رد پیشنهاد ساخت یک Call Of Duty جدید توسط Gearbox

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
blackopsii-151-610.jpg

بر اساس متن مصاحبه سایت بازی آلمانی KGN با Randy Pitchford ، مدیر عامل Gearbox ، تیم اصلی این استدیو به موقعیت خوبی برای توسعه یک Call Of Duty جدید دست پیدا کرد که موقعیت کمرنگی است . بر اساس این مصحابه Pitchford اعلام کرد ساخت و توسعه بازی نباید چالشی قابل توجه باشد .

" من فکر نمیکنم چیزی برای انجام دادن وجود داشته باشد . Pitchford گفت : فکر میکنم اگر برای پول بخواهم اینکار را انجام دهم ، نباید این کار را کنم [...] . من فکر میکنم برای انجام Call of Duty کارهای زیادی در حق شما باید انجام شود و افراد بسیاری هستند که میتوانند این کار را انجام دهند . ما نمیخواهیم با اینکار اعتبار خودمان را زیاد کنیم و ما نباید اینگونه رو به جلو حرکت کنیم . هیچ چالش قابل توجهی برای ما در این کار وجود ندارد که بتواند برای ما لذت بخش باشد و بر ما غلبه کند . "

شما فکر میکنید موضع Pitchford درمورد سری Call of Duty منصفانه هست ؟ یا اینکه فکر میکنید سازنده نسخه بعدی Call of Duty شرکت Gearbox است ؟

منبع

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
blackopsii-151-610.jpg

بر اساس متن مصاحبه سایت بازی آلمانی KGN با Randy Pitchford ، مدیر عامل Gearbox ، تیم اصلی این استدیو به موقعیت خوبی برای توسعه یک Call Of Duty جدید دست پیدا کرد که موقعیت کمرنگی است . بر اساس این مصحابه Pitchford اعلام کرد ساخت و توسعه بازی نباید چالشی قابل توجه باشد .

شما فکر میکنید موضع Pitchford درمورد سری Call of Duty منصفانه هست ؟ یا اینکه فکر میکنید سازنده نسخه بعدی Call of Duty شرکت Gearbox است ؟

منبع
فعلا که هر شرکتی برا کیفیت بازی ساخته و برا پول کار نکرده یا سینه قبرستونه!!!!یا مث duble fine رفتن تو لاک خودشون.....
حرکتشون تو این موقعیت که همه برا بقا خودشون میجنگن حتی فک کردنم در موردش قابل تقدیره....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Gearbox اگه یه نسخه Call of Duty بسازه به اعتبار خودش ضربه میزنه. CoD یعنی پول، نه کیفیت.
اما عنوان شاخی مثل Borderlands 2 یه نمونه واقعی از بازی با کیفیت هست.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حسین جان تو رو خدا یکم ترجمه رو روونتر کن
مرسی از خبر:d

خواهش میکنم :d کاش توضیح میدادی روونتر یعنی چی !:d ازاین روونتر که دیگه باید خیلی جاهاش حذف بشه . مثل سایت های دیگه . کاملا زبان عمومی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر