رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

سلام...
شرمنده همه ی دوستان و به خصوص اقا خلیل عزیز که این همه به همه ی ما کمک میکنه,من یه سئوال مطمئنا تکراری دارم!!=((
والا اینترنتم محدودیت داره و داره تموم میشه و الی زحمت بهتون نمیدادم و تو صفحات میگشم!!

والا سئوال من اینه:
*من اولهایی که call of duty6 اومده بود برای اولین بار دستگاهم رو به live وصل کردم و تمام 3ماه اکانت gold م رو استفاده کردم و خدا رو شکر مشکلی هم پیش نیومد!
بعد از اون دیگه به لایو وصل نشدم تا حالا!!
بازیهایی که این مدت به صورت offline بازی میکردم رو اصلا چک نکردم!!

حالا که medal of honor اومده و call of duty7 هم تو راه میخوام دوباره برم live !!حالا سئوال اینجاست که اگه من برم دستگاهم بن میشه؟؟!!(منظورم پرونده سیاه بازیهای offline م هست!!:d)

ممنون میشم کمکم کنید...
اقا خلیل help me....!!!;;)

ببخشید منظور از اینکه ss ,dmi رو دستی بدم چیه؟یعنی از سایت abg360 دانلود کنم؟
بی زحمت می گید اگه باید از abg دانلود منک کدوم فایلاست؟

اول از بازی خودتون یک Image تهیه کنید. سپس به این آدرس برید و بالاترین SS و DMI رو دانلود کنید.
http://abgx360.net/verified.php?f=pressings&q=06205F0C

حالا برنامه abgx360 رو اجرا و فایل Image بازی رو لود کنید و تنظیمات زیر رو بهش بدید...

برای اینکه Manually Patch برنامه صورت بگیره، میتوانید در TAB Options گزینه ی Verify if Stealth passes رو غیر فعال کنید و همچنین در TAB Manually Patch or Extract Files گزینه ی Patch even if stealth passes رو فعال کرده و فایل های مورد نظر (DMI SS) رو از بخش پایین انتخاب (Load) کنید و در نهایت برروی Launch بزنید تا ترمیم صورت بگیره.

(بهتره که Verbosity Level رو روی High قرار بدید تا بهتر مراحل کار fix شدن رو مشاهده کنید)

در پایان که برنامه فایل ها رو Patch کرد. برنامه رو ببنید و از دوباره باز کنید (اینکار باعث میشه تنظیمات قبلی صفر بشه) و فایل image بازی رو لود و روی حالت Verbosity Level: High یک بار بازی رو بررسی کنید.

سلام...
شرمنده همه ی دوستان و به خصوص اقا خلیل عزیز که این همه به همه ی ما کمک میکنه,من یه سئوال مطمئنا تکراری دارم!!=((
والا اینترنتم محدودیت داره و داره تموم میشه و الی زحمت بهتون نمیدادم و تو صفحات میگشم!!

والا سئوال من اینه:
*من اولهایی که call of duty6 اومده بود برای اولین بار دستگاهم رو به live وصل کردم و تمام 3ماه اکانت gold م رو استفاده کردم و خدا رو شکر مشکلی هم پیش نیومد!
بعد از اون دیگه به لایو وصل نشدم تا حالا!!
بازیهایی که این مدت به صورت offline بازی میکردم رو اصلا چک نکردم!!

حالا که medal of honor اومده و call of duty7 هم تو راه میخوام دوباره برم live !!حالا سئوال اینجاست که اگه من برم دستگاهم بن میشه؟؟!!(منظورم پرونده سیاه بازیهای offline م هست!!:d)

ممنون میشم کمکم کنید...
اقا خلیل help me....!!!;;)

منظورم پرونده سیاه بازیهای offline م هست

نقل از انتهای پست اول همین تاپیک

نکته های آخر: برای بازی کردن در حالت آفلاین کنسول نیازی نیست هیچ کدام از این موارد امنیتی دیسک را بررسی کنید و بدون کوچکترین توجه به آن می توانید دیسک بازی را قرار داده و از آن لذت ببرید.
مایکروسافت توانایی ثبت و بررسی موارد امنیتی دیسک را در حالت آفلاین ندارد و حتی بعدها، بعد از آنلاین شدن نمی تواند موارد آفلاین گذشته را همچون آنلاین بررسی کند.

در مورد نصب بودن بازی های non-Stealth در هارد و آنلاین شدن در LIVE، هیچ مشکلی وجود ندارد و تا الان هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر تجسس و تفحص مایکروسافت در هارد کنسول برای بررسی بازی ها وجود ندارد و از این نظر جای هیچ نگرانی نمی باشد.
اگر میخواهید حساسیت زیــاد بــه خـرج دهــید می توانید قبل از آنلاین شدن، بازی های non-Stealth را از هارد کنسول خود پاک نمایید.

• Like
Reactions: nero1371
دیگه فایل pfi رو دانلور نکنم؟(بالاترین ss و dmi همون دو تای بالاست دیگه؟)
سر آخر ایمیج بازی رو میشه رو فلش ریخت؟یا اصلا آموزش ریختنش رو dvd9 هست؟
ببخشید انقدر سوال می کنم می خوام یه دفعه کارم بدون نقص باشه

دیگه فایل pfi رو دانلور نکنم؟(بالاترین ss و dmi همون دو تای بالاست دیگه؟)
سر آخر ایمیج بازی رو میشه رو فلش ریخت؟یا اصلا آموزش ریختنش رو dvd9 هست؟
ببخشید انقدر سوال می کنم می خوام یه دفعه کارم بدون نقص باشه

نیازی به PFI نیست، این شناسه همیشه توی هر سری Wave ثابت هستش و در صورت مشکل برنامه خودش اون رو به صورت خودکار Fix میکنه. (بخش انلاین)

بازی مورد نظر شما دوتا SS و DMI بیشتر نداره که توی سرور abgx360 ثبت شده..شما هر کدوم از SS ها رو خواستید دانلود کنید و DMI مقابل همون SS رو هم دانلود کنید...توضیحات ـش رو توی پست دوم دادم..

امیج بازی رو نمیشه روی فلش ریخت و حتی با برنامه های همچون Iso2God هم نمیشه برای کنسول های unmodified بازی ها رو روی فلش ریخت.

آموزش رایت بازی ها در صفحه ی اول قرار داده
http://www.bazicenter.com/xbox360/platformTechCenters/1

بهتره یک خورده مطالعه خودتون رو بیشتر کنید، به سود خودتون هستش. سایت پر از مطالب کلیدی و مهم هستش.

جایی نیست که فایلای استیلث فیفا 11 پال رو دستی گرفت و فیکس کرد؟پدرمون در اومد این abgx360 هم که انگار نه انگار هنوز فایلای ورژن انگلیسی رو نزاشته. اقا خلیل تو رو خدا راهنمایی بفرمایید.

اگه بازی ما ssv1 باشه اما بقیه ی مواردش ردیف باشه خیلی مهمه؟یعنی تو لایو حتما شناسایی میشه؟
آخه من bc2 ام ssv1 و چند هفته ایه که دارم بازی می کنم یعنی به احتمال زیاد توی بلک لیستم؟lt1.1 هم دارم

سلام. یه سوال
اگه بازیمون کاملا سالم باشه!(استیل پچ و...)بعد رایتش کنیم (با یه برنامه ی معمولی مثل neroیا خود ویندوز)با اون dvdیی که رایت شده هم میشه راحت تو لایو بازی کرد؟یعنی رایت شده هم استیلپچش از بین نمیره؟یعنی با هردو dvdهم میشه liveبازی کرد؟

آخرین ویرایش:
اگه بازی ما ssv1 باشه اما بقیه ی مواردش ردیف باشه خیلی مهمه؟یعنی تو لایو حتما شناسایی میشه؟
آخه من bc2 ام ssv1 و چند هفته ایه که دارم بازی می کنم یعنی به احتمال زیاد توی بلک لیستم؟lt1.1 هم دارم
خوب ssv رو 2 کن!

سلام. یه سوال
اگه بازیمون کاملا سالم باشه!(استیل پچ و...)بعد رایتش کنیم (با یه برنامه ی معمولی مثل neroیا خود ویندوز)با اون dvdیی که رایت شده هم میشه راحت تو لایو بازی کرد؟یعنی رایت شده هم استیلپچش از بین نمیره؟یعنی با هردو dvdهم میشه liveبازی کرد؟
شما اون بازی که شرایط امنیتیش رو ردیف کردی رایت کن و بازی کن! استیل پچش از بین نمی ره همه همین کارو می کنن دیگه!

Last edited by a moderator:
شما اون بازی که شرایط امنیتیش رو ردیف کردی رایت کن و بازی کن! استیل پچش از بین نمی ره همه همین کارو می کنن دیگه!
ممنون.
نه من میخوام با اون بازی که رایت شده بازی کنم ردیفه واسه رفیقمه میخوام از روش برای خودمم رایت کنم با دیسک رایت شده هم میشه!!؟

ممنون.
نه من میخوام با اون بازی که رایت شده بازی کنم ردیفه واسه رفیقمه میخوام از روش برای خودمم رایت کنم با دیسک رایت شده هم میشه!!؟
یعنی می خوای از روی دیسک سالم دوستت یدونه برای خودت رایت کنی دیگه!
اگر آره هیچ مشکلی پیش نمیاد
اگر منظورت این نیست یکم واضح تر بگو!

سلام به دو.ستان و اق خلیل
بثض اول اینکه اولین اکانتی که میسازی چند وقت میتونی به live وصل شی
چند بار میتونی اکانت بسازی؟
و اینکه میتونم اسمه اواتارمو عوض کنم یا نه
گیمرتک منظورمه
ممنون

سلام به دو.ستان و اق خلیل
بثض اول اینکه اولین اکانتی که میسازی چند وقت میتونی به live وصل شی
چند بار میتونی اکانت بسازی؟
و اینکه میتونم اسمه اواتارمو عوض کنم یا نه
گیمرتک منظورمه
ممنون
به لایو که همیشه وصلی اما اگه منظورت گولده 1 ماه مجانیه بعد باید بخری
3 بار هم میتونی اکانت بسازی اگه گولده مجانی بخوای
فکر کنم واسه عوض کردن اسم باید پوینت بدی منم چون اسم گیمرتگ اولیم مسخره بود پروفایل جدید ساختم

به لایو که همیشه وصلی اما اگه منظورت گولده 1 ماه مجانیه بعد باید بخری
3 بار هم میتونی اکانت بسازی اگه گولده مجانی بخوای
فکر کنم واسه عوض کردن اسم باید پوینت بدی منم چون اسم گیمرتگ اولیم مسخره بود پروفایل جدید ساختم

سلام
دوسته من اگه پروفایل جدید بسازی از سه بار اشتراکت کم میشه؟

سلام
دوسته من اگه پروفایل جدید بسازی از سه بار اشتراکت کم میشه؟
اگه پروفایل جدید بسازی و باهاش به لایو وصل شی و گیمرتگ جدید بسازی یکی از این اشتراک ها کم میشه چون برای این گیمرتگ جدید بخوای نخوای یه گلد 1 ماهه فعال شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or