راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
اولا که هول نشو
اقا وان تنها دستگاهیه که من تا این لحظه ازش یه خرابی هم ندیدم
بعدش بگو بازیت چیه و اپدیت کردن بازی هم که دیونه شدن نداره
در نهایت برای نصب بازیا لازم نیست وصل بشی به نت اول کابل اینترنت وان رو جدا کن بعد بازی رو نصب کن و بعد هر وقت خواستی اپدیت کنی به نت وصل شو و اپدیتش کن
تو همه بازیای وان و پلی4 برای استفاده از بخش انلاین یا محتواهای اضافه باید حتما بازی اپدیت بشه اپدیت کردن هم تو وان خیلی بهتر از پلی4 انجام میشه خیالت راحت

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
دوستان یک راهنمایی بکنید من هر کاری میکنم اکانت بسازم اخرش که دایره گرد میچره که اکانت کاملا ساخته بشه یک ارور میده واکانت ناقصه وقتی داخل بازی میشم وپروفایل را انتخاب میکنم دوباره میره برای ساختش خواهشا راهنمایی کنید کشت مارا هر چی هم اکانت پروفایل را پاک میکنم ودوباره میسازم اخرش ارور میده وبازم یک اکانت پروفایل نصفه تحویل ما میده:(

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان یک راهنمایی بکنید من هر کاری میکنم اکانت بسازم اخرش که دایره گرد میچره که اکانت کاملا ساخته بشه یک ارور میده واکانت ناقصه وقتی داخل بازی میشم وپروفایل را انتخاب میکنم دوباره میره برای ساختش خواهشا راهنمایی کنید کشت مارا هر چی هم اکانت پروفایل را پاک میکنم ودوباره میسازم اخرش ارور میده وبازم یک اکانت پروفایل نصفه تحویل ما میده:(

برو تنظیمات کنسول قسمت network بعد برو advance setting و dns setting...اونجا manual بزن بعد اولین dns رو به 4.2.2.4 و دومی رو به 8.8.8.8 تغییر بده...احتمال زیاد درست بشه ;)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
سلام
بعد این اپدیت اخری که one داد، مشکل ساین شدن پیدا کردم! قبلش خوب بود
الان از 3 شنبه این مشکلو دارم
سایتxbox.com هم باز رفته رو حالت لیمیت....

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
سلام
بعد این اپدیت اخری که one داد، مشکل ساین شدن پیدا کردم! قبلش خوب بود
الان از 3 شنبه این مشکلو دارم
سایتxbox.com هم باز رفته رو حالت لیمیت....

اروری که میگیری رو مینویسی؟
من هم دیروز این مشکل رو داشتم که این کار رو کردم و درست شد:
اول برو به Settings و بعد به بخش Language و داخل این بخش Restart رو بزن. دستگاه ریستارت میشه و مشکل Sign in از بین میره.

mamadcowboy

کاربر سایت
Nov 19, 2011
5
نام
Mohammad
دوستان يك راه ديگه هست اينكه شما دستگاه رو بزاريد رو حالت افلاين بعد وارد اكنت بشيد و بعدش دوباره انلاين بشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mrjojo

کاربر سایت
Jul 23, 2014
16
نام
م.ح
سلام دوستان راه حل بالا كاملا جواب ميده اما من كه اين رو نخونده بودم و خودم اين مشكل رو داشتم يه كار ديگه ميكردم
1- حتما اتصال رو رو حالت كينكت بزاريد (اين جزء كارا نيست چيزيه كه بايد هميشه برا پيش فرض انجامش بدين)
2- وقتي با اين ارور مواجه شدين به قسمت تنظيمات رفته واير لس خودتون رو قطع كنيد
3- يه بازي افلاين رو اجرا كنيد مثلا فيفا (در حد اين كه داخل مچ بشيد خودم گوست رو ميزارم وارد مرحله بازي ميشم)
4- برگرديد home و تنظيمات وايرلس رو روشن كنيد
5-بعد چند ثانيه ميبينيد تبليغات لايو در سمت راست ظاهر ميشه و پروفايلتون هم sign out نشده
6- اين روش هم مثل ريست طول ميكشه اما نيازي به خاموش روشن كردن دستگاه نيست (به دستگاه كمتر فشار مياد)
ممنون، جواب داد.

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سلام دوستان من پلی 4 دارم و قصد دارم ایکس باکس وان بگیرم برای هیلو که دیگه چیزی به انتشارش نمونده ولی الان اومدم تو این فروم و این مشکلات رو دیدم شاخ در اوردم . آیا این مشکل متصل نشدن و نیاز به ریستارت و ... هنوزم هست ؟ به ریجن کاری نداره؟ من یه ریجن یک صحبت کردم و قصد دارم بخرمش ( دسته دو ). ممنون میشم اگر نکته ای هست بهم بگید . بازم تشکر.

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
ببخشی این مشکل برا من وجود داره البته اکانتمو با خود one ساختم و ساین این نمیشه
ارورشم 0x80a40010 است ، توی سایت account.live.com هم ایکس باکسمو تو اکانتم اد کردم بازم این ارورو میده نمیدونم واقعا چیکار کنم
کانکشنمم درسته و وصله ایکس باکس به نت
ساین اینو که میزنم بعد pass و بعدم میچرخه و اون ارورو میده
لطفا راهنمایی کنین دهنم داره آسفالت میشه :|

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
سلام
home xbox one دیگه بالا نمیاد هی میگه باید به اکس باکس لایو وصل بشید ، مشکل از کجاست ؟ اینترنتم وصله ، کسی میدونه چه باید کرد ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بعد آپدیت اینجوری شده متاسفانه
شما مودم رو ری استار کن دوباره وصلش شو ببین درست میشه
یا برو تو بازی و بعد چند دقیقه وصل شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟