راهنمای rezident evil 6

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
سلام
ما با راهنمای بازی زیبای Resident Evil 6 در خدمت عزیزان بازی سنتری هستیم
خوب من هنوز این بازی رو تمام نکرده ام ولی دوستان هر کمکی خواستن مطرح کنند تا بنده پاسخ بدم
بسم الله شروع میکنیم:)

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
شما اول یاد بگیر چطوری می نویسنش بعد راهنما بزار !:|
کلا اگه این دیکته بود مردود بودی ! چه فارسی چه انگلیسی !

سو تفاهم نشه، اینارو گفتم که وقتی میام توو تاپیک ببینم طرف وقت گذاشته ! نه عشقی واسه خودش تاپیک زده وقت آدم رو هم تلف می کنه !

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
ببین من تو کمپین Leon تو قسمتی که بعد از کلی زامبی کشی در کلیسا باز میشه میری تو 2 تا مجسمه رو برمیداری میزاری سر جاشون تو میز های طبقه بالا ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
ببین من تو کمپین Leon تو قسمتی که بعد از کلی زامبی کشی در کلیسا باز میشه میری تو 2 تا مجسمه رو برمیداری میزاری سر جاشون تو میز های طبقه بالا ولی بعدش هیچ اتفاقی نمیفته

فک کنم باید بری طبقه بالا در هست از اون جا بری تو بعداز اینکه از تله ها رد شدی 5-6 تا مجستمه هست باید برداریشون.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
ببین Leon نمیتونه بره طبقه بالا فقط با همکاری هم دیگه Helena میتونه حالا Helena هم میره بالا باید دوتا مجسمه رو بذاره طبق راهنمای انگلیسیش باید طبقه پایین یه در باز شه که نمیشه مگه اینکه من چیزیو جا انداخته باشم

mad wolf

کاربر سایت
Jan 28, 2011
51
نام
saeid
ببین Leon نمیتونه بره طبقه بالا فقط با همکاری هم دیگه Helena میتونه حالا Helena هم میره بالا باید دوتا مجسمه رو بذاره طبق راهنمای انگلیسیش باید طبقه پایین یه در باز شه که نمیشه مگه اینکه من چیزیو جا انداخته باشم

دقیق یادم نیست ولی اون مجستمه بزرگ(در بزرگ) که باید باز بشه باز نمیشه اره؟؟؟؟؟خوب اون جا رو بگرد بالا و پایین رو یه در هست میری تو بعد تله هست تله ها رو رد کنی میرسی به جایی که باید مجستمه ها رو از روش برداری بعد از اینکه اینا رو رد کردی اون در بزرگ باز میشه.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد

فکر کنم وقتی هلنا میره بالا از طرف دیگه نردبون رو میندازه لیون هم بره بالا

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام به دوستان...من این بازی رو میخوام تهیه کنم ولی قبل از این از شما یه سوال دارم...ممنون میشم جواب بدید!
من resident evil 4 & resident evil 5 رو تموم کردم...درسته که یه کوچولو سختی داشتن تو گیم پلی ولی تونستم تموم کنم ولی من تو مرحله 3 بازی resident evil operesion racon city گیر کردم!واقعا بازی سختیه!اصلا نمیتونم برم مراحله شو!!!حالا یه سوال:این بازی دز حدی هست که من بتونم بازی کنم و تمومش هم کنم؟؟درجه سختی بازی در چه حدیه؟ممنون میشم جواب بدید!اگه خواستید جواب بدید لطف کنید یا تو صفحه من بنویسید یا هم به صورت پام خصوصی بهم بفرستید!بازم ممنون!

The fire at rain

کاربر سایت
Jul 10, 2008
11
نام
Amir salar
سلام دوستان اول اینکه می خوای camping رو شروع کنی چنتا گزینه نشونت میده که یکیش infinite ammo هستش من هم allow کردمش و هم don't allow چرا کار نمی کنه ؟؟؟
اصلا چی جوری کار می کنه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر