راهنمای UNBRICK کردن PS3

majid_killer63

کاربر سایت
Mar 24, 2015
6
با سلام.دوستان من یه ps3 دارم که از ورژن 3.55 تبدیلش کردیم به ورژن 4.55
حالا میخوام این دستگاه رو بفروشم
متاسفانه چون دیگه کپی خور نیست کسی نمیخره
چطور میتونم به 3.55 برگردونمش؟
اگه سریع تر رانمای کنید ممنون میشم

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
با سلام.دوستان من یه ps3 دارم که از ورژن 3.55 تبدیلش کردیم به ورژن 4.55
حالا میخوام این دستگاه رو بفروشم
متاسفانه چون دیگه کپی خور نیست کسی نمیخره
چطور میتونم به 3.55 برگردونمش؟
اگه سریع تر رانمای کنید ممنون میشم
دستگاه شما باید مجدد به ofw 3.55 دانگرید بشه سپس به cfw x.xx اپدیت بشه که بتونه بازی های کپی رو اجرا کنه
انجام دانگرید نیازمند سخت افزاری خاص به نام e3 flasher هستش دستگاه شما رو دانگرید میکنه
شما بدون این سخت افزار خودت نمیتونی دستگاه رو برگردونی به 3.55
بهتره به یه تعمیر کار کار بلد که سخت افرار رو موجود داره برای اینکار مراجعه کنید تا انجام بده واستون هزینه ش بسته به نوع دستگاه و انصاف تعمیر کار بین 40 تا 100 تومان میباشد نوع فت راحت تر دانگرید میشه

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
سلام خسته نباشید ps3 موقع روشن شدن خاموش میشه و اصلا هیچی نشون نمیده یعنی یک سانیه بعد از روشن شدن خاموش میشه

مدل دستگاه چيه ؟ بعد از روشن شدن چراغ هاي دستگاه به چه رنگي در مياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ADEL.N

کاربر سایت
Feb 1, 2015
4
سلام من کنسولم فت هست و ورژنش هم ۴.۶.۶بود کپی خور هم بود زم آپدیت Roger 476 کنم که میره روی ۵۹درصد و ارور داد و هرچی ریستارت نکنم و میخام برم توی ریکاوری همون صفحه میاد و تکرار میشه

mamad_rammstein

کاربر سایت
Aug 18, 2008
6
سلام، من نرم افزار کار هستم، چندین بار این روش رو زدم ، رو یه دسگاه یادم رفت با مینورچک ورژن کارخونه ایش رو چک کنم، مثل اینکه فریمور اولیش 3.6 بوده. وقتی روش اکسپلویت رو فعال کردم ، با اولین خاموش شدن دیگه روشن نشد و بعد از 2 ثانیه خاموش میشه. میشه کاری کرد؟!! تورو خدا کمک کنید ماله مشتریه. ممنون از جوابتون مدلش
cech 2504b هستش

saeid123444

کاربر سایت
Oct 24, 2021
3
راهشو فهمیدی به ما هم بگو
سلام، من نرم افزار کار هستم، چندین بار این روش رو زدم ، رو یه دسگاه یادم رفت با مینورچک ورژن کارخونه ایش رو چک کنم، مثل اینکه فریمور اولیش 3.6 بوده. وقتی روش اکسپلویت رو فعال کردم ، با اولین خاموش شدن دیگه روشن نشد و بعد از 2 ثانیه خاموش میشه. میشه کاری کرد؟!! تورو خدا کمک کنید ماله مشتریه. ممنون از جوابتون مدلش
cech 2504b هستش

farhad.fh424@gmail

عضو جدید
Sep 5, 2022
2
سلام دوست عزیز.شما وقتی اون فایل بالا رو دانلود کنی میبینی که دو تا فولدر داره منظور فولدر دوم اون فایل هستش.ریشه ی مموری هم منظور اینه که مستقیما توی مموری بریزید یعنی مثلا توی یه فولدر نگذارید و فولدر را بذارین توی مموری.ریشه یعنی مستقیم توی مموری.مثلا فکر کنید اسم فایل شما 1 هستش و اسم مموریتون هم F هستش.ریشه ی مموری یعنی F:\1
یعنی فایل را توی فولدری قرار ندهید همینطوری فایل را بذارین توی مموری(توی هیچ فولدری نباشه.)

در حالت عادی اگر شما کپی استفاده نکنید هیچ خطری شما رو تعدید نمیکنه ولی اگر کپی استفاده بکنید در حین دانگرید یا نصب کاستوم فرمویرهای نامطابق با دستگاه که با فایلهای اصلی دستگاه تطابق نداشته باشه باعث این ارور میشه مثلا وقتی میخواین دستگاه رو هک کنید بهتون میگن فلا کاستوم فرمویر را روی دستگاههای اسلیم نصب نکنید چون با اسلیم ها تطابق نداره(به دلیل متضاد بودن برخی کاستوم فرمویر ها با NAND ها و...)و باعث بریک شدن میشه.این ارور Brick شدن در PSP هم موجود بود منتها توی PSP چون به راحتی دسترسی به همه ی فایلها به راحتی امکانپذیره راحت میشه درستش کرد البته برای PS3 هم انشاالله در آینده راه کلی و بهتری هم میاد.
س.راه جدیدی برای اینکه دستگاه را از حالت بریک در بیاریم پیدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر