راهنمای مراحل DarkSiders

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
سلام دوستان من این بازیو خریدم ولی صفحه رو بد نشون میده یعنی بالا نشون میده.
ممنون میشم کمک کنید.

---------- نوشته در 01:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 AM ارسال شده بود ----------

دوستان درستش کردم.ممنون.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام خدمت دوستان عزیز:
تو این مرحله ایی که باید عنکبوت رو بکشی غیب میشه بعدش باید چه کار کرد؟
ممنون میشم از راهنماییتون
بعد کشتن عنکبوت؟ خوب باید برگردین با Lord of bones حرف بزنین.

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
سلام دوستان
من تو مرحله ی نجات دادن عزراییل گیر کردم دو تا سنگ رو نابود کردم ولی بعدش نمی دونم باید چی کار کنم
اگه ویدیویی از این قسمت که شیلتر نباشه بذارید ممنون می شم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان
من تو مرحله ی نجات دادن عزراییل گیر کردم دو تا سنگ رو نابود کردم ولی بعدش نمی دونم باید چی کار کنم
اگه ویدیویی از این قسمت که شیلتر نباشه بذارید ممنون می شم
سنگ آخری تو بالا‌ترین قسمت اتاق پشت یه در هست، باید از‌Portal ها استفاده کنین تا برسین بهش. (نزدیک به سقف هست، اشتباهی‌ وارد در دومی‌ نشین)

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
سنگ آخری تو بالا‌ترین قسمت اتاق پشت یه در هست، باید از‌Portal ها استفاده کنین تا برسین بهش. (نزدیک به سقف هست، اشتباهی‌ وارد در دومی‌ نشین)

می دونم ولی نمی تونم تا اون بالا برم
از یه سری از سنگ ها که می چرخن میرم بالا بعدش بقیه ی سنگ ها خیلی بالاترن
پرتال رو باید کجا بزنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
می دونم ولی نمی تونم تا اون بالا برم
از یه سری از سنگ ها که می چرخن میرم بالا بعدش بقیه ی سنگ ها خیلی بالاترن
پرتال رو باید کجا بزنم؟
یه سری Portal جدید اضافه شدن، به طوری که یکی‌ به طور عمودی هست، یکی‌ هم رو زمین هست، جوری ‌ست کنین که اونی‌ که رو زمین هست پرتاب کنه بالا War رو،(از اونی که رو دیوار هست رد شین تا اونی رو زمین هست پرتاب کنه بالا. چند طبقه اینطور میپرین بالا، آخرش به جایی‌ میرسین که راحت میتونین از سنگ‌ها برین بالا و به اتاق مورد نظر برسین

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
یه سری Portal جدید اضافه شدن، به طوری که یکی‌ به طور عمودی هست، یکی‌ هم رو زمین هست، جوری ‌ست کنین که اونی‌ که رو زمین هست پرتاب کنه بالا War رو،(از اونی که رو دیوار هست رد شین تا اونی رو زمین هست پرتاب کنه بالا. چند طبقه اینطور میپرین بالا، آخرش به جایی‌ میرسین که راحت میتونین از سنگ‌ها برین بالا و به اتاق مورد نظر برسین

مطمئنی؟

rashidi.sina68

کاربر سایت
Feb 9, 2013
7
سلام. من تو بازی رفتم به جایی به نام Scar که یه غول روانی آتیشی داره که اول که رودررو میشی مسیر رو خراب میکنه و بعد هم مواد مذاب رو از چاهی که ازش بالا میای بیرون میاره، خلاصه تو این مکان جایی رسیدم که یک پل سنگی به چندتا مانع زرد گیر کرده بود و باید اون موانع رو منفجر کنی تا پل بیفته و راهت باز بشه اما بعد از انفجار موانع، پل نیفتاد. الان به هیچ چی گیر نکرده، هر کار میکنم نمیفته. تو راهنمای بازی گفته بعد انفجار موانع، پل باید بیفته و راه باز بشه. خواهشا کمک کنید. اگه باگ بازی باشه چیکار کنم که حل بشه؟
چند سال پیش یکبار بازی رو بازی کردم ولی بعد حوصلم نشد پاک کردم. الان کلی مرحله طی کردم. حیفه که دوباره از اول بازی کنم.
کسی میتونه کمک کنه مشکل بازی حل بشه؟

pacino13

کاربر سایت
Feb 8, 2017
1
سلام دوستان یه سوال
من تازه بازی رو شروع کردم الان اونجام که باید اون پرنده که اتیش پرت میکنه رو باید بکشم باید بمب به طرفش پرت کنم ولی نمیشه هی با اتیش میزنه راهنمایی کنید ممنون میشم.

M.hadi.71

کاربر سایت
Oct 10, 2016
102
سلام دوستان یه سوال
من تازه بازی رو شروع کردم الان اونجام که باید اون پرنده که اتیش پرت میکنه رو باید بکشم باید بمب به طرفش پرت کنم ولی نمیشه هی با اتیش میزنه راهنمایی کنید ممنون میشم.
باید نشونه رو قفل کنی روی مشعل کناری بعد روی اون بمبی که بهش پرت کردی بعد که منفجر شد میفته که میتونی بزنیش

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

mdsi

کاربر سایت
Aug 28, 2018
1
سلام.ببخشید لطفا اگه میشه منو کمک کنید الان تو همین تصویری که آپلود کردم نوشته unexplored locationیعنی چی؟الان من باید برم اینجا ولی نمیتونم!لطفا کمکم کنید.لطفا به ایمیلم پیامک کنید.

Attachments

• 20180828_140048.jpg
    20180828_140048.jpg
    236.3 KB · مشاهده: 4
آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام.ببخشید لطفا اگه میشه منو کمک کنید الان تو همین تصویری که آپلود کردم نوشته unexplored locationیعنی چی؟الان من باید برم اینجا ولی نمیتونم!لطفا کمکم کنید.لطفا به ایمیلم پیامک کنید.
این علامت ها ماله فروشگاهه که ازش خرید میکنی تو همون منطقه خوب بگردی پیداش میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر