رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2018 از نگاه کاربران بازیسنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
fc_keyart-home-slider_ncsaggff.jpg

درود <:-P
طبق رسم هر ساله، با رسیدن به آخرین ماه سال میلادی قراره یه نگاهی به سال آینده داشته باشیم و با هم موردانتظارترین بازی‌های سال رو از دید کاربران بازیسنتر انتخاب کنیم. حالا که همه‌ی کنفرانس‌ها و مراسم‌های مهم سال برگزار شدن، از بیشتر عناوینی که سال آینده منتشر میشن، اطلاع داریم و موقعیت خوبی هستش که قبلا از ورود به سال 2018 به بازی‌هایی که بیشتر از همه برای عرضه شدنشون هیجان‌زده هستیم، بپردازیم و یه جورایی آینده‌ی روشن صنعت گیم رو مورد بررسی و تحلیل قرار بدیم.
هدف از این رای‌گیری آشنا شدن با میزان محبوبیت بازی‌ها و همینطور آشنا شدن با بازیهای سال آینده هستش. در رای‌گیری دو سال گذشته خیلی ‌از ما با بازیهایی آشنا شدیم که حتی اسمشون هم نشنیده بودیم اما افراد دیگه‌ای به صورت جدی اون بازی رو دنبال می‌کردن. سعی کنید در مورد بازیهای دیگه‌ اطلاعات کسب کنید و با سلیقه‌ی افراد دیگه و سبک‌های مختلف آشنا بشید. همینطور سعی کنید این رای‌گیری رو به عنوان یه مسابقه و رقابت بین بازیهای شرکت محبوبتون و بقیه نبینید و واقعا چیزی که بهش علاقه دارید رو انتخاب کنید.

راهنمای شرکت در رای‌گیری:
1. می‌توانید تا حداکثر 10 بازی را انتخاب کنید.
2. لیست را به گونه‌ای بنویسید که ترتیب آن مشخص باشد.
3. هر بازی فقط می‌تواند یکبار در لیست ذکر شود.
4. همه‌ی بازیهای لیست باید برای عرضه در سال 2018 تایید شده باشند.
5. اگر عنوان جدیدی تا پایان رای‌گیری معرفی شود و یا تاریخ عرضه‌ی عنوانی برای 2018 مشخص شود، می‌توانید از آن در لیست خود استفاده کنید.
6. رای‌گیری در روز آخر دسامبر به پایان می‌رسد و قبل از آن می‌توانید لیست خود را ویرایش کنید.
7. توصیه می‌شود کمی درباره‌ی انتخاب‌های خود توضیح دهید و حتی تعدادی عنوان را خارج از لیست معرفی کنید.
8. خیلی راحت می‌توانید در مورد انتخاب دیگران به بحث و تبادل نظر بپردازید لطفا سعی کنید از ترول و بحث‌های کلیشه‌ای خودداری کنید تا یک رای‌گیری سالم و به دور از درگیری لفظی رو شاهد باشیم.

نحوه‌ی تقسیم امتیازها:
بازی اول: 4 امتیاز
بازی دوم: 3 امتیاز
بازی سوم: 3 امتیاز
بازی چهارم: 2 امتیاز
بازی پنجم: 2 امتیاز
بازی ششم: 2 امتیاز
بازی هفتم: 1 امتیاز
بازی هشتم: 1 امتیاز
بازی نهم: 1 امتیاز
بازی دهم: 1 امتیاز

بازیهای غیرقابل‌قبول:
1. دموها
2. DLCها
3. عناوینی که برای 2018 تایید نشده‌اند مثل: The Last of Us Part II - Death Stranding - Cyberpunk 2077 - Metroid Prime 4 و ...
4. عناوینی که بصورت رسمی معرفی نشده‌اند مثل Call of Duty جدید و FIFA جدید و هر بازی سالانه دیگه که هنوز معرفی نشدن
توجه »» اگه یه بازی غیرقابل قبول رو توی لیست خودتون بیارید، از لیستتون خط می‌خوره و امتیازش به گزینه‌ی بعدی میرسه.
منبع بازیهای سال 2018: (لطفا حتما قبل از رای‌گیری این لیست رو مشاهده کنید چون ممکنه در مورد بعضی از بازیها حضور ذهن نداشته باشید)
2018 in video gaming - Wikipedia
====================
توی تصویر اول تاپیک سعی کردم همه‌ی بازیهای مهم سال 2018 رو اضافه کنم ولی اگه بنظرتون چیزی جا افتاده و دوست دارید اضافه بشه، اطلاع بدید <:-P
====================
تاپیک و برندگان سالهای گذشته‌ در بازیسنتر: (انتخاب‌های سال گذشته خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه بازی‌هایی هنوز تو لیست امسال‌تون هم حضور دارن :D)
رای گیری مورد انتظارترین بازی 2016 از نگاه کاربران بازیسنتر
رای‌گیری مورد انتظارترین بازی 2017 از نگاه کاربران بازیسنتر
اگه سوال یا ابهامی در مورد نحوه‌ی برگزاری و انجام رای‌گیری دارید حتما بپرسید.
رای‌گیری از همین‌ الان شروع میشه تا آخرین روز دسامبر ادامه داره...شمارش رای‌ها هم بلافاصله پس از پایان رای‌گیری شروع میشه و نتایج هم در روزهای ابتدایی سال 2018 اعلام میشه (البته بستگی به تعداد رای‌ها داره :D)
LET THE VOTING BEGIN ! :D

آخرین ویرایش:

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
  1. Psychonauts 2
  2. Farcry 5
  3. Ni Nu Kuni 2
  4. Yakuza 6
  5. Code Vein
  6. Kingdome Heart 3
  7. SoulCalibur 6
  8. Monster Hunter World

Psychonauts 2 \m/
با حضور معنوی‌ WitchFire و‌ Borderlands 3 :)

ویرایش: تأخیر Psychonauts =((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
1- Red Dead Redemption 2
2- Metro Exodus
3- God of War
4- Days Gone
5- Spiderman
6- Shenmue 3
7- Shadow of the Colossus
8- Detroit Become Human
9- Street Fighter V Arcade Edition
10- EA Sports UFC 3

• Like
Reactions: benjohn

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
1- God Of War
2- Red Dead Redemption 2
3- Detroit: Become Human
4- Days Gone
5- Shadow of the Colossus
6- The Walking Dead: The Final Season
7- The Wolf Among Us: Season 2
8- Spider-Man
9- Far Cry 5
10- A Way Out

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
امیدوارم تو لیست سال دیگه RDR نباشه. :D

10. Detroit: Become Human
9. Anthem
8. The Last Night
7. Far Cry 5
6. Soulcalibur VI
5. God of War
4. Ghost of Tsushima
3. The Wolf Among Us: Season 2
2. Spider-Man
1. RDR II

=================
ولی صد در صد مهم هست...ناسلامتی قراره یه IP بزرگ رو به گند بکشه :D
خود کوجیما زحمتش رو کشید که. :D

• Like
Reactions: FUTURE and IMANOKA

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
مرسی علیرضا\m/
1-پروژه جدید play dead:D
2-we happy few
3-system shock
4-detroit
5-metro exodus
6-call of cthulhu
7-days gone
8-shadow of the colossus
9-last night
10-dreams
لیسته چرتیه نه؟:D

• Like
Reactions: FUTURE

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
1. RDR 2
اینو که همه می‌دونیم چقدر یه جماعت ازش انتظار میکشن و منتظرن عرضه بشه، نسخه پیش از بهترین بازی های زندگیم بود همین الانشم خیلی دلم میخواد دوباره نسخه اول رو بازی کنم اما حیف که در دسترس نیست
2. Ni no kuni 2
اینم به شدت منتظرم تا اواخر ماه آینده بازیش کنم نسخه قبلی رو خیلی دوست داشتم صرف از مشکلات ریزی که گیم پلی بازی داشت واقعا جذاب بود این نسخه هم به نظر گیم پلی بازی خیلی بهتر شده\:D/
3. Detroit: Become human
اینم که خیلی وقته منتظریم مخصوصا این مدت که بازی درست حسابی تو این سبک نداشتیم خیلی مورد انتظارمه
4. God of war
خدای جنگ هم که نیاز به توضیح نیست واقعا که تغییرات بازی فوق‌العادست زود تر بیاد بازی کنیم=P~
5. A way out
این بازی خیلی خاصه ایده بازی به شدت نوین و جذاب به نظر میرسه، سازندشم خیلی آدم باحالیه همچین تو گیم اواردز رفته بود بالا منبر به اسکار فحش میداد آدم یاد بعضی از شخصیت های ایرانی می‌افتاد:))
6. Bayonetta 2
لعنتی این نینتندو چیکار میکنه با آدم به شخصه وقتی این معرفی شد واقعا به فکر خرید یه سویچ افتادم حالا تصور کنید دقیقا Bayonetta 3 هم معرفی میشه چه حسی به آدم دست میده:-"
7. Vampyre
اینم برام جالبه ببینم چه بازی از آب در میاد، موضوع بازی خیلی جالب به نظر می‌رسید مخصوصا که یه دنیای نیمه اپن ورلد با انتخاب های تاثیرگذار رو روند داستان داره. گیم پلی هم یه کمی شبیه‌ بلادبورن بود با قدرت های ومپایری
8. Dreams
این به شدت بازی عجیب غریبیه ازش زیاد انتظار نداشتم تا وقتی که این اواخر بیشتر راجب بازی اطلاعات کسب کردم فهمیدم چرا یه عده اینقدر ازش انتظار دارند. سطح خلاقیت تو این بازی بی نظیره ببینیم چی میشه
9. Yakuza 6
یاکوزا ۰ و کیوامی‌ که فوق‌العاده بود اینم بخاطر اینکه با اینا خیلی حال کردم تو لیست مورد انتظارم گذاشتم فقط نمیدونم یهو از کیوامی بپرم رو ۶ چطور میشه:D
10. Ghost of tsushima
بعد از اینکه nioh منو خیلی ناامید کرد حالا منتظرم ببینم دست پخت جدید ساکر پانچ روی دنیای سامورایی چطور میشه! تریلری که نشون دادن جالب به نظر می‌رسید فعلا باید صبر کنیم گیم پلی بدن ببینیم با چی طرف هستیم

• Like
Reactions: IMANOKA

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
1. Metal Gear Survive
خیلی دوست دارم بدونم چجوری به این سری گند میزنند

2. Red Dead Redemption 2
دیگه نیازی به توضیح نیست از داستان جذاب تا دنیای جهان باز پویا...

3. A Way Out
این بازی برای خیلی ها نا اشناست، باید گفت از سازنده بازی Brothers هست که یکی از فوق العاده ترین تجربه های داستانی هر گیمری میتونه باشه و این بازی هم مثل اینکه تمرکز ویژه ای روی داستان داره + اینکه از لحاظ گیمپلی و همکاری دو نفره چیزه جذابی به نظرم میاد

4. Spiderman
به قول یکی دوستان اینسومنیاک بارها و بارها تو خلق گیمپلی های باحال خودش رو ثابت کرده حالا هم بازی یکی از محبوبترین سوپرهیرو ها رو میسازه قطعا باید تو لیست باشه (میخواستم جاشو با way out عوض کنم ولی تاریخ عرضه تاثیر گذار بود)

5. Ori and the Will of the Wisps
البته چون تاریخ قطعی نخورده باعث شد رتبه اش بیاد پایین تر وگرنه جاش اون بالا بالاهاست

6. The Wolf Among Us: Season 2
با اون پیچ اخر داستانی فصل اول، واقعا خمار این بازی ام

7. God of War
این بازی هم باید جاش اون بالا بالا ها میبود، نمایش اول پشم ریزون بود. ولی خب نمایش های بعدی زیاد متقاعد کننده نبود

8. Far Cry 5
من بعد از فارکرای 3 این سری رو رها کردم (پریمال و 4) و خب قاعدتا تشنه تجربه ی یک نسخه جدید این سری ام

9. Anthem
با تمام اون عظمت گیمپلی و گرافیک نه زیاد به دلم نشست ولی خب بیشتر از همه منتظرم ببینم bioware و EA چکار میکنند

10. Sea of Thieves
خیلی زیاد مشتاق بازی نیستم که حتما day one بگیرم ولی یکی دوست دارم کام بک Rare رو ببینم و دوم بازی از لحاظ فروش میترکونه یا دراپ میشه

1. Red Dead Redemption 2 (تاخیر خورد)
2. Mass Effect: Andromeda (اونقدر ضعیف بود که تا وسط بازی هم نرفتم)
3. Outlast 2 (اونقدر ضعیف بود تا وسط بازی هم نرفتم)
4. Cuphead (اونقدر سخت بود که به زور تا وسط بازی رفتم :)) )

یکسری بازیها هم امدنشون قطعی هست ولی خب معرفی نشدند مثل Forza Horizon 4 و Fifa 19 (ثانیه شماری میکنم برای فیفای بعدی تا بیاد این گند 18 رو بشوره و ببره)

• Like
Reactions: armin_shadow

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
1-00- Mount & Blade II: Bannerlord
امسال دومین سالیه که به امید انتشارش مقام 00 رو داره و از قبل هم منتظرش بودم :| ‌امیدوارم امسال دیگه منتشر بشه :| من به بحث Emergent Storytelling خیلی علاقه‌مندم و به نظرم چیزیه که ویدئوگیم رو از سینما جدا میکنه. عمیقا هم اعتقاد دارم تا وقتی که اکثر بازی‌ها ازش بهره نبرن، ویدئوگیم به پنانسیلی که باید، نمیرسه! :D اما بازی‌هایی که ازش بهره میبرن واقعا کمن! بیشتر بازی‌های Grand Strategy و 4X و Colony Management و تا حدودی بازی‌های Survival. ولی بازی‌هایی که از چند سبک نباشن و از Emergent Storytelling استفاده کنن دیگه خیلی خیلی کمن! مرحوم S.T.A.L.K.E.R و تا حدودی بازی‌های Bethesda Game Studios تنها مواردین که به ذهنم میرسن. بازی‌هایی که آدم میتونه داستان خودش رو بسازه. سری M&B هم یکی از این بازیاست (البته المان‌های استراتژی هم داره). شاید بشه M&B رو تلقیقی از Strategy ،Action RPG و Simulation دونست. توی Mount & Blade تقریبا هر کاری که بخواید میتونید کنید. میتونید یه مبارز باشید که به شهرهای مختلف سفر میکنه و تو تورنمنت‌ها شرکت میکنه. میتونید یه تاجر باشید که با محافظاش از این شهر به اون شهر میره و تجارت میکنه. میتونید یه راهزن باشید که به کاروان‌های تجاری حمله میکنه و روستاها رو به آتیش میکشه. میتونید به روستایی‌ها مبارزه کردن رو آموزش بدید و کنارشون با راهزن‌هایی که غارتشون میکنن مبارزه کنین. میتونین یه مزدور باشید که فقط به پول فکر میکنه و برای کشورها و افراد مختلف میجنگه. میتونید به پادشاه‌ها وفادارانه خدمت کنید تا بهتون حکمرانی شهرها و قلعه‌ها رو بدن، یا بهشون خیانت کنید و شخص دیگه‌ای رو به تخت بنشونید، یا اصلا خودتون یه کشور تشکیل بدید. و کلی "میتونید" دیگه. تازه این چیزایی که گفتم همه مال M&B: Warband بود. حالا Bannerlord قراره کلی پیشرفت داشته باشه و الان چندین سالی هست که در دست ساخته. اما اگه هیچ پیشرفتی هم نداشته باشه و صرفا "Warband با گرافیک بهتر" ‌هم باشه، برای من تبدیل میشه به بهترین بازی سالی که قراره توش منتشر بشه.
2-00- Starfield
خب Starfield احتمالا اسم IP جدید Bethesda Game Studios هست که با توجه به شواهد قرار بود E3 2017 معرفی بشه ولی نشد! احتمالا هم 2018 عرضه میشه اما خب هنوز معرفی نشده... ولی این که معرفی نشده دلیل نمیشه مورد انتظار نباشه!:D خیلی کنجکاوم که بدونم تاد هاوارد و تیمش با یه IP جدید چیکار میکنن.
----
01- Kingdom Come: Deliverance
خب خدا رو شکر مثل اینکه قراره بازی بالاخره عرضه شه :| ‌برای سومین سال متوالیه که تو لیست مورد انتظارترین بازی‌هامه :| ستینگ واقعی بازی رو خیلی دوست دارم و مبارزات بازی هم جالب میزنه. و به نظر میاد کوئست‌ها Open-Ended هستن که عالیه:x
2- Vampyr
من هم به خون‌آشام‌ها و هم به فضای ویکتوریایی به شدت علاقه دارم:x پس طبیعیه که خیلی منتظر Vampyr باشم. مبارزات بازی به نظر نگران‌کننده میاد ولی اگه داستان و شخصیت‌پردازی خوبی داشته باشه و Choice & Consequence بازی در حدی که گفتن باشه، تا سر حد مرگ بازیش میکنم:D دور اول هم قصد دارم تک تک مردم لندن رو به دندون بکشم>:)
3- Metro: Exodus
نسخه‌های قبلی داستان و اتمسفر خیلی خوبی داشتن اما خطی بودن. این نسخه به نظر میاد که نیمه‌ جهان‌باز باشه که خبر خیلی خوبیه برام:x امیدوارم تا جایی که ممکنه بازی رو به S.T.A.L.K.E.R نزدیک کنن و تجربه‌ی بازی پر باشه از اتفاقات اسکریپت نشده.
4- Far Cry 5
Far Cry 3 برای من خیلی خیلی دوست داشتنی بود. اما Far Cry 4 بیش از حد به FC 3 شباهت داشت. اگه این نسخه خودشو جدا کرده باشه قطعا یکی از بهترین‌های ساله برام:x
5- The Wolf Among Us: Season 2
فصل اول خیلی خیلی خوب بود. از ستینگش گرفته تا کاراکترهاش و داستان تاریکش. البته با توجه به کیفیت کارهای اخیر Telltale، خیلی نگرانم و امیدوارم که ناامید نشم.
6- Pillars of Eternity II: Deadfire
نسخه‌ی اول رو فرصت نشده تموم کنم اما بازم منتظر بازیم. البته با وجود Original Sin 2 (حتی با تفاوت‌هایی که دارن) Deadfire باید خیلی پیشرفت کرده باشه که بتونه توجه‌ها رو به خودش جلب کنه. Larian استانداردها رو چند پله جابجا کرده.
7- Phoniex Point
یه Turn-Based Tactics که توسط خالق X-COM ساخته میشه. چیز زیادی ازش نمیدونیم اما اسم پشتش به تنهایی کافیه که منتظرش باشم.
8- Battletech
یه بازی Turn-Based Tactics دیگه که حالت سندباکس‌گونه داره توسط خالق نسخه‌ی رومیزیش ساخته میشه. آدم دیگه چی میخواد؟! :D
9- Griftlands
یه نقش‌آفرینی سندباکس‌گونه که البته چیز زیادی ازش نمیدونیم. اما همینکه اسم Klei پشت بازیه کافیه منتظرش باشم :x
10- Ashen
بازی تا به حال زیاد نمایش نداشته اما همون معدود نمایش‌هاش برام مجذوب‌کننده بودن :x امیدوارم چیز خوبی در بیاد
11- Code Vain
Anime Dark Souls :D البته بازی از لحاظ کیفی قطعا به چند کیلومتری Dark Souls هم نزدیک نمیشه. اما با این حال جالب میزنه و منتظرشم
------
یه سری بازی دیگه بدون ترتیب که دیگه حس توضیح نیست:
No Ni Kuni II
Bloodstained: Ritual of the Night
Total War Saga: Thrones of Britannia
BioMutant
Pathfinder: Kingmaker
Greedfall
Below 8->
No Truce With Furies
The Bard's Tale
The Last Night
The Red Strings Club
EA's Destiny Loot Box Simulator Anthem

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی از تاپیک های مورد علاقم، برای اینکه همیشه بعد ار دیدنش پیش خودم فکر می کنم که نه، واقعا بیشتر از همه منتظر چی هستی و اینکه با چه دلایلی پیش خودم بازی ها رو بالا و پایین می کنم :D:D با تشکر از علیرضا بابت تاپیک!

1- Far Cry 5
در حال حاضر که دارم اینو می نویسم بازی FC5 توی لیستم اوله! اما کلا، خیلی حس دوگانه ای دارم نسبت به این بازی! بعضی وقت ها فکر می کنم بازی به شدت خوب و قوی هست، بعضی وقت ها می گم نه، همون تجربه قبلی. خودم انتظارم قبل معرفی این بود بازی یکم از سرعتش کم کنه و حس واقع گرایی بیشتری داشته باشه، اما خوب خیلی ها منتظر تجربه فارکرای هستن، نه یه بازی دیگه! به هر حال فعلا از اون لحظه هاست که بازی به نظرم خیلی موفق می شه. فقط منتظرم مثل شماره های قبلی یه توهمی بزنه شخصیت و یکی دو ساعتی رو توی دنیای غرب وحشی هم بگذرونیم :D

2- Metro Exodus
یکی از بهترین شوترهایی که تا به حال بازی کردم، البته بیشترین نقطه قوتش برای من نشون دادن اتمسفر، اون تاریکی و بدبختی و داستان بازی به بهترین شکل ممکن هست. امیدوارم اینم مثل شماره های قبلی بازی کاملا جدی باشه، تفنگ ها سنگین باشن و در کل همون حس هاردکور رو بده (البته روی هر درجه سختی قابل بازی). تنها مشکل من با شماره های قبل این بود که اصلا برخورد گلوله با دشمن ها حس نمی شد، امیدوارم اینو درست کنن فقط!

3- Red Dead Redemption 2
این توی لیست من سومه، دلیلش هم لوس بازی های R* گرامی سر عدم معرفی برای PC هست. به هر حال موفق شدم چندماه پیش با یه X1 قرضی شماره اول رو بازی کنم و عحب بازی بود. با اینکه قبلا از نا امیدی داستان رو کامل خونده بودم، اما تجربش چیز دیگه ای بود. راکستار دقیقا می دونه چطوری از امکاناتش استفاده کنه، چطوری توی فضا قرارت بده حتی با ساده ترین چیزها. مثلا رام کردن اسب، یه مکانیزم خیلی ساده داشت، اما دوستان داستان ها گفتن برای همین رام کردن ها، اینجاست که باید تحسینشون کرد=D>

4- Kingdom Come Deliverance
خیلی خیلی منتظرم ببینم چه می کنه این بازی! یه ستینگ واقعی توی اون زمان با امکانات زیاد. داستان جدی، انتخاب های تاثیر گذار در ماموریت ها. یه سری سخت گیری ها مثل نداشتن Auto Save، و المان هایی که به واقع گرایی کمک می کنه. تنها مشکلم با انیمیشن های بازی هست که اگه توی گیم پلی تاثیر نداشته باشه، بعد یه مدت عادی می شه!

5- The Crew 2
شاید خیلی ها کلا از شماره اول بازی بدشون بیاد. خودم هم قبول دارم که بازی اصلا اون چیزی که باید نشد، مخصوصا موقع لانچ! اما استودیو واقعا پشتیبانی خوبی از بازی انجام داد و با همه کاستی های بازی، چیزی حدود 70 ساعتی منو سرگرم کرد. اینبار خدارو شکر از دست داستان آبکی خلاص شدیم (واقعا اگه نمی تونن مجبور نیستن)، تنوع ماشین ها بالا رفته، اضافه شدن قایق و هواپیما و همینطور در دسترس بودن همه مدل مسابقاتی که قبلا به عنوان DLC عرضه شده بود مثل Drift و Monster Truck و ... . گرافیک شماره دوم واقعا چشم نواز هست و با توجه به محیط خیلی بزرگ بازی، واقعا گشت و گذار داخلش حال می ده. در کل امیدوارم بازی واقعا خوب در بیاد؛ این تاخیر آخرش یکی از ضدحال های گیمینگ امسال من بود، هرچه زودتر عرضه بشه بهتر!

6- God of War
هیچ کدوم از شماره هارو بازی نکردم، فقط اول شماره سوم و مبارزه با پوسایدون (اگه اشتباه نکنم) رو دیدم و واقعا لذت بردم. گرچه تغییرات این شماره خیلی هست، اما اسطوره ها همیشه مورد علاقه من بودن و حتی اگه نتونم این عنوان رو هم بازی کنم، 100 منتظرش هستم!

*** فکر کنم به یه لیست 15 تایی نیازمند شدم :D:D

7- Skull & Bones
ایده بازی جذابه، ولی خیلی برام مبهم هست هنوز! و اینکه دزد دریایی باشی، محیط های فوق العاده دور و برت باشن، اما نتونی پیاده شی و ازشون استفاده کنی؟! به قول دوستان که یوبی پلیز:D

8- Ashen
از همون نمایش اول، عاشق سبک هنری بازی شدم، امیدوارم تاریخ انتشار بازی هم نزدیک باشه! البته خیلی چیز زیادی از بازی منتشر نشد، اما به هر حال خیلی دوست دارم تجربش کنم!

9- The Last Night
اینم فضا سازیش بدجور بهم حال داد. البته از اون دست بازی هاست که تاخیر خورش خوبه (سازنده کلا تو توییتر پلاسِ:D)

10- Lost Ember
از اون دست بازی های Indie که به سلامت روح و روان آدم کمک می کنه! رنگ بندی زیبا، محیط آروم، ارتباط با طبیعت ... البته می دونم که خیلی ها اصلا اسمش رو هم نشنیدن، این صفحه استیم بازی هست اگه خواستین یکم آشنا بشین.

*** واقعا سخت بود انتخاب کردن برام، مخصوصا نیمه دوم لیستم. برای همین بقیه لیستم رو هم بنویسم :D
Shadow of the Colossus
این از اون دست بازی هاست که از خیلی وقت ها پیش دارم حسرت بازی نکردنش رو می خورم، نمی دونم تا کی این حسرت ادامه خواهد داشت ولی چه کنیم که باید صبر کرد!

Starlink
اینم برای PC لیست نشده، همون بازی Ubisoft Toronto که شبیه NMS هست، بیشتر دنبال این هستم که ببینم اون فضای کهکشانی رو چطور کار می کنن! (بعدا به درد Beyond Good & Evil 2 می خوره#-o)

Frostpunk
از اون بازی ها که واقعا ازش عذر می خوام که توی 10تا نبود :( تجربش هم بر همه واجب است!

Pillars of Eternity II: Deadfire
با اینکه خیلی کم بازی می کنم اینجور عنوان هارو، اما به شدت بهشون علاقه دارم. می خواستم توی 10تا جا بدم، اما گفتم آرمین، تو که بازی بکن نیستی، حداقل به زودی، 4تا چیز بنویس بازی کنی!

Final Fantasy XV PC
ببینیم چی هست، خیلی ها تعریف می کنن، خیلی ها هم فحش می دن، ولی خیلی دوست دارم خودم بازیش کنم!

Anthem
احتمال زیاد تاخیر می خوره و از 2018 خارج می شه، اما به هر حال EA هست و ترسناکی های کنارش. ترسناکترین موضوع هم برای PC بازها اون Origin هست! خدا اینو نابود کنه!

The Way Out
بازی قبلی این سازنده واقعا واقعا واقعا زیبا بود، این بازی هم به شدت جالب هست، اما بازم اون Origin لعنتی مانع کار شده برای من!

Sea of Thieves
یکی از تست های بازی رو انجام دادم، محیط دریایی که توی این بازی هست رو تا الان هیچ جایی پیدا نمی کنید! یعنی می تونید وسط دریا لنگر بندازید، ساعت ها به گذر زمان داخل بازی، صدای دریا و زیبایی هاش چشم بدوزید! واقعا عنوان زیبایی هست. اما دلیل اینکه اینجاست فقط و فقط به خاطر اون Win Store ... هست! شاید باورتون نشه، اما برای آپدیت ورژن تست بازی از یه نسخه به نسخه بعدی که خودم هم روحم خبر نداشت، 50 گیگ حجمم رفت و همچنان هم آپدیت نشده بود و می خواست بازم حجم بخوره!

Ni No Kuni 2
شماره اول رو بازی نکردم، اصلا بگم هیچی ازش نمی دونم، اما همون چندتا تصویر و ویدیو توی فروشگاه استیم منو به خودش جذب کرد طوری که به زودی می خوام پیشخریدش کنم!

Hunt: Showdown
گرچه Crytek خوب نبود این اواخر، اما واقعا آرزو می کنم این عنوانشون علاوه بر اینکه خوب و پخته باشه، تحویل هم گرفته بشه تا منجر به بسته شدن استودیوشون نشه!

*** چندتا بازی هستن که اگه تاریخ داشتن حتما بالای لیست بودن
1- WiLD
شدیدا از این بازی خوشم اومده، اما حیف که کاملا توی سکوت به سر می بره. می دونم کنسل نشده، اما کاش زودتر عرضه می شد. کلا بازی هایی که با طبیعت سر و کار دارن به شدت منو به خودشون جذب می کنن!
2- Beyond Good & Evil 2
این هروفت تاریخ بخوره توی صدر لیست من هست. به شدت منتظرم ببینم چه چیزی در میاد!
3- Cyberpunk 2077
دیگه خسته شدم از بس منتظر بودم، توی لیست انتظار گذاشتم و ... . هر عکسی یا ویدیویی از فضای سایبرپانکی می بینیم با خودم می گم یعنی این بازی می خواد چطور باشه! اما حیف که هیچ خبری نیست:((

اوه اوه، چقدر طولانی شد، فکر کنم همه بازی هارو لیست کردم! :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر