راه چاره خیلی ساده برای لنز های ضعیف شده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خدمت دوستانت تازه وارد عرض کنم این احسان خیلی در زمینه ی xbox360 وارده اگه حرفی میزنه مولای درزش نمیره!
جز اولین نفرهایی بود که 360 خرید و اون تاپیک 600 صفحه ای هم دست پخت ایشونه:biggrin1:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من اينكار كردم دستم قبلآ Open Tray مياداد ولي حالا Unreadale ميده لنز من ديگه عمرشو كرده ولي بازم جاي شكر داره 99% براي لنز هايي كه ضيعفن جواب ميده مرسي از احسان عزيز

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
من تا بازي darkness رو ميزارم توي دستگاه صفحه سياه ميشه و همينطور مي مونه. سه بار هم ديسكش رو عوض كردم . همين الان هم تنظيم لنز كردم . ولي نشد.
يعني از لنزش هست يا چيز ديگه اي ؟
بااين روش گفته شده مي شه كاري كرد.؟
با تشكر

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
خدمت دوستانت تازه وارد عرض کنم این احسان خیلی در زمینه ی xbox360 وارده اگه حرفی میزنه مولای درزش نمیره!
جز اولین نفرهایی بود که 360 خرید و اون تاپیک 600 صفحه ای هم دست پخت ایشونه:biggrin1:

دوست من اگر منظورتون من هستم؟

بهتره بدونید من جزو اولین کسایی بودم که .360 گرفتم میتونید از آقا تکاوچ بپرسید

اون تاپیک 600 صفحه ای هم که آقا احسان زدن رو من و امثال من رونقش دادیم

من هم به آقا احسان توهین نکردم فقط منظورم این بود که ممکنه با این روش یه

بلای بدتری سر کنسول بیاد چون همونطور که میدونید درایو رو میشه عوض کرد ولی

وقتی cpu یا ... ایراد کنن دیگه 360 رو باید بندازیم سطل آشغال و میدونید که 360 وقتی

روشن هست با حتی یه تکون کوچک مرخص میشه و......

با تشکر

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
جالبه...
من سه تا بازی گرفتم از یه جایی(اسمش محفوظ شاید نگم بهتره ولی اکثر بچه ها میشناسنشون). خلاصه اینکه قبلا من هر چی بازیازشون میگرفتم مشکلی نداشت ولی سر این بازیا...
قرار بود رو hp بزنن ولی رو MaxTec و Aone زدن. خلاصه دو تا از بازیها ارور Unreadble Disk میدادن و یکی رو هم که اصلا وقتی بازی رو میذاشتم تو کنسول Open Tray میذاذ. خلاصه هیچکدوم از بازیها اجرا نمیشدن.
هر کاری فکر کنین کردم، کنسولو افقی گذاشتم، عمودی گذاشتم، هارده کنسولو درآوردم، دوباره همه کابل رو وصل کردم، یکی دو تا ضربه کوچولو زدم به کنسول، تو درایوو فوت کردم و ... نشد که نشد. فکر کردم شاید ایراد از دیسکهاست یا کنسول من با این دیسکها مشکل داره چون تا حالا از این مدل دیسکها استفاده نکرده بودم و بازیهایه دیگم رویه دیسکهایه دیگه عالی اجرا میشدن. خلاصه همشونو پس فرستادم و قرار شد برام هر سه تا رو رویه Verbatim بزنن.
امروز بازیها رسید و گفتم دیگه برم حالشو ببرم. خلاصه بهتون بگم دوباره هر سه تا دیسک بهم ارور داد و دقیقا همون ارورهایه قبل. دیگه کلی شاکی شده بودم و نمیدونستم چیکار کنم. جالبیش این بود که همه بازیهایه قبلیم که رویه انواع دیسکها از قبیل hp و DataRight و Verbatim بود بدون هیچ مشکلی اجرا میشدن.
بهتون بگم شاید 50 بار دیسکها رو گذاشتم تو کنسول و بیرون آوردم ولی حتی یه بار هم اجرا نشدن.
تا اینکه...
یاد این تاپیک افتادم. گفتم حالا بزار سره خندش یه امتحانی بکنیم. آقا هر سه تا بازی مثله هلو اجرا شدن. بعد از چند دقیقه بازی کردن کنسولو بحالت اول درآوردم و بازیها کماکان بخوبی لود میشدن.
خلاصه اومدم اینجا بگم.
این متود جواب داد...
خب آروم شدم.

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من نفهمیدم ! یعنی اول Tray رو بیاریم بیرون بعد جهتو عوض کنیم ، بعد دیسکو بذاریم ؟؟

بعد از چند دقیقه بازی کردن کنسولو بحالت اول درآوردم و بازیها کماکان بخوبی لود میشدن.

یعنی در حین بازی کنسولو به حالت اول گذاشتی ؟
بعد از اون توی همون حال | هم بازیهارو میاره ؟؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یعنی در حین بازی کنسولو به حالت اول گذاشتی ؟
بعد از اون توی همون حال | هم بازیهارو میاره ؟؟

آره ولی خیلی با احتیاط، اصلا نمیخواستم کنسولم معلق در هوا باشه.
میدونی دفعه اول کنسولو خاموش کردم و افقی گذاشتم دیدم بازم ارور میده. بعد وسط بازی افقیش کردم ببینم وسط بازی ارور میده یا نه که نداد. سری بعد هم تو همون حالت افقی بازی اجرا شد! قبلا نمیشد... الان هم همه چیز روبراهه...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من نفهمیدم ! یعنی اول Tray رو بیاریم بیرون بعد جهتو عوض کنیم ، بعد دیسکو بذاریم ؟؟

نکته مهم اینه !
اصلا یه بار به ترتیب بگو ! البته من در حالت عادی دستگاه رو عمودی میذارم . مثل اینکه شما افقی میذاری

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
عزیز این تاپیک مال اونایی که به ته خط نزدیک شدن پس بهتره تا به اون موقع نرسیدی اظهار نظر نکنی در ضمن من هنوز تو کفه اینم که چه جوری فکر کردی(منظورم مخترع این روشه)که کنسولتو این جوری گزاشتی؟؟؟؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
روش بسیار عجیبیه،ولی خوب اگر کار میده چه اشکالی داره؟میشه کسانی که این روش براشون جواب داده نوع درایوشون رو بگن؟یه چیز دیگه:بهترین کار اینه که درایو رو خروجی کنید این جوری خیالتون از بابت خود کنسول راحته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر