوری نرم افزار
abgx360 MOD نشده بوده درست کنیم که WAVE6 شناسایی کنه ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان یه سوال ضایع خواهش میکنم جواب بدین:
الان من یه 360 دارم که LT روش نصبه حالا من میتونم بازی های قدیمی رو اجرا کنم و از لحاظ بن شدن مشکلی نداشته باشم قدیمی منظورم بازیهایی هستن که زمان Ixtreme 1.51 بودن مثل GOW2 یا فقط باید بازی هایی رو بزارم تو دستگاه که بعد از زمان عرضه LT اومدن
ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان یه سوال ضایع خواهش میکنم جواب بدین:
الان من یه 360 دارم که LT روش نصبه حالا من میتونم بازی های قدیمی رو اجرا کنم و از لحاظ بن شدن مشکلی نداشته باشم قدیمی منظورم بازیهایی هستن که زمان Ixtreme 1.51 بودن مثل GOW2 یا فقط باید بازی هایی رو بزارم تو دستگاه که بعد از زمان عرضه LT اومدن
ممنون
بازی رو اگه انلاین بازی میکنی -باید این شرایط رو داشته باشه!فقط بازی های Wave3 به قبل نیازی نداره SSv2 باشن

البته این فقط برای انلاینه!تو حالت افلاین موردی نداره!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

NewWave.jpg

نکرده؟؟

برنامه ی abgx360 ورژن 1.0.2 میتواند تا Wave4 را تشخیص و ساپورت کند. بازی به روز که دارای آپدیت جدیدتر داشبورد و همچنین Wave های جدید می باشند (Wave5 Wave6) در برنامه ی abgx360 به خوبی قابل شناسایی نمی باشند. لذا برای چنین بازیهایی دیدن این خطا کاملاً طبیعی است و مشکلی از نظر امنیت دیسک در LIVE را نخواهید داشت (در صورت بررسی دقیق بخش آنلاین برنامه abgx360)

All game Wave1: Video CRC = 66D0CB54 (V0 = C506923B, V1 = 1F51DA34) = 1st wave
All Game Wave2: Video CRC = 91410773 (V0 = 81DF6964, V1 = E47F6A94) = 2nd wave
All Game Wave3: Video CRC = 0E58FB9D (V0 = CF942E7B, V1 = 4809B37A) = 3rd Wave
All Game Wave4: Video CRC = 1914211B (V0 = 29D07E66, V1 = EAE76B94) = 4th Wave
All Game Wave5: Video CRC = D80BF8B6 (V0 = 71A877955, V1 = EAE76B94) = 5th Wave
All Game Wave6: Video CRC = E2FA3A26 (V0 = E0363F4E, V1 = EAE76B94) = 6th Wave

نقل بالا کاملاً روشن هستش...لیستی از شماره شناسایی Wave ها رو قرار دادم که اگر بهش نگاه کنید و به همون تصویری که لینک کردید توجه کنید...میبینید که مربوط به Wave6 هستش و دلیل چنین خطایی با توجه به بررسی بخش انلاین هیچ مشکلی نیست.

من فایل فایل Video ISO از سایت دانلود کردم داخل پوشه برنامه abgx360 کپی کردم ولی بازم درست نکرد

مشکل خطا زرد در Video partition درست نکرد

وقتی دقت نمیکنید....

اگر بازی شما Wave4 و یا قدیمی تر می باشد و این خطا را در بخش بررسی Video partition مشاهده کردید، باید این مشکل را نیز در Image بازی تصحیح کنید.

بازی شما Wave4 و قدیمی تر نیست که بخواید چنین کاری رو کنید.

چطوری نرم افزار abgx360 MOD نشده بوده درست کنیم که WAVE6 شناسایی کنه ؟

از روی اون لیست کدی که قرار دادم میشه راحت به Wave بازی پی برد...و نیازی نیست که برنامه روی MOD کنیم....یک Patch غیر رسمی از برنامه هستش که میتونه بازی های Wave6 رو شناسایی کنه.

تو بخش Options گزینه ی Check/Fix Video padding رو غیر فعال کنید..دیگه برنامه این قسمت از دیسک رو چک نمیکنه.
بدون و یا نبودن این بررسی (zero padded) موضوع زیاد بزرگی نیست

scavengeboy

کاربر سایت
May 4, 2008
140
نام
amir
آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من بازی resident رو چک کردم ویو 2 هست . ss v1 هم هست. ولی در قسمت drive FW می نویسه : Unkown . حالا میشه با این وضع بازی بصورت آنلاین بازی کرد؟

بسیار مشکوک هستش چون معلوم نیست که با چی RIP شده...بهتره SS اون رو تغییر بدید
ممنون
الان که نگاه کردم دو سه تا گزینه بالا و پایین driveFW برای اونا هم نوشته UNkown حالا اگه به SSV2 تغییرش بدم و بازی کنم دیگه هیچ مشکلی نداره؟

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام خلیل جان:
من یک دستگاه بن شده دارم.. حالا میخوام به بازی های جدید wave 3 تزریق کنم تا اجرا شن.. شوالی که دارم اینه که من wave 3 رو که از خود سایت abgx دانلود کردم دارای کد:0E58FB9D هستش همونطور که خودت نیز گفته بودی اما وقتیی به بازی تزریقش میکنم video partition ی که شناسایی میکنه دارای این کد:82566A16 است آیا این همون 3 ممکنه باشه؟ اینم یک نسخه :
http://stashbox.org/872403/yyy.txt

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
این تست رو من از Street fighter گرفتم به نظرم مشکوک اومد اگه دوستان لطف کنن یه چک بکنن ممنون میشم
سلام.
دوست عزیز بازی street fighter دارای wave 2 است.. طبق این چیزی که گذاشتی تو بخش video partition ارورو گرفته که نشون میده video partition مشکل داره... برای حل این کار باید با استفاده از همون برنامه abgx ویدیو پارتیشن لازم رو وارد کنی... طبق راهنمای اول تاپیک...چون ویدیو پارتیشن 2 و 1 دارای حجم کمی هستند بصورت auto در database وجود دارن فقط کافی برنامه رو رو حالات auto fix بزاری... تا درست شه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر