راهنمای gta.sa

HMSG-POST

کاربر سایت
Jul 14, 2006
6
سلام

من واقعا وقتی اسم این بازیو اینجا ندیدم خیلی تعجب کردم واسه همین این تاپیکو راه انداختم تا به این بازی مهم رسیدگی بشه
با تشکر:love:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
دوست عزیز
این بازی زمانی که اومد هنوز سایت به این شکل راه اندازی نشده بود. اما بچه های بازی دات(سایت قدیمی)یک سایت موقت زدند....اونجا بطور مفصل در باره این بازی جذاب بحث شد شاید بیشتر از 20 صفحه.... فعلا شرکت Persia Cyber گفته داره فارسیش میکنه فعلا منتظر هستیم فارسیش بیاد..ولی عجب بازی فوق العاده ای بود.

آخرین ویرایش:

amir619

کاربر سایت
Jun 7, 2006
0
نام
amir
سلام

آقا من تو اون ما موریت که در grove street هست و شهر در حاله سوختنه و باید دو عضو پیدا کنی گیر کردم اگه میشه من رو راهنمایی کنید ممنون:)

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
سلام:cheesygri
کسی میتونه منو تو اون مرحله ای که باید 3 تا تیر انداز رو زد کمک کنه:confused: :confused:
من هر موقع می خوام این سه تا چهارپا(منظور تیر اندازها هستند) رو بکشم زمان کم میارم:(( :(( :(( :(( :(( :((

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام:cheesygri
کسی میتونه منو تو اون مرحله ای که باید 3 تا تیر انداز رو زد کمک کنه:confused: :confused:
من هر موقع می خوام این سه تا چهارپا(منظور تیر اندازها هستند) رو بکشم زمان کم میارم:(( :(( :(( :(( :(( :((
دقيق تر بگو... يادم نمياد
كدوم شهر؟ كدوم ماموريت مثلا s يا cj و ....؟ در صورت امكان نام ماموريت هم بنويس.

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
باور كن يادمه با دوستت ميري يه جا و اين كاري كه گفتم انجام ميدي:confused:

نه.

من اول با جناب SMOKE به طرف ایستگاه قطار میرم.

بعد جناب smoke چند تا چهار پا روی ترن میبینند.سپس من باید سوار یک موتور بشم و جناب

smoke رو اینقدر به قطار نزدیک کنم تا با اون ماسماسکش اون سه تا چهار پا رو بکشه.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نه.

من اول با جناب SMOKE به طرف ایستگاه قطار میرم.

بعد جناب smoke چند تا چهار پا روی ترن میبینند.سپس من باید سوار یک موتور بشم و جناب

smoke رو اینقدر به قطار نزدیک کنم تا با اون ماسماسکش اون سه تا چهار پا رو بکشه.

خوب اینکه کاری نداره
قطار رو باید با موتور تعقیب کنی (نزدیک به اون چهار تا ماسک دارا) خوده جنابه smoke با تیر میزندشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر