رسما سرویس اکس باکس گیم پس برای پی سی تایید شد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پیش تر اقای ساتیا نادلا مدیرعامل کل کمپانی مایکروسافت از اوردن سرویس مقرون به صرفه اکس باکس گیم پس به پی سی صحبت کرده بود ولیکن حال همه چیز رسمی شده است. کمپانی مذکور امروز در طی پست خبری اعلام کرد سرویس ارزان قیمت اکس باکس گیم پس رسما برای پی سی عرضه خواهد شد.

سرویس اکس باکس گیم پس شامل بیش از 100 مختلف از 75 کمپانی همکار مایکروسافت خواهد بود. کمپانی هایی همانند Bethesda, Deep Silver, Devolver Digital, Paradox Interactive, SEGA از این طرح پشتیبانی خواهند کرد. همچنین بازیهای اکس باکس گیم استدیوز همانند Gears 5 از روز اول عرضه بر روی این سرویس قرار خواهند گرفت.

گفتنی است مایکروسافت همچنین اعلام کرد به حق قدرت انتخاب کاربران اهمیت میدهد و از این رو 20 بازی دیگر از اکس باکس گیم استدیوز را به استیم میاورد. این موج جدید از بازیها که از Halo: MCC شروع شده است با بازیهای مطرحی همچون Gears 5 و Age of Empires I, II & III: Definitive Editions ادامه میابد.

در نهایت باید ذکر کرد در بینش جدید مایکروسافت من باب پی سی گیمینگ که میخواهد ویندوز 10 را بهترین پلتفرم برای گیمرها سازد، از این پس بازیهای Win32 بر روی W10 پشتیبانی خواهند شد.

منتظر اطلاعات بیشتر در کنفرانس E3 مایکروسافت باشید

XGP_PC-Announce_Comp_HERO-hero.jpg

Our Approach to PC Gaming - Xbox Wire

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در نهایت باید ذکر کرد در بینش جدید مایکروسافت من باب پی سی گیمینگ که میخواهد ویندوز 10 را بهترین پلتفرم برای گیمرها سازد، از این پس بازیهای Win32 بر روی W10 پشتیبانی خواهند شد.
چه عجب بالاخره کوتاه اومد ! در کل امیدوارم روزی هم خودش از خر شیطون پیاده بشه این UWP رو بندازه تو زباله دونی تاریخ که عذاب خالص بوده تا اینجا برا همه ....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
عجیبه چون انتظار داشتم تیتر خبر اینطوری باشه !

در نهایت سرویس گیم پس هم از انحصار ایکس باکس خارج شد!

البته no offense, ایشون علاقه دارن به این تیتر ها ، وگرنه خوش به حال هر کس استفاده می‌کنه و سود می‌بره!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
چه عجب بالاخره کوتاه اومد ! در کل امیدوارم روزی هم خودش از خر شیطون پیاده بشه این UWP رو بندازه تو زباله دونی تاریخ که عذاب خالص بوده تا اینجا برا همه ....
UWP اتفاقا تو‌ مراسم Microsoft Build اخیر کلی مانوور دادن روش. UWP تکنولوژی خیلی خوبی برای دولوپر ها ولی مایکروسافت نباید محدود میکرد استورش رو روی UWP و اینکه حق انتخاب رو دارن هم برای دولوپر ها و هم گیمرها بیشتر میکنن خیلی خوبه.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
چ
پیش تر اقای ساتیا نادلا مدیرعامل کل کمپانی مایکروسافت از اوردن سرویس مقرون به صرفه اکس باکس گیم پس به پی سی صحبت کرده بود ولیکن حال همه چیز رسمی شده است. کمپانی مذکور امروز در طی پست خبری اعلام کرد سرویس ارزان قیمت اکس باکس گیم پس رسما برای پی سی عرضه خواهد شد.

سرویس اکس باکس گیم پس شامل بیش از 100 مختلف از 75 کمپانی همکار مایکروسافت خواهد بود. کمپانی هایی همانند Bethesda, Deep Silver, Devolver Digital, Paradox Interactive, SEGA از این طرح پشتیبانی خواهند کرد. همچنین بازیهای اکس باکس گیم استدیوز همانند Gears 5 از روز اول عرضه بر روی این سرویس قرار خواهند گرفت.

گفتنی است مایکروسافت همچنین اعلام کرد به حق قدرت انتخاب کاربران اهمیت میدهد و از این رو 20 بازی دیگر از اکس باکس گیم استدیوز را به استیم میاورد. این موج جدید از بازیها که از Halo: MCC شروع شده است با بازیهای مطرحی همچون Gears 5 و Age of Empires I, II & III: Definitive Editions ادامه میابد.

منتظر اطلاعات بیشتر در کنفرانس E3 مایکروسافت باشید

Our Approach to PC Gaming - Xbox Wire
چ میییییییکنه این ماکرو
واقعا هم نماینده بی چون و چرا ایونت امسال ماکروسافت هست و بس :x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

البته no offense, ایشون علاقه دارن به این تیتر ها ، وگرنه خوش به حال هر کس استفاده می‌کنه و سود می‌بره!

تیتیری که میخواستم بزنم این بود:
"حال تنها پلی استیشن 4 از عدم وجود سرویس فوق العاده اکس باکس گیم پس رنج میبرد"

===

درباره خود خبر هم در حالی که اپیک دنبال ناشرهای مختلف برای انحصاری کردن بازیها رفته، مایکروسافت از این طرف داره با اوردن بازیهای بزرگ به استیم حال میده و از سمت دیگه سرویس اشتراکی خودش رو روی پی سی ساخته

در کل این نبرد استورها داره به باحالی و جذابیت جنگ کنسولی میشه :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s

ایکس باکس دیگه صرفا کنسولش نیست. برندشه که اهمیت داره. تو همین الان بیا ایکس باکس کافی شاپ رو زیر برند مایکرو بزن. باز جز ایکس باکسه و همه رقمه رو همه جا هست. بازیاشم اصطلاحا انحصاری سرویسای خودشن.

• Like
Reactions: X B I T B

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569

===

درباره خود خبر هم در حالی که اپیک دنبال ناشرهای مختلف برای انحصاری کردن بازیها رفته، مایکروسافت از این طرف داره با اوردن بازیهای بزرگ به استیم حال میده و از سمت دیگه سرویس اشتراکی خودش رو روی پی سی ساخته

من یه گیمرم آرزو دارم گیم پس تو پلی استیشن باشه
من یه سونی فن بدبخت بیچارم کاشی ماکرو بیاد چند تا بازی داشته باشه

اینو با آهنگ من یه پرنده ام ایرج بخونید.

• Like
Reactions: vaan 2

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اتفاقا من عاشق UWP هستم ... اکثر اپ هایی که اکس باکس هم داره با همین یونیورسال اپ براش منتشر میشه ... نمیدونم ولی گفتن که قراره PWA رو قرار با UWP یکی بکنند که عالی میشه، نتیجش همین اپ Xpotify

• Like
Reactions: richard92

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین

===

دقیقا درسته ،پی سی که روزگاری بی صاحاب شده بود الان دمش گرم همینجور صاحاب براش پیدا میشه
ولی استیم هم باید یه کاری بکنه بازیهاشو بده انحصار pc .
سونی که ps now میده استیم از قبل بود مایکروسافت که کلا انحصاری حذف کرد
و اپیک هم بازی روز میده 5 دلار.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
پیش از این برای برای تجربه Gears 5 روی PC دلمونو صابون زده بودیم، خب الان دقیقا چه فرقی کرده؟ قبلا هم بازی هایی که از Play Anywhere پشتیبانی میکردن و انحصاری های مایکروسافت روی گیم پس، بر روی هر دو پلتفرم Xbox و Windows قابل بازی بودن که.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
من قبلا دیده بودم اسپنسر توییت زده بود که دارن روی استور جدید کار میکنن و تو e3 دربارش صحبت میشه اگه اینطور باشه game pass الماسه

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر