راه حل مشکل SIGN IN شدن به شبکه لایو XBOX ONE

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دوستان من میخوام xbox بگیرم . خوبه واسه لایو یا نه؟؟ قبلا ps4 پرو داشتم که عالی بود و راضی بودم
همین تاپیک رو بخون متوجه میشی چقدر دنگ و فنگ داره. psn کجا انقدر زحمت داره؟ یه آدرس میدی و تمام.همه سرورهاشم به ایران بازه.

• Like
Reactions: all4u

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان من میخوام xbox بگیرم . خوبه واسه لایو یا نه؟؟ قبلا ps4 پرو داشتم که عالی بود و راضی بودم
هیچ مشکلی نداره عزیز خودم تقریبا هر روز با دوستام بازی میکنم
همین تاپیک رو بخون متوجه میشی چقدر دنگ و فنگ داره. psn کجا انقدر زحمت داره؟ یه آدرس میدی و تمام.همه سرورهاشم به ایران بازه.
شما انقدر خفنی برو تاپیک خرابی و مشکلات PS4 کلی سوال بی جواب مونده اونارو جواب بده :)))

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خفن هستم شک نکن
ماشاالله سونی دورش بگردم کنسول زده مشکل نداره که خب موندیم بیکار اومدیم اینجا نذاریم هموطنان اغفال بشوند و اکس باکس بخرند.
بله ماشالا چشم نخوره برای همینه تاپیک مشکلاتش یکی از شلوغ تریناست :)))

• Like
Reactions: moji_pack and Sony+

Behrouzrm

کاربر سایت
Sep 1, 2017
11
میخواستم ایکس باکس وان ایکس بگیرم . با این اوصاف میترسم . توی یه سایت دیگه هم خیلی ناراضی بودن . بازم اگه کسی نظری داره بگه
مرگ بر امریکا جدی جدی

• Like
Reactions: all4u

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
من که مشکلی نداشتم و با اینکه هر دو کنسول رو دارم اما اولویت x one هست و همه جوره ازش راضیم:-bd

دوستان فن باز هم که از سهامداران:)) شرکت سونی هستن برن تو تاپیک خودشون;)

• Like
Reactions: babakxz2

Behrouzrm

کاربر سایت
Sep 1, 2017
11
خر شدم xbox one خریدم . واقعا اشغاله
با کامپیوتر و قند شکن اکانت ساختم . ولی نمیشه به لایو کانکت شد . dns هم عوض کردم. گفتم کسی نخره

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
با کامپیوتر و قند شکن اکانت ساختم . ولی نمیشه به لایو کانکت شد . dns هم عوض کردم. گفتم کسی نخره

ایراد از نت افتضاحه ایرانه
تو PS هم این مشکلات هست
DNS گوگل رو ست کن احتمال زیاد مشکل حل میشه

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
عزیز شما نمیتونی اوکی کنی چرا الکی فن بازی درمیارید ومقصر کنسول مایکروسافت را میدونید!!!

• Like
Reactions: moji_pack

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر