راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
مودم رو چند بار ری استارت کردم درست نشد !
شما هم همین مشکلو داری ؟ چی کار کردید ؟ ساپرت می گه مشکل از طرف اونا نیست :|
ای بابا من کلا آنلاین بازی می کنم تعطیل شدیم رفت :|

hypetrak

کاربر سایت
May 31, 2011
11
نام
amir
آقا دستم به دامنتون کمرم شکست :((
از موقعی که خریدم تا حالا مشکلی نداشته ولی گمونم مشکل از بعد این آپدیت آخری که 200mb بود شروع شد. هرکاری میکنم نمیتونم به لایو وصل بشم.test network connection که میزنم میگه همه چیز درسته ولی وارد لایو نمیشه استاتوسش نوشته
service info is unavailable
. وقتی test multiplayer connection هم میزنم ارور cant finish test میاد :(
تورو خدا دستم به دامنتون دارم دیوونه میشم بدون لایو :((

آخرین ویرایش:

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
آقا دستم به دامنتون کمرم شکست :((
از موقعی که خریدم تا حالا مشکلی نداشته ولی گمونم مشکل از بعد این آپدیت آخری که 200mb بود شروع شد. هرکاری میکنم نمیتونم به لایو وصل بشم.test network connection که میزنم میگه همه چیز درسته ولی وارد لایو نمیشه استاتوسش نوشته
service info is unavailable
. وقتی test multiplayer connection هم میزنم ارور cant finish test میاد :(
تورو خدا دستم به دامنتون دارم دیوونه میشم بدون لایو :((

تو ستینگ دستگاه از قسمت تغییر زبان یه گزینه برای Restart داره توسط همون دستگاه رو ریستارت کن برای من معمولا جواب میده.

hypetrak

کاربر سایت
May 31, 2011
11
نام
amir
تو ستینگ دستگاه از قسمت تغییر زبان یه گزینه برای Restart داره توسط همون دستگاه رو ریستارت کن برای من معمولا جواب میده.
امتحان کردم جواب نمیده.کلا همه جوره دستگاه رو restart کردم ولی فایده نداره. از برق کشیدم،کابل شبکه رو جدا کردم دوباره وصل کردم،با وایرلس امتحان کردم (فقط دفعه اول کار کرد) مودم رو خاموش/روشن کردم
هیچکدوم فایده نداشته. البته بین همه زور زدنا بعضی وقتا چند ثانیه کانکت میشد در حد نشون دادن تبلیغات لایو ولی باز قطع میشد. ظاهرا مشکل از isp هست کسی اطلاع نداره؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
امتحان کردم جواب نمیده.کلا همه جوره دستگاه رو restart کردم ولی فایده نداره. از برق کشیدم،کابل شبکه رو جدا کردم دوباره وصل کردم،با وایرلس امتحان کردم (فقط دفعه اول کار کرد) مودم رو خاموش/روشن کردم
هیچکدوم فایده نداشته. البته بین همه زور زدنا بعضی وقتا چند ثانیه کانکت میشد در حد نشون دادن تبلیغات لایو ولی باز قطع میشد. ظاهرا مشکل از isp هست کسی اطلاع نداره؟

خودت خسته نکن مشکل از نت مملکته !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
نگاه کنید منم این مشکل رو داشتم یعنی هنوزم دارم و وصل نمیشه یک هو میزنه Bay Terova و وصل نمیشه
مشکل صد درصد از نت ایران هست ولی وقتی مودم رو ری استار میکنم و اون گزینه go offlin رو میزنم درست میشه
یک روش دیگه هم هست که داخل یک بازی بشین و بعد از 5 6 دقیقه اقدام به وصل شدن بکنید

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان منم اینترنت 4g ایرانسل شیر میکنم و از صبح همش پیغام service info is unavailabe رو میده و به لایو وصل نمیشه!!! مشکل از اینترنت ماست؟ دوستان پارس آنلاینی مشکلی ندارن؟

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سلام دوستان بازی سنتر:
راه حل clear cache که دکمه پاور جلوی کنسول رو نگهر میدارید تا کنسول خاموش بشه و چراغ پاور نباید بزارید سفید بشه تا کنسول خاموش شد کابل پشت کنسول رو جدا کنید. بعدش اینقدر دکمه پاور و رپیر رو بزنید و بزارید 5دقیقه کنسول ازاد باشه (کار از محکم کاری عیب نداره)
در این حین کم یه بار مودم رو خاموش و روشن کنید که یه ایپی جدید بندازه رو نت و یا با ایپی استاتیکتون یه بار قطع وصل بشه.
دقت کنید همیشه احتمال اینکه مثلا سرویس لایو داون شده باشه هست میتونید در استاتوس سایت xbox چک کنید که کدام سرویس مشکل داره موقت
سوم اینکه سرویس دهنده اینترنتتون باز مشنگ شده داره انگولک میکنه نتو
میتونید یه نیم ساعت صبر کنید تا درست بشه همیشه دایمی نیست.
در حال حاظر بنده دوتا سرویس دهنده دارم یکی isp پردیس که به صورت وایرلس هست سرویسش پینگه داخلی 6 و سرعت دانلود/اپلود=4مگ nat=اوپن هست ولی به راحتی پارس انلاینم لابی پیدا نمیکنه.
سعی کنید یک نت برا گیم و یک نت برا دانلود داشته باشید.
موفق باشید

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام دوستان
بچه ها من تغریبا 90% موارد مشکل sign in دارم حتی بعضی موارد offline هم sigin in نمی شه
تورو خدا یه کمکی کنید. با ریست کردن هم مشکلی حل نمی شه

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
سلام
دوستان این مشکل مال کل اینترنت ایران هست و به ISP خاصی هم ربطی نداره ، بعنی با تغییر isp به پارس آنلاین درست نمیشه ، پس الکی تغییر ندید چون دوستان من با اینترنت های مختلف این مشکل رو داشتند .
من یه راه حل دارم که خودم و چند تا ازدوستان تو لایو تست کردیم جواب گرفتیم
برید تو Network setting - advanced setting و بعد هم برید Change dns رو بزنید
بعد از این پرایمری رو بزارید رو 4.2.2.4 و سکندری رو هم 4.2.2.2
مشکل حل می شه ، اگر نشد یک بار عوض کنید بزاری رو DNS automatic بعد دوباره تغییر بدید رو همین که گفتم 99% درجا home اکس باکس میاد بالا ، در بقیه موارد هم تا 1دقیقه بعد میاد بالا .
برای دوستانی که می گن DNS به کانکشن ربطی نداره سرعت دانلود رو می بره بالا هم بگم DNS کانکشن رو استیبل می کنه که در هر صورت در مورد این مشکل جدید داره جواب میده .
پس تست کنید شاید مشکل شما هم حل شد .
موفق باشید .
PS : این راح حلی که گفتم برای مشکل دوستانی بود که اینترنتتشون وصله ولی به اکس باکس لایو نمی تونند وصل بشن .
PS2 : اون دوستمونم که مشکل ساین این پروفایل داره کلیر مک ادرس کن کنسول ریستارت می شه میاد بالا ساین این می شه ، اگر بار اول درست نشد یه بار دیگه تست کن 100% جواب می گیری ، درضمن این چند روزه اینترنت کل ایران ریده تر از حالت عادی شده پس زیاد به خودتون فشار نیارید ، درست می شه تا چند روز دیگه .

آخرین ویرایش:

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
سلام
دوستان این مشکل مال کل اینترنت ایران هست و به ISP خاصی هم ربطی نداره ، بعنی با تغییر isp به پارس آنلاین درست نمیشه ، پس الکی تغییر ندید چون دوستان من با اینترنت های مختلف این مشل رو داشتند .
من یه راه حل دارم که خودم و چند تا ازدوستان تو لایو تست کردیم جواب گرفتیم
برید تو Network setting - advanced setting و بعد هم برید Change dns رو بزنید
بعد از این پرایمری رو بزارید رو 4.2.2.4 و سکندری رو هم 4.2.2.2
مشکل حل می شه ، اگر نشد یک بار عوض کنید بزاری رو DNS automatic بعد دوباره تغییر بدید رو همین که گفتم 99% درجا home اکس باکس میاد بالا ، در بقیه موارد هم تا 1دقیقه بعد میاد بالا .
برای دوستانی که می گن DNS به کانکشن ربطی نداره سرعت دانلود رو می بره بالا هم بگم DNS کانکشن رو استیبل می کنه که در هر صورت در مورد این مشکل جدید داره جواب میده .
پس تست کنید شاید مشکل شما هم حل شد .
موفق باشید .
PS : این راح حلی که گفتم برای مشکل دوستانی بود که اینترنتتشون وصله ولی به اکس باکس لایو نمی تونند وصل بشن .
PS2 : اون دوستمونم که مشکل ساین این پروفایل داره کلیر مک ادرس کن کنسول ریستارت می شه میاد بالا ساین این می شه ، اگر بار اول درست نشد یه بار دیگه تست کن 100% جواب می گیری ، درضمن این چند روزه اینترنت کل ایران ریده تر از حالت عادی شده پس زیاد به خودتون فشار نیارید ، درست می شه تا چند روز دیگه .

دوستان شمارو نمیدونم ولی بنده با پارس آنلاین مشکلم حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر