راهنمای مراحل DarkSiders

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
ببخشید

اینجا نمدونم باید چه کار کنم که بمب ها رو سخره منفجر بشه.
18150365437056121238.jpg

Dante Noctis

کاربر سایت
Oct 2, 2010
11
ببخشید

اینجا نمدونم باید چه کار کنم که بمب ها رو سخره منفجر بشه.
18150365437056121238.jpg
خدمت داش گلم عرض کنم اون مشعلو میبینی بالا سرت سمت راست با این تیغه ی اول رو این کلیک کن با shift بعد روی اون گوی اتیش ها بعد تیغه رو رها کن بقیش حله
اول q بعد shift بعد پرتابش کن

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.آقا کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟من به مرحله ازراعیل رسیدم که باید ازراعیل رو آزاد کنم.اون 2تا سنگی که اطراف عزراییل هستند که شبیه یه سر هست.سنگ اولی رو نابود کردم ولی سنگ دوم موندم چجوری نابودش کنم.تمام اطراف رو گشتم و هیچ راهی پیدا نکردم.میشه راهنمایی بفرمائید؟؟؟؟؟

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
اینجا با دکمه E گویهارو بردار و بعد اگر کریستال قرمز دیدی پرتش کن روی کریستالهای قرمز تا منفجر بشه راه باز شه
ممنون دوست عزیز ولی اینجا فکر کنم یه جور دیگست. البته من امتحان کردم رو کرستال ها پرتاپ میکنم ولی منفجر نمیشه. فکر کنم این بمب ها باید یه جوری روئشن بشن. مثل بقشه بمب ها نیست که وقتی تو دستت بگیری منفجر بشن.
لطفا کمک کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
ممنون دوست عزیز ولی اینجا فکر کنم یه جور دیگست. البته من امتحان کردم رو کرستال ها پرتاپ میکنم ولی منفجر نمیشه. فکر کنم این بمب ها باید یه جوری روئشن بشن. مثل بقشه بمب ها نیست که وقتی تو دستت بگیری منفجر بشن.
لطفا کمک کنید

بله در بعضی از جاهای بازی گویها خاموش هستند شنا برای روش کردن اونها گوی خاموش رو بردار پرت کن روی کریستال حتما دور و اطرافت یک مشعل روشن میبینی با اون پره چند تیغه Q رو بزن هدفت رو روی مشعل بزار شیفت رو نگه دار بعد همینجوری ببر روی گوی خاموش بعد ول کن درست میشه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اون غول بالا تنها راه کشتنش اینه که به وسیله اون تله پرته بزنید به همون شیشه اون یکی راه خروجی رو هم بزنید یک جا دیگه(با فشار که پرتتون کنه هوا)غول رو بکشید به سمت خروجی تله پرت و به وسیله فشاری که پرتتون میکنه هوا به کلش(یک جسم گرده)دمیج بزنید دو سه بار بکنید میمیره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام.آقا کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟؟من به مرحله ازراعیل رسیدم که باید ازراعیل رو آزاد کنم.اون 2تا سنگی که اطراف عزراییل هستند که شبیه یه سر هست.سنگ اولی رو نابود کردم ولی سنگ دوم موندم چجوری نابودش کنم.تمام اطراف رو گشتم و هیچ راهی پیدا نکردم.میشه راهنمایی بفرمائید؟؟؟؟؟
اگه میتونی یه عکس بزار تا بهتر بشه راهنمایی کرد
چطور بکشم اینو

76519381816883330657.jpg
شما یک ITEM جدید الان باید گرفته باشی که وقتی میزنی روی زمین یا دیوار گودال برات باز میکنه و اگر از یکیش بری تو از اون یکی بیرون میایی . شما باید در اینجا هم به وسیله همون ITEM ( اسمش یادم نیست ) وقتی رباط نزدیکت شد یه گدال وسط اون جایی که دایره شکل هستند درست کن بعد برو اونر یکی دیگه از اون یکی برو تو تا از این یکی از بالا سرش در بیایی بعد میره روی سرش E رو بزن از کار میوفته بعد با مشت قوی بکوب بهش چند دفعه این کارو کنی مرده :|

dean

کاربر سایت
Apr 28, 2010
9
darksiders

باسلام ببخشید
من توی بازی darksiders توی اون غولش که شبیه عنکبوت هست و هی غیب میشه بعد از بالای سرم ظاهر میشه و خودشو میندازه روم گیر کردم تو رو خدا کمکم کنید اگه راهی برای کشتنش هست بهم بگید تا منم این غولشو رد کنم الان دو هفته است که توی این غولش موندم و نمیدونم چجوری بکشمش
با تشکر:((:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر