راهنمای کامل مولتیپلیر بازی Gears of War 3

Abtin_Altair

کاربر سایت
Sep 28, 2010
18
نام
ارتین
یکی به دادم برسه
من میرم تو Beast Mode رو Standard
ولی کسی و پیدا نمیکنه
یه خارجی بود که Join اش میشدم حالا دیگه نیست
چطوری میتونم Beast Mode بازی کنم؟؟؟؟
:((

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
نمیخوام بگم زیاد تو لایو بودم یا خیلی وقته گرز بازی میکنم ولی از گرز 3 به بعد(از وقتی اومد) کلا سیستم سرچش داغون بوده(واسه ی ما)
حل بشو هم نیست
یا اینترنت فضایی میخواد یا باید بیخیالش شی...

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
بچه ها من همش quick match که میزنم فقط با bot ردیف میکنه واسم...
چه جوری باید آنلاینش کرد ؟

روش های پست ها ی قبلی هم خوندم جواب نداد ....
کیا معمولا بازی می کنن add کنیم ؟

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اگر روش ها رو دزست انجام بدید باز هم احتمالا میفتید با Bot ولی اگه دقت کنی کمی لگ داری
یعنی تو join سرور شدی باید منتظر بمونی تا بقیه join بازی شن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این روش رو برو تا همون اول با بازیکن بیفتی:
اول برو Quick وقتی زد ۰ از یه عددی(هر چی می تونه باشه فقط اگه ۱۵ بود دوباره همون Quick رو برو) کنسل کن و برو Ranked و وقتی اولین پیام no suitable match found رو زد کنسل کن و برو همون Quick و ببین که سرچ می کنه یا نه . اکه داشت سرچ می کرد دوباره همون حرکت بالا رو بزن . اگه سرچ نکرد برو Ranked و وقتی به ۰ از x رسید(ایکس عضو N)کنسل کن و برو همون Quick . اگه دیدی تو Quick زد x از x و بعدش زیرش اومد no suitable match found اونوقت دوباره بزن ranked و بزار به ۰ از ۲۰ برسه و اونوقت برو Quick . اگه بعد از ۲۰ از ۲۰ زد no suitable match found اونوقت خیلی بد شانسی :d و باید بری یه سر تو لابی private (جایی که مپ انتخاب می کنه)و برگردی دوباره مثل بالا سرچ بزنی. تو ۲ دقیقه می تونی با روش بالا بری تو یه بازی ای که پر از بازیکنه! :)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اول برو Quick وقتی زد ۰ از یه عددی(هر چی می تونه باشه فقط اگه ۱۵ بود دوباره همون Quick رو برو) کنسل کن و برو Ranked و وقتی اولین پیام no suitable match found رو زد کنسل کن و برو همون Quick و ببین که سرچ می کنه یا نه . اکه داشت سرچ می کرد دوباره همون حرکت بالا رو بزن . اگه سرچ نکرد برو Ranked و وقتی به ۰ از x رسید(ایکس عضو N)کنسل کن و برو همون Quick . اگه دیدی تو Quick زد x از x و بعدش زیرش اومد no suitable match found اونوقت دوباره بزن ranked و بزار به ۰ از ۲۰ برسه و اونوقت برو Quick . اگه بعد از ۲۰ از ۲۰ زد no suitable match found اونوقت خیلی بد شانسی :d و باید بری یه سر تو لابی private (جایی که مپ انتخاب می کنه)و برگردی دوباره مثل بالا سرچ بزنی. تو ۲ دقیقه می تونی با روش بالا بری تو یه بازی ای که پر از بازیکنه! :)
:d
خودت یادت میمونه؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا

بی خیال میشم ...
مگه دیوونم خودمو پاره کنم واسه یه بازی .....
این همه بازی ...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بی خیال میشم ...
مگه دیوونم خودمو پاره کنم واسه یه بازی .....
این همه بازی ...

بذار خیلی ساده تر بگم : اول می زنی Quick وقتی رسید 0 از یه عدد کنسل می کنی میری Ranked . بعدش میزاری تو اون برسه به 0 از یه عدد بعدش کنسل می کنی میری Quick و تمام.
اونی که بالا گفتم کامل کاملش بود که دیگه مو لا درزش نره.

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
#:-s كي ميره اين همه راهو متين اينجوري كه تو گفتي فك كنم بخيال بشه همون بات رو ترجيح بده :d
دوست من برو روي Quick صفر از 15 back بزن دوباره برو رو Quick ميره داخل اولش بات هست ولي يواش يواش join ميشن روش متين هم عالي ولي پيچيده

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام برای لایو گرز فقط اکانت پرمیوم میخواد ؟ من پروفایل اول رو استفاده کردم یادمه قبلا میگفتند تا 3 تا پروفایل میتونید 1 ماه رایگان بازی کنید ؟ هنوز این روش جواب میده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر